Letní makeup pro velmi mastnou pleť

gabrielagabri
2.8.13 16:29

Letní makeup pro velmi mastnou pleť

Ahoj holky, mám velmi mastnou pleť (kterou pravidelně čistím, to je poznámka pro rejpalky),je to způsobeno geneticky i teď problémy s hormony. V létě make up nenosím, protože by mi stekl, hodně vylučuji vodu. Občas ale i v létě potřebuji na nějaké jednání atd. nalíčit se. Můžete mi prosím poradit líčení a produkty (značky) pro pleť, která hodně teče???Myslím, že to uvítají i další ženy. Dík :srdce: :srdce: :srdce: :* :* :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13319
2.8.13 16:57

Tak nejlepší bude asi tento : Keenwell Make up Mat Finish- voděodolný make-up s matovým efektem pro normální a mastnou pleť
Keenwell make up Mat Finish je velice oblíbený voděodolný tekutý make-up na bázi silikonu vhodný pro všechny typy pleti. Vyznačuje se svou jemností a zanechává vaši pleť sametově hebkou a přirozenou. Obsahuje UV filtr a množství absorbčních složek se zmatňujícím účinkem, což ocení zejména pokožka s tendencí se mastit. Make-up Keenwell Mat Finish nezanechává žádné skrvny na oděvu ani na pokožce. Make-up má dlouhotrvající účinek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
2.8.13 17:04

Já bych zvolila spíš lehký, ne moc těžký make up spíš nějaký bb cream.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
2.8.13 17:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13319
2.8.13 17:14

BB cream bych nevolila, nevyřeší to stálost. Bude ho muset přes den upravovat, protože nebude držet, s potem a mastnotou půjde dolů :nevim: kamarádka má také opravdu hodně mastnou pleť a když si dá bb cram tak do hodiny jako by ho neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1477
2.8.13 17:18

Ahoj koukni na toto http://www.stream.cz/fasada jsou to videa. Podívej se na BB kremy a make up dobře na videjích radí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.13 17:33

@gabrielagabri
Doporučuju Avene, sama používám. v létě drží dobře a vypadá přirozeně

• Nahlásit
  • Citovat
2752
2.8.13 17:42

Jinak já mám taky mastnou pleť a používala jsem Maybeline pěnový make up. Byl erfektní, matoval a dělal to, že se člověk nepotil. Používala jsem ho taky přes léto, byl za 150,– ve třpitivý krabičce ale asi už ho nevyrábějí je to cca 5 let :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
2.8.13 17:45

Ženy, já trpím podobně. A zkusila jsem kde.
Možná už jsem stará a nedbám o sebe nebo mi to začíná být jedno, ale co mám děti, tak jsem to vyřešila normálně tak, že přes léto používám JENOM pudr.

Častěji teda měním a čistím ty houbičky, protože to často používám na přepudrování a otření potu.

A taky je moc fajn egyptský pudr, ten není na pleti vůbec vidět, je to v podstatě jen barva a řekla bych, že mírně mírní pocení.
Ale vzhledem k celkem intenzivní barvě se s ním musí člověk naučit.
Ale stojí to za to. Ráno nalíčíte, do večera to drží.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
2.8.13 17:47

Já jsem spokojená s Bourjois, ale přikláním se i BB cream. Pokud se moc potíš, pořiď si odmašťovací papírky a kvalitní pudr.. Papírky použiješ kdykoliv během dne a trochu přepudruješ a nebude nic roztečené.. No a vlastně jsem narazila na to, že odmašťovací papírky si sice můžeš koupit v drogeriích, ale vlastně to je pečící papír, takže ho máš určitě v kuchyni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
2.8.13 17:57

Mě zas trápí pigmentové skvrny, mám je i kolem očí, vypadám jak z reklamy na deli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vždycky si myslím jak se nenapajcuju a na fotkách je to šílené. nějaká rada?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
2.8.13 18:02
@Jůlinka T. píše:
Mě zas trápí pigmentové skvrny, mám je i kolem očí, vypadám jak z reklamy na deli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vždycky si myslím jak se nenapajcuju a na fotkách je to šílené. nějaká rada?

Pod make up bych zvolila korektor…Na obličej bych přes leto použila i 50 factor, aby na sluníčku nevylézaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
2.8.13 18:10

@gabrielagabri jeste je vyborna matuizujici pletova voda od Avene…jinak fakt kvalitni make-up dela Clinique - ja trpim na leskly nos a tydle vecicky mam vyzkousene a jsou paradni!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
2.8.13 18:50

@Bohďula mám a prd, snad se to po kojení spraví, kojím už 2 roky v kuse, tak asi není čas na změnu :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
gabrielagabri
2.8.13 21:07

@NiKina ahoj,a poradis mi prosim znacku egypt. pudru?:-)slysela jsem o nem.co tento? http://www.vipcosmetics.cz/…ika-na-tvar/?…

dik a taky vsem dik za tipy! :potlesk: :* :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama