Letní kolotoč – pohlednicový, nebo knižní?

13398
31.5.20 15:07

Letní kolotoč – pohlednicový, nebo knižní?

Ahoj,

opět se blíží léto.

V loňském roce jsme měli pohlednicový, ale měli jsme nápad, jestli letos nezkusit přeposlat si vzájemně knížku…

Jaký byste si vybrali?

Pište do komentů :mavam:

Hezký den, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3691
31.5.20 15:22

Já bych byla pro losy, nejlépe výherní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
756
31.5.20 15:32

Jo knížky jsou skvělý nápad :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
31.5.20 15:38

Mne sa pacia aj tie losy aj knižky, super nápdy, ja som za

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21027
31.5.20 16:08

Knížky s českou poštou nebudou nejlevnější. Navíc to většinou nejsou schopni doručit a člověk pak musí na poštu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
31.5.20 16:09

Knížky by byly fajn, ale jak by to probíhalo? Aby to mělo smysl, asi by se měly propojit maminky, které si pošlou knížku, o které budou vědět, že by si ji dotyčná chtěla přečíst. Já jsem třeba dost vyhraněná, nečtu všechno co mi přijde pod ruku, tak aby to mělo nějaký smysl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
31.5.20 16:16

Líbila by se mi spíše nějaká maličkost, s letní tématikou. Třeba tvoritko na led, vtipů se meze nekladou :lol: i ten pohled je super… Knížka asi ne, bylo by těžké se trefit do vkusu… Navíc finančně „náročnější“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6599
31.5.20 16:41

Taky se ráda přidám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
344
31.5.20 18:39

Knížka je super, ani poštovný není moc peněz, to je jak ten vánoční kolotoč. Byla bych pro Zásilkovnu místo pošty – cena podobná, doručení superrychlý a fronty minimální. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
31.5.20 18:54

Kolotoče mám moc ráda, zapojím se do pohlednicové i do knižní varianty. :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1545
31.5.20 19:42

Já jsem pro knižní. :palec: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
31.5.20 20:28

Určitě se ráda zapojím a spíš bych brala knižní :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13398
1.6.20 15:37

Ahoj, díky moc za komenty.

Zkusíme to ještě probrat v redakci, osobně jsem za ten knižní – myslím, že když každý napíše, co rád čte a co rozhodně ne, tak by mohl dostat pěkné překvapení. Asi bych dala ještě podmínku, že danou knihu odesílatel sám četl/nebo ji četl někdo z blízkých.

Hezké dny, Iva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6599
1.6.20 16:20
@admin píše:
Ahoj, díky moc za komenty.

Zkusíme to ještě probrat v redakci, osobně jsem za ten knižní – myslím, že když každý napíše, co rád čte a co rozhodně ne, tak by mohl dostat pěkné překvapení. Asi bych dala ještě podmínku, že danou knihu odesílatel sám četl/nebo ji četl někdo z blízkých.

Hezké dny, Iva :mavam:

A co když dostanu někoho kdo čte sladarny nebo sci-fi to fakt nečtu ani nikdo v okolí. Co pak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13398
2.6.20 08:34

@bublinek Nějak to upravíme – myslela jsem to tak, aby někdo neposlal knížku, co má velmi špatné recenze od lidí, kteří daný žánr čtou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama