Levandulová výzdoba - narozeniny

412
2.1.21 14:59

Levandulová výzdoba - narozeniny

Přeji krásný den :) chtěla bych se zeptat, zda jste si některá na svatbu či narozeniny dělala sama pozvánky, jmenovky, harmonogram a další věci, pokud ano, budu ráda pokud se semnou podělíte o inspiraci. Dále různé dekorace v levandulové barvě. Plánuji organizaci 50. narozenin letos na jaře nebo v létě, záleží na covidové situaci. Moc moc děkuji za tipy a nápady :) klidně napište soukromou zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6349
2.1.21 15:06

@Kamila17 lepší inspiraci najdeš na beremese.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
2.1.21 15:10
@janickaIII píše:
@Kamila17 lepší inspiraci najdeš na beremese.cz

Už jsem tam koukala, ale spíše bych ráda v čem jste třeba pozvánky, jmenovky,… tvořily vy a hlavně bych ráda tu levandulovou tematiku, ale děkuji za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.1.21 16:14

Doporučuji stránku freepik.com, kde člověk najde spoustu grafické inspirace právě na jmenovky, pozvánky, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
2.1.21 16:24

Koukni na Pinterest. My děláme tematické party party celkem často a tam najdu vždycky spoustu inspirace.
Jmenovky nedělám, zasedací pořad je pro mě osobně největší blbost ever. A pozvánky dělám normálně ve Wordu. Jinak píšeš levandulová výzdoba - takže Provence? Osobně bych se snažila paradoxně vyhnout fialovým věcem. Udělala bych kytičky z levandule a vic fialové bych tam necpala, aby to nebylo moc. Napadaji mě velké 5litrove sklenice, do nich bílý písek a svíčka, omotat slabším lanem, obilí, rozmarýna. K jídlu a piti - levandulove sušenky nebp makronky, levandulova limonáda. Hezly by mohly vypadat ledové tyčinky s levandulí uvnitř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
2.1.21 16:32
@fíkofka píše:
Koukni na Pinterest. My děláme tematické party party celkem často a tam najdu vždycky spoustu inspirace.
Jmenovky nedělám, zasedací pořad je pro mě osobně největší blbost ever. A pozvánky dělám normálně ve Wordu. Jinak píšeš levandulová výzdoba - takže Provence? Osobně bych se snažila paradoxně vyhnout fialovým věcem. Udělala bych kytičky z levandule a vic fialové bych tam necpala, aby to nebylo moc. Napadaji mě velké 5litrove sklenice, do nich bílý písek a svíčka, omotat slabším lanem, obilí, rozmarýna. K jídlu a piti - levandulove sušenky nebp makronky, levandulova limonáda. Hezly by mohly vypadat ledové tyčinky s levandulí uvnitř

Napíšu Ti soukromou zprávu, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat