Reklama

Letní oblékání s nadváhou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:16
Letní oblékání s nadváhou

Léto se blíží, pojďme si navzájem poradit, co nosit během léta se silnější postavou.
Mám vetsinou velikost 42, kalhoty 44, na výšku 163 cm.
Mám 3 hlavní problémy při oblékání v létě:
1. silné ruce, takže tílka a trička s krátkými rukávy nenosim
2. silná stehna nad koleny, takže sukně i kraťasy musí sahat ke kolenům
3. stehna se mi nahoře o sebe odírají, takže sukně nenosim moc ráda
Nejlepší by bylo zhubnout, vím a pokouším se o to. Ale do léta uz asi o 2 velikosti nezestihlim. A tyto 3 problémy jsem měla i v dobách, kdy jsem měla o 10 kg méně.
Nejsem bohužel typ, co nosí hlavně pohodlné věci a kašle na okolí. Když vím, že mi leze něco, co nechci aby bylo vidět, necítím se dobře.
Co nosím: většinou kraťasy ke kolenům nebo pod ně, trička s tříčtvrtečním rukávem vyhrnutým k loktům a nebo košile se stejne dlouhým rukávem. Moc pohodlné a vzdušné to ale mnohdy není a vedle lidí v tilkach a kratasech pod zadek si připadám blbě.
Co tedy nosit? Podělte se o své tipy, klidně házejte konkrétní příklady a postěžujte si na svou situaci :-) věřím, že toto řeší více žen.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 10:20

Mam vel 42, ale nosim ze zásady pouze a jen tílka.. a sukně a kraťasy ke kolenům.. a to prostě proto, že je mi v tom dobře. A mmchdm, tílka jen s křížem na zádech, ty jsou nej.. Dlabej na okolí. nepochopim lidi, co se přes léto paří v něčem nepohodlném. Mám spoustu kolegyň, které jsou mnohem silnější a pokud mají problém např se stehny, nosí pod šaty elasťáky, které tření kůže zabrání :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:24
@martina.se píše:
Mam vel 42, ale nosim ze zásady pouze a jen tílka.. a sukně a kraťasy ke kolenům.. a to prostě proto, že je mi v tom dobře. A mmchdm, tílka jen s křížem na zádech, ty jsou nej.. Dlabej na okolí. nepochopim lidi, co se přes léto paří v něčem nepohodlném. Mám spoustu kolegyň, které jsou mnohem silnější a pokud mají problém např se stehny, nosí pod šaty elasťáky, které tření kůže zabrání :think:

Já bohužel na okolí neumím dlabat. Necítím se tak, připadám si blbě. Než mít tílko a myslet furt na to kdo mi kouká na moje tlusté ruce, tak se radši parim v košili. Štve mě to, ale taková prostě jsem.

ivik21
Generální žvanilka 20069 příspěvků 02.05.18 10:26
@Anonymní píše:
Léto se blíží, pojďme si navzájem poradit, co nosit během léta se silnější postavou.
Mám vetsinou velikost 42, kalhoty 44, na výšku 163 cm.
Mám 3 hlavní problémy při oblékání v létě:
1. silné ruce, takže tílka a trička s krátkými rukávy nenosim
2. silná stehna nad koleny, takže sukně i kraťasy musí sahat ke kolenům
3. stehna se mi nahoře o sebe odírají, takže sukně nenosim moc ráda
Nejlepší by bylo zhubnout, vím a pokouším se o to. Ale do léta uz asi o 2 velikosti nezestihlim. A tyto 3 problémy jsem měla i v dobách, kdy jsem měla o 10 kg méně.
Nejsem bohužel typ, co nosí hlavně pohodlné věci a kašle na okolí. Když vím, že mi leze něco, co nechci aby bylo vidět, necítím se dobře.
Co nosím: většinou kraťasy ke kolenům nebo pod ně, trička s tříčtvrtečním rukávem vyhrnutým k loktům a nebo košile se stejne dlouhým rukávem. Moc pohodlné a vzdušné to ale mnohdy není a vedle lidí v tilkach a kratasech pod zadek si připadám blbě.
Co tedy nosit? Podělte se o své tipy, klidně házejte konkrétní příklady a postěžujte si na svou situaci :-) věřím, že toto řeší více žen.

Mám velikost větší a nosím všechno… dlouhé mi nesluší, stejně jako široké střihy nohavic…
Nosím upnuté nohavice na stehnech nebo aspoň střih nad kolena…
Letní tílkové šaty lehounké, tílka i trička s krátkým…

A rozhodně nemáš velikost ke schovávání a pocení!!!

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 10:26
@Anonymní píše:
Já bohužel na okolí neumím dlabat. Necítím se tak, připadám si blbě. Než mít tílko a myslet furt na to kdo mi kouká na moje tlusté ruce, tak se radši parim v košili. Štve mě to, ale taková prostě jsem.

to je fakt škoda, protože nejspíš na Tebe vůbec nikdo nekouká - pokud nejsi morbidně obézní, tak si Tě nikdo nevšimne :hug: a to nejsi.. moje kolegyňka chodí v krásných šatech na ramínka, délka ke kolenům, krásný vzdušný materiál.. a to opravdu nemá 20 kg s postelí.. ale vypadá dobře, protože se tak i cítí.. nauč se mít se ráda a uvidíš, že to fakt půjde.. sama taky nejsem žádný malý pucek, ale prostě :think: tílek se nevzdám :mrgreen:

ivik21
Generální žvanilka 20069 příspěvků 02.05.18 10:27
@Anonymní píše:
Já bohužel na okolí neumím dlabat. Necítím se tak, připadám si blbě. Než mít tílko a myslet furt na to kdo mi kouká na moje tlusté ruce, tak se radši parim v košili. Štve mě to, ale taková prostě jsem.

A věř, ze právě tím přitahuješ krásně pozornost ;)

ladule1
Nadpozemská drbna 25367 příspěvků 02.05.18 10:28

Zkus stehna natřít speed stickem a můžeš nosit i sukně.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 10:31
@ivik21 píše:

taky si myslim.. protože si pak vždycky říkám, proč se v tom ten člověk paří :think:

ladule1
Nadpozemská drbna 25367 příspěvků 02.05.18 10:35
@ivik21 píše:

Tak to je přesný. :palec:

ivik21
Generální žvanilka 20069 příspěvků 02.05.18 10:36
@martina.se píše:
taky si myslim.. protože si pak vždycky říkám, proč se v tom ten člověk paří :think:

Jasně :palec: logicky, zahalené v záplavě „nahých“ tu pozornost a otazníky vzbudit musí :palec:

ladule1
Nadpozemská drbna 25367 příspěvků 02.05.18 10:38
@Anonymní píše:

Koukáš na Modrý kod? A nebo na Ohnivý kuře?
Marika Procházková a Lucie Polišenská chodí krásně oblékané a přitom M rozhodně nemají.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 02.05.18 10:41

Mám velikost XS a kdysi jsem celé léto chodivala v kalhotách a mikine, aby náhodou někoho nepohorsovaly moje tenký ručičky :roll: a víš co? Kaslat na lidi, stejne na mě budou cumet i kdybych na sobě měla nevím co 8) přece se kvůli nějakým blbečkům nebudeš celé léto pařit :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:43

V Peek&Cloppen­berger maji myslim tricka s kratkym rukavem, ktery je ale delsi skoro k lokti. A obecne bych rekla, ze tam maji veci pro vetsi velikosti.

Stehna do sukne but natrit viz. rada vyse, nebo pod sukni dat ustrizene silonky (ustrihnes jen slapky, jinak se vyhrnou moc vysoko).

Anonym (nechci aby byla s mym nickem spojovana vaha)

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 02.05.18 10:43

Hele jestli máš tlusté ruce, tak mi řekni, kde sháníš košile? Mě žádné košile nejsou, výjimečně je nějaký střih, kde se do toho horním objemem paže vejdu!

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 10:44
@Serpentini píše:
Mám velikost XS a kdysi jsem celé léto chodivala v kalhotách a mikine, aby náhodou někoho nepohorsovaly moje tenký ručičky :roll: a víš co? Kaslat na lidi, stejne na mě budou cumet i kdybych na sobě měla nevím co 8) přece se kvůli nějakým blbečkům nebudeš celé léto pařit :kytka:

přesně.. neteř má snad xxs. hodně se halila (ano, měla anorexii), ale co se léčila, tak chodí už i na pláži v plavkách.. už si i zvykla, že lidi blbě čumí, ale konečně se dokáže odhalit - takže tíklo, kraťásky atd.. a lidi fakt čumí mnohem míň, než když chodila v mikinách a jeans celé léto.. je to hodně o hlavě, čím víc si myslíš, že poutáš pozornost, tím míň se tak děje.. a čím víc se snažíš být nenápadná, tak tím víc lidi čumí, protože na sebe upozorňuješ.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >