Levantská přírodní menstruační houba

Napsat příspěvek
5023
6.7.12 21:12

A úplně živě vidm situaci, kdy mám na noc naložený v koupelně kyblík této zázračné věci, manžel přifrčí z práce a dotazuje se, co že to jako je zač a já mu hrdě odpovím: Houby s octem…
Nebo v práci v kanclu, jak si to tam celý den někde skladuju, abych toho pak navečer tahla celý pytel domů a začala „nakládat“ do láku.. :)
No fuuuuj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4751
6.7.12 21:51

Houby s octem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kalíšek mám a super, ale tohle :roll:, neeee :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
6.7.12 22:18

Ja mam tiez kalisok a napriek prvotnemu skepticizmu som nim nadsena.

tato huba je ale len nepodareny marketingovy tah, kedy je asi snaha utocit na ekologicke povedomie ludi :roll:

nevidim v jej pouzivani ani jednu jedinku vyhodu, kto ano, nech mi ju prosim napise :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
7.7.12 10:23

U té houby si nedovedu dlouhodobě tu hygienickou stránku taky představit 8o. Také by mě zajímalo jestli to někdo používáte dlouhodobě a nemáte pak gynekologické potíže :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22191
10.7.12 22:57

Čistě náhodou jsem natrefila na tuto diskuzi a musím říct, že jsem se dlouho tak nepobavila a nezasmála :mrgreen: sedím tady sama a směju se na celé kolo jako blázen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Vendulaaa a Les2311 mají super vtipné příspěvky :potlesk: :potlesk: :potlesk: fantazie funguje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
28.1.13 12:20

U mě v pohodě :-)

Milé dámy, já tuto houbu už nějkou dobu požívám a divím se, že je tady na ni tolik negativních reakcí. Já jsem teda z jejího používání měla ze začátku taky trošku stach, ale když se s ní člověk naučí, tak je to mnohem příjemnější a lehčí než tampony. Já osobně mám ze začátku kalíšek a po dvou dnech začnu používat houbu. V dnešní době je tolik možností co si vybrat, ale věřím že pro každého to asi vhodné není-když má třaba 12,5 hod. směny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22191
28.1.13 12:25

Já proti tomu celkem nic nemám,,, mě jen pobavilo, jak to některé pisatelky vtipně okomentovaly… :mrgreen: Nevím, jestli tě k tomu vede ekologie nebo jestli je to levnější nebo v něčem lepší nebo výhodnější… Já jsem trochu ekologicky zaměřená, ale ne zase natolik, a bych si nevzala normální vložku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
emka2013
7.5.13 17:46

Holky a ženy :D sama s touhle srandou nemám zkušenosti a asi si ani nedovedu představit, že bych je v nejbližší době získala :D a informací mám díky své práci habaděj :D Pracuju v jedný sociální službě - klientkami je dost „lehkých žen“. Právě od některých z nich to znám. Výhoda týhle radůstky je v tom, že se s ní dá v pohodě provozovat sex i během menstruace - krev zůstane kde má (vsakuje se, jako do tamponu), sexuální partner nic nepozná (houba je měkká, zavedená dost hluboko - ale ne tak, že by se nedala vyndat :D, jde to, věřte nebo ne :D ). Právě díky tomuhle použití (při sexu, ale samozřejmě nejen při něm ) tyhle houbičky najdete i na stránkách mnohých sex-shopů. Praktická věc, když to na vás přijde a zrovna neni chut hrát si na řezníka :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama