Letošní rok a předsevzetí do nového

Anonymní
31.12.19 15:48

Letošní rok a předsevzetí do noveho

Takové kecací bilanční téma. ;) Jaký pro vás byl letošní rok? A davate si předsevzetí do roku nového?
Zacinam: Letošní rok pro mě nebyl nic moc, spíš se behem něj střídala jedna katastrofa za druhou. Fakt doufám, že se to s příchodem nového roku zlomí. Finančně jsme naprosto vysati, úspory padly na různé opravy, nové spotřebiče (co mohlo, odešlo), neplánovanou operaci psa…a nutno říct, že partnerskému vztahu ten napnuty rozpočet také moc neprospívá. Manžel prochází typickou krizí středního věku a já, ač vím, že za to nemůže a je to přirozený vývoj, už ztrácím trpělivost. Fakt se toho na nás nakupilo moc. Jako bonus, dnes jsem se probudila s horečkou, vím že je to z vyčerpaní a tělo mi dává najevo, že už nezvládá. Každý den chodím spát po půlnoci (nejmladší dítě má bohužel posunuté vnitřní hodiny a nedá se s nimi hnout). Ráno samozřejmě musím vstát kvůli starším.

A předsevzetí? Dala jsem si jeden náročný úkol, chtěla bych zavést „bezezbytkovou“ domácnost. Snažit se spotřebovat opravdu vše, co nakoupím nebo navarim, nevytvářet a nevyhazovat zbytky.

Raději anonym, v prvním odstavci jsou pro mě celkem citlivé věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Waterfall
31.12.19 16:01

Letošní rok byl rok sebepoznání, přišla jsem na to, že mám za kým přijít, když je toho na mě moc. Jsem lepší, silnější. Vdala jsem se, jsem šťastná. Znovu jsem se pustila do některých věcí.

Příští rok na sebe chci více času aktivně a méně pasivně utrácet čas, třeba zde ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 16:05

Pro mě letošní rok doslova katastrofa.
Zemřela mi moje holčička v 6 letech a upřímně jsem ráda, že rok 2019 končí a v lednu, za pár dní začínám stimulaci na ivf, tak moje velké přání je otěhotnět a donosit a kdyby to byla zase holčička byla bych šťastná jak blecha.
Všem přeji do roku 2020 jen to nejlepší, ať jsme hlavně i s celýma rodinama zdraví a spokojení.

• Citovat
  • Nahlásit
1089
31.12.19 16:10
@Anonymní píše:
Zemřela mi moje holčička v 6 letech a upřímně jsem ráda, že rok 2019 končí a v lednu, za pár dní začínám stimulaci na ivf, tak moje velké přání je otěhotnět a donosit a kdyby to byla zase holčička byla bych šťastná jak blecha.
Všem přeji do roku 2020 jen to nejlepší, ať jsme hlavně i s celýma rodinama zdraví a spokojení.

Upřímnou soustrast :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5922
31.12.19 16:11
@Anonymní píše:

kytičko, napiš mi SZ :,( Mám podobný osud…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5953
31.12.19 16:16
@Anonymní píše:

Upřímnou soustrast :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102

Já jsem šťastná jako každý rok. Vše se vyvedlo jak mohlo a mělo. Nově mám syna. Doufám, že v lednu úspěšně odevzdám diplomku a odstátnicuju, za chvíli se dám na modlení a uctívání Bohů :mrgreen:.

Předsevzetí, že budu vařit zdravěji. (ha)
Předsevzetí, že zhubnu. (haha)
Předsevzetí, že budu na netu a obzvlášt emimi trávit míň času (hahahahaha :-D )
Předsevzetí, že budu víc chodit ven - to by možná šlo.

Jooo, předsevzetí, že se budu dělat víc srandy z místních fňuken, ať už zdejších nebo fejsbůkových. To by taky šlo.

Tak ať jsme všichni hlavně zdraví! :srdce:

Příspěvek upraven 31.12.19 v 16:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Černá vdova

Já jsem měla na rok 2019 naplánovaný masérský rekvalifikační kurz, ten jsem zvládla do jara, pak další masérský kurz, ten jsem udělala v listopadu a neplánovaně jsem si během září a října udělala ještě jeden masérský kurz, s tím jsem ani nepočítala. :mrgreen:

Jinak rok 2019 byl pro mě poměrně těžký a náročný a jsem ráda, že za pár hodin skončí.

V roce 2020 mám v plánu začít v praxi užívat toho, co jsem se v roce 2019 naučila.

• Citovat
  • Nahlásit
Černá vdova
31.12.19 16:18
@Anonymní píše:

Posílám Ti hodně síly a moc Ti přeju, ať se Ti splní všechno, co si přeješ. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1089
31.12.19 16:19

Letos byl celkem dobrý rok..řekla bych poklidný a nový zážitky z cest.
Syn se posunul a celkem ráda bych takový měla i další rok.
Příští rok bych chtěla být aktivní a můj cíl kromě dát tělo dohromady.. A víc se o sebe starat, je doma to vyklidit a udělat z toho nechaotickou domácnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6260
31.12.19 16:19
@Anonymní píše:
:( to je strašné, moc ti přeju otěhotnění a vše dobré. :srdce: :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
31.12.19 16:20

Slunecnice i @smutná máma…Uprimnou soustrast :andel:.Taky rekapituluji, ale pak si vybavim jine osudy a nove, jako ty vase a vracím se zpet na zem, s pokorou a prislibem, ze se budu snazit byt dobry clovekem rok od ruku vic a vic. Preji at vam, ale i vsem ostatnim, rok 2020 prinese novou nadeji, lasku, ZDRAVI a stesti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
31.12.19 16:20

@debra.morgan taky bych měla chodit víc ven :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5983
31.12.19 16:26

Budu pit vic vod a mene kavy.
Pudu si pravidelne matlat kuzi kremy a peclive se odlicovat.
Budu si aspon jednou ua mesic davat na vlasy masku a chodit do lazni.
Zacnu zase chodit do fitka.
Naucim malou na nocnik.
A jedno prani ktere psat nebudu. Ten tam nahore vi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5983
31.12.19 16:27
@Anonymní píše:

Preju ti at se ti vse povede a hodne sily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat