Letní výzva - hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 21:37
Letní výzva-hubnutí

Tak dneska založení diskuze již podruhé, ale ručička na váze mi nedala spát :). Tak kdo jde do toho se mnou? Léto je ideální na sport a zároveň mě třeba vysoké teploty donutí více pít :D. Od zítra začínám opět cvičit Pamelu Reif a stravovat se zdravě+plus jsem si stáhla apku na dodržování pitného režimu :mrgreen: A co vy, jaké si dáte cíle?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 21:38

A ještě k tomuto dni předsevzetí si mohu rovnou přihodit-chovat se ekologicky :lol:

sandrusa
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 03.07.19 21:45

By som rada este to brucho trochu viac vytvarovala a vratila sa k behu. Len si to neviem casovo zosuladit s detmi a pracou.

Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 21:49

@sandrusa jen pojď! A co třeba si ‘zaběhat’ s dětma? (Nějaké běhací hry venku…)/pokud jsou děti malé (v kočárku), tak co jít běhat s kočárkem? :) Anebo můžeš běhat z práce :lol:

di.xi.nka01
Kecalka 120 příspěvků 03.07.19 22:02

Já si jedu příští tyden pro hotovy jídelníček. Mám dva měsíce po druhem porodu a chci se vrátit na váhu před detmi :) po prvním jsem zhubla hodně kojením tak snad mi to teď taky pomuze :D kolik chceš zhubnout?

lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 03.07.19 22:04

Tak já už hubnu 4mesice. Aby to na léto nějak vypadalo. Jsem 7mesicu po porodu a už mám nižší váhu, než na které jsem začínala. Ještě 3kg a budu spokojená.

Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 22:09

@di.xi.nka01 no předpokládám, že necelá dvě kila z dovolený jsou jen takový ‘falešný’ a rychleji se shodí, ale i s nimi tak 4-6kg :) co ty?

Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 22:10

@lachtanice86 tak to gratuluju, skvělá práce-jen tak dál :potlesk:

alvapinka
Kelišová 5609 příspěvků 03.07.19 22:11

Ahoj, zacala jsem dnes vyzvu na 21 dni. Chci zpevnit a dat dolu 5 kg.

lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 03.07.19 22:13

@Paja Papaja jen kdyby se mi dařilo zapojit pohyb. Tohle bylo jen ze změny stravy

di.xi.nka01
Kecalka 120 příspěvků 03.07.19 22:22

@Paja Papaja já bych chtela těch 5 - 7 kg uvidim jak to půjde. Objednala jsem si kolobezku :lol: a nestraníků se myslím úplně spatne ale od příštího týdne budu mít ten jídelníček. To dáme těch “par” kilo :mrgreen:

dicentra
Stálice 82 příspěvků 03.07.19 22:23

@Paja Papaja Moc ráda se k tobě připojím, i když už běhám necelý měsíc. Obnovila jsem diskuzi o běhání, ale nikdo moc nepíše, tak třeba budu mít štěstí tady ;) Tady ta to je
https://www.emimino.cz/…rankovani/3/

Tohle sem zkopíruji:
Něco o mně, je mi 30 let, vdaná, děti nemám, vloni na konci roku mě potkalo zamlklé těhotenství ve 12tt, pak následovala revize. Všude jsem četla, jak je pohnojeno, tak jsem nabraná kila neřešila, jenže už je to půl roku, místo těhotenského břicha jenom rostoucí pneumatika a minulý týden mě dorazila váha, když mi ukázala 80,5 kg, i když měřím 180cm, je to hodně, nikdy jsem víc neměla :oops: Ve čtvrtek jsem se ráno vzbudila a rozhodla se, že začnu běhat, takže jsem byla čtvrtek, pátek, neděle, odpočinek v sobotu.

Po 2 týdnech jsem měla o 1 kilo méně a -1 cm v pase i v bocích, další měření mám v plánu v pátek, to bude po 4 týdnech od začátku. Jsem trochu na štíru s jídlem, jím normálně, už jsem upustila od prasáckých večeří-langoše, bramboráky, chleba ve vajíčku, ale nevím, co jíst třeba po běhání, chodím totiž večer, ráno bych nebyla schopná.

lachtanice86
Echt Kelišová 8369 příspěvků 03.07.19 22:34

@dicentra jak já bych chtěla zase běhat. Ale já to nedávám to časově a s kočárkem běhat nechci. Už jsem to zkoušela a je to na rozbití huby. Ale jinak je mi to líto, taky jse zazila zt v takovémto tt a revizi. Otehotnela jsem presne 2roky potom.

Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 03.07.19 22:39

Já se teda holky už o tu stravu nějaký pátek zajímám a i z vlastní zkušenosti vám řeknu, že kardio je dobrý na jednorázové spálení většího množství kalorií, ale posilko dělá rychleji a dříve viditelnější výsledky :D a hlavně se kalorie spalují i po, zato u kardia jen v průběhu

dicentra
Stálice 82 příspěvků 03.07.19 22:42

@lachtanice86 S během jsem hubou začínala tak 4 roky :mrgreen: Ale najednou jsem se ráno vzbudila a rozhodla se, že vyběhnu, překvapilo mě, jak moc mě to baví, asi to chtělo dozrát a každý den se na běhání těším. Teda 2 roky, to je celkem dlouhá doba, ale hlavně že ses dočkala, snad se jednou taky dočkám, ale nijak na to netlačím, ono to přijde v ten správný čas.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama