Reklama

Letní dovolená s dětmi v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JP
Povídálka 46 příspěvků 15.02.10 22:03
letní dovolená s dětmi

Ahoj holky, potřebovala bych poradit kam na letní dovolenou v ČR. S manželem a známími chceme jet v létě na dovolenou, ale ještě jsme nikdy nebyly s dětmi. Našemu prckovi bude v létě 1,5 roku a známí budou mít roční holčičku. Jsme z Brna tak asi něco v okolí. Na dopravu máme jen 1 auto a všech 6 se nás tam naráz nevleze.Také aby se tam dalo i s kočárkem na procházky.Máte někdo něaký typ? Nebo jen co je v jiných diskuzích?
 Díkec

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.02.10 22:22

já bych řekla že skoro kamkoli..já v lete s Martinem jezdila vsude a nejak moc jsem to neresila.Vzala jsem kocar, satek a jela jsem. Ted jedeme na hory a to ani kocar brat nebudu..
Byt vami najdu si na chaty+chalupy nejakou chajdu- zavoláte tam a uvidíte..skoro všude je přece hezky a taky skoro vsude jsou podmínky pro děti..
 J.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.02.10 22:24

řekněmě např. todle :
je to ale fakt výběr náhodný..a chata je asi moc velká..
 http://www.tourtrend.cz/…upa-t072.htm

JP
Povídálka 46 příspěvků 15.02.10 22:33

Děkuji za rady. Ted jsem se dívala na odkazy co byly na penziony ve složce dovolená na J.Čechy a J. Morava. Tada většina byla hodně luxusní ve smyslu 4hvězdičky. My, tady obě naše rodiny jsme mladé páry, kde je jeden pracující a druhý na mateřsk+studující a opravdu opravdu moc peněz na dovču není, natož tak aby jsme vyplázli 20 tis na týden. Můžete mi pradit třeba i s né příliš drahou variantu dovolený? Mám velké nároky, že?

Daniela82
Závislačka 4990 příspěvků 15.02.10 22:38

Ahoj, neni to u Brna, ale je to super.. holt by nekdo jel autem, nekdo by se posunul dopravou.

http://www.nastodolci.cz/ubytovani.htm

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.02.10 22:47

jp a nemáte třeba nejaké známe kteří by treba pujcili chatu..asi ne co, to bys sem asi nepsala. Já jsem zastáncem toho, že dobrý čas dělají dobří lidi ale jsem fakt nenáročná na ubytko tak…řekla bych že jste nejvíc limitující nedostatkem :lol: aut. Protože postylky budete urcite potrebovat a vubec s tema deckama je milion kramu. A co zkusit nejaký tábor pro rodiče s dětmi..
Vím, že neradím konkrétně. :roll:

JP
Povídálka 46 příspěvků 15.02.10 22:52

Vidíš ten tábor mě vůbec nenapadl. Zní to dobře. Akorát můžou tam tak malé dětí? Myslela jsem, že jsou rodinné tábory pro děti tak od 3 let.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 15.02.10 22:52

opet jsem jen lehce guglila :
http://www.ymcabrno.cekit.cz/index.php?…
popř. sledovat nabídku lužánek.
muze se samo stát, že si nesedneš s lidma..

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.02.10 08:15

Ahojky, nevím jaké ubytování máš na mysli, ale my jsme byli ve Strážnici v kempu, jsou tam chatky s vlastním soc. zař., nic moc luxus, ale stejně tam budete jen spát, celé dny jsme drandili, neměli jsme dítko, byli jsme se psem, v arealu je restaurace a vedle bazén se skluzavama. Vím že jeden den jsme jeli za známýma do Brna, nevím kolik km je to od Vás.

Lenka 323 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.10 22:27
SVČ Trutnov

Hezké a milé tábory :dance: pořádá SVČ Trutnov. Letos to jsou
Draci a Dráčci , který je pořádán v Krkonoších. My tam asi s nimi pojedeme. Koukněte na odkaz, není to ani moc drahé. :-)

Gábrlína
Stálice 81 příspěvků 22.06.12 10:03

Ahoj my už 10 let jezdíme 2 rodiny spolu pronajmem chalupu podmínka je musí být bazén at se máme kde čachtat.zítra vyjíždíme sem http://www.alkatravel.cz/…-krasne.html už se těším.

Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 10.02.15 23:22

Ahoj holky, prosím o tipy na dovolenou s dětmi nejlépe v jižních Čechách nebo na jižní Moravě (není podmínkou). Potřebujeme ubytování v apartmánech, vyžití pro děti (hřiště, bazén) by mělo být v blízkém okolí. Zkrátka aby si na své přišli děti i dospělí. Děkuju za tipy.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 10.02.15 23:35
@Lemuska píše:
Ahoj holky, prosím o tipy na dovolenou s dětmi nejlépe v jižních Čechách nebo na jižní Moravě (není podmínkou). Potřebujeme ubytování v apartmánech, vyžití pro děti (hřiště, bazén) by mělo být v blízkém okolí. Zkrátka aby si na své přišli děti i dospělí. Děkuju za tipy.

Ahoj, my se byli nedávno podívat na Lipně a teda paráda, takhle jen od pohledu. :kytka:

Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 11.02.15 00:07

Děkuju, tam jsme byli loni a bylo to skvělé a letos bych chtěla něco ve stejném duchu. Lipno nasadilo laťku vysoko tak hledám něco obdobného v jiné lokalitě.

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 11.02.15 07:15

Byli jsme v jižních Čechách, kousek od Třeboně, tam se mi moc líbilo. Bazén jsme sice neměli, ale jezdili jsme se koupat do zatopených pískoven a to bylo teda super, jako u moře.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >