Leukocyty v moči i po antibiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 279 příspěvků 04.10.18 03:00
leukocyty v moči i po antibiotikach

Ahoj, cca pred tremi tydny jsem dr nesla moč a nasly mi tam zvysene leukocyty, dala mi antb a stejne nevymizely, tak mi je dala znovu a stejne tam jsou, sla jsem na gyndu aby mi udelal nejaka vyšetření a taky jsem nesla moč a presto tam ty leukocyty jsou, nema nekdo zkušenost, ze ani po antb se to nezlepsilo? leukocyty v moči musí znamenat zánět mocaku nebo to naznacuje jakkykoliv zanet v tele? dr. mi nic k tomu pořádně nerekl.

Reakce:
Doctus
Závislačka 4369 příspěvků 04.10.18 05:36

Zdravím. Jaký nález tam byl? Jaká jste dostala ATB? Měla jste nějaké potíže (teploty, zimnice, třesavky, pálení při močení, ať již na začátku, nebo až při domočování)?

lucynka25
Echt Kelišová 7895 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 06:35

Moje mala dcerka je mela po atb taky v moci 2×.Nakonec ji diky tomu udelali vysetreni krve a nic tam nebylo.
Tak si zkus zazadat o odbery krve ;)
Drzim palce

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 04.10.18 06:39
@Bubunka píše:
Ahoj, cca pred tremi tydny jsem dr nesla moč a nasly mi tam zvysene leukocyty, dala mi antb a stejne nevymizely, tak mi je dala znovu a stejne tam jsou, sla jsem na gyndu aby mi udelal nejaka vyšetření a taky jsem nesla moč a presto tam ty leukocyty jsou, nema nekdo zkušenost, ze ani po antb se to nezlepsilo? leukocyty v moči musí znamenat zánět mocaku nebo to naznacuje jakkykoliv zanet v tele? dr. mi nic k tomu pořádně nerekl.

Ahoj, můžeš mít třeba chronický zánět močového měchýře, já jsem ho měla na trigonu a měla jsem pořád slabě pozitivní nález v moči, ale to bys asi měla i jiné potíže, jako pálení, řezání, nepříjemné pocity při domočování atd. Nicméně si myslím, že se léčí pacient, nikoliv laboratorní výsledky. Máš nějaké potíže? Pokud ne, asi bych na to hodila bobek, cpát se ATB jen kvůli nějakému náhodnému nálezu v moči bez subjektivních potíží je nonsense.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >