Letní dovolená v Bulharsku "Primorsko"

1083
25.10.07 20:18

Letní dovolená v Bulharsku "Primorsko"

Ahoj, v červenci se chystáme s 15-ti měsíčním synkem k moři do Bulharska „Primorska", můžete mi poradit, ty co už jste cestu s mimčem do zahraničí absolvovali, jak zvládlo let, ty které byly v Bulharsku co vezli sebou (plínky- lepší koupit na místě nebo valit z domova, přesnídávky…), jak jste vůbec byly spokojené. Děkuju za jakýkoliv ohlas. :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11524
25.10.07 23:41

Ahoj Amiro, cestu do Bulharska jsme absolvovali v roce 2006 s 15 měsíční dcerou. Byli jsme v Lozenci. Cestu letadlem zvládala úplně v pohodě, tam spala, zpět jsme seděli na prvním sedadle tak sledovala letušky. Měli jsme sebou kočárek (golfky), takže když byla unavená kdykoliv se prospala. Sebou jsem vezla skleničky s hotovým jídlem, sunar, kaši, granulovaný čaj. Taky jsme sebou brali rychlovarnou konvici, bydleli jsme na hotelu a nebyla ve vybavení. Jogurty, ovoce a zeleninu jsme kupovali tam. Mají tam značkové jogurty jako tady ( danone). Plenky jsem brala od nás, ale došly mi, takže jsem dokupovala. Měli buď Pampers nebo nějaké jejich ty byly levnější. Plenky jsou dražší než u nás. V lékárně je prodávali na kusy - nemusela jsem kupovat celý balík. Hraček taky moc neber, formičky na písek a nafukovačky jsou tam všude a výrazně levnější než u nás.
Pokud budeš chtít ještě něco vědět, klidně se ptej. S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
25.10.07 23:50

Já jsem zvědavá - není ten červenec překlep? Fakt se ptáš deset měsíců dopředu?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.07 09:32

Amiro my byli v Primorsku loni v zari,ja byla v 6 mesici :wink: .Je to celkem maly mestecko,ale nas tam znaj,proste takova ceska vesnice :lol: .Je tam spoustu kramku (spis stanku-hadry a kravinky)a hospudek.Lekarna tam urcite je,ale ja na ni nenarazila.Bejt tebou zjistim si hlavne co nabizi a jaky vybaveni ma hotel do keryho jedete.My byli v Perla Beach a super.Jidlo all inclusive,najed by se asi i vas prcek,nevarili zadny silenosti,normlani evropsky jidla,cerstva zelenina i samotna nakrajena zvlast,ne jen okoreneny zeleninovy salaty,i dusena mrkvicka a kukurice,ryze,ne jen hranolky jako vetsinou.U nas meli i krasny polohovaci jidelni zidlicky.Nevim jestli prckovi v cervenci BUDE 15 mesicu nebo je mu ted.Za pul roku se mu ten jidlenicek asi jeste zmeni.Pro jeho pohodu bych radeji vzala ale i par jeho oblibenych sklenicek a kase a caj.Plenek par,na zacatek,ty tam koupis urcite.A treba vem jeho oblibenou deku nebo spaci pytel.A jak pise Sati,nafukovacek a hracek na pisek tam prodavaj na ulici spoustu.
Fakt si zjisti spis co konkretne vas hotel!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama