Reklama

Letní potah na autosedačku - ano nebo ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 17:39
Letní potah na autosedačku - ano nebo ne

Zvažuju, zda koupit s novou autosedačkou 9-18 i letní potah.
Malý se mi v létě ve vajíčku dost potil, musela jsem ho převlíkat po každé cestě autem, zádíčka úplně propocená..
Jaké máte s tímto potahem zkušenosti, opravdu zabrání propocení zad??

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Reklama

Reakce:

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 16.01.10 18:23

Nám ušila potah babička z bavlněného plátna, byl dost k užitku. Teď mám koupený od Emitexu univerzál do vajíčka a do 9-18 kg. Pocení to dost zabránilo, ale na delší cesty (např. 100km) se stejně potil, tak jsem mu pod záda a hlavu dávala složenou plínu.

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 16.01.10 18:28

já si ho nechala šít u švadleny z froté ručníku. je pevnější a super! hlavně přes léto kvůli ušpinění originálního potahu.. a pak originální potah nebledne! pocení - no řekla bych že to maličko lepší bylo, ale nic moc! potil se stále dost! ale rozhodně je příjemnější to froté než ten originální. Ale na zimu jsem ho sundala… protože jak ho tam cpu s kombinézou pořád jsme to shrnovali..
mimo jiné vyšel mě levněji než originál.. ale není to zas až tak super, ale dá se..

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 16.01.10 18:31

Já mám na vajíčko od Emitexu a na 9-18 originál od Romeru (oba jsou froté). Podle mě to pocení moc nezabrání, ale máme to na sedačkách pořád i teď a jsem ráda, že se nám neošoupá a nezašpiní originál potah na sedačkách, taky se nevyšisují v létě :palec:

vulpes
Kelišová 5015 příspěvků 16.01.10 22:30

Na pocení - na sedačku potah z beránka, na tělo funkční prádlo. Pak není co řešit a dítě v suchu. Jinak marná snaha.

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 17.01.10 13:49

madi, ve vajíčku se děti více potí, protože jsou protisměru a neprodí k nim tolik vzduch jako později ve větších sedačkách, takže uvidíte až přemístíte dítě do posměru.
Jinak letní potah kromě sání potu chrání i sedačku proti ušpinění, a rozhodně odŕiginál, je totiž šitý na míru konkrténí sedačky, univerzály se pak shrnují, nesedí dobře.
Nebo proti pocení je ideální věc Aerosleepová podložka- ta dovoluje proudit vzduch mezi dítě a sedačku, takže se pak dítě nepotí- kdežto letní potan saje pot, takže u letního potahu se potit bude stejně. Nejlepší počkejte na teplé dny a uviíte jestli je něco potřeba, jestli se bude v sedačce po směru potit. Koupit se to dá dodatečně.

elkasina
Kecalka 209 příspěvků 22.04.13 21:34

@steeve a ta Aerosleepová vložka když se dělá pouze ve 3 velikostech (0-13, 9-18, 15-36) a my máme velikost 0-18,tak do naší autosedačky nepasuje?

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 22.04.13 21:40

@elkasina já mám taky 0-18 ale ta je podle mně velikostně jako ta 9-18, jen s tím rozdílem, že jde otočit do protisměru…

elkasina
Kecalka 209 příspěvků 22.04.13 21:48

@Koblížek21 no, ono se zdá, že ta aerosleepová vložka je lepší než Outlastová, takže proto… máme potah Trendline na Romer a malej byl durch za 15 min a to nebylo žádné extrémní horko. hrůza. chudák je hrozně potivej v létě.

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 22.04.13 21:49

@elkasina ta outlastová je prosím co? Já o tomhle slyším prvně, máme před sebou v téhle sedačce - ke všemu černé, první léto a taky začínám řešit, co s ní…

kolistka
Povídálka 50 příspěvků 22.04.13 22:49

Můžu froté potah jen doporučit. Mám originál Roemer na 9-18, skvělě sedí, je určitě příjemnější než normální klasický potah, méně se potí. Barva bleděmodrá se mi moc praktická nezdála, ale nerozpálí se tak jako černá. Snadno se vypere.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >