Reklama

Levná barevná tiskárna - jak vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

V anda
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 12.03.18 09:05
Levná barevná tiskárna - jak vybrat ?

Ahoj potřebuji barevnou tiskárnu. respektive černá a červená.

Mám doma po našich asi 10 let starou tiskárnu. Značka tam není a barvy taky ne ani nevím, zda mám všechny kabely.
Potřebuji tisknout doma černobíle a občas červená barva. Jedná se o tisk smluv pro klienty kde je vše černé krom loga firmy co je červené ( a musí být červené ).

Tisknu zhruba 2× 15 stránkové smlouvy týdně (černé a červené logo)
a pak cca 1× měsíčně černobílé letáky cca 30 y A4.

Což mě nepřijde moc a nechci do tiskárny investovat tisíce.

Jak vybrat tu nejlevnější? Vůbec se v tom nevyznám. Byla jsem v Alze a tam mě týpek nabízel nějakou za 1500kč což mě přijde moc…

a taky nevím jak vybrat do toho barvy, správný papír atd…

poradí někdo? docela to spěchá - dneska potřebuju právě dve smlouvy tisknout :(

Příspěvek upraven 12.03.18 v 09:27

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mehaaja
Kecalka 292 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 09:27

Podivej se take na ceny toneru k tiskarne, kolik stoji. Dost casto funguje pomer: levna tiskarna - drahe tonery a naopak. Klicem je mnozstvi tisku, ktere budes tisknout. Cim vic tisknes, vyplati se drazsi stroj s levnejsimi tonery.

V anda
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 12.03.18 09:29
@mehaaja píše:
Podivej se take na ceny toneru k tiskarne, kolik stoji. Dost casto funguje pomer: levna tiskarna - drahe tonery a naopak. Klicem je mnozstvi tisku, ktere budes tisknout. Cim vic tisknes, vyplati se drazsi stroj s levnejsimi tonery.

odhadem MĚSÍČNĚ cca 100 stran černobílích nahoře s pidi červeným logem + cca 30 stran jen černobílích

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 12.03.18 09:31

https://www.mall.cz/…-2130-f5s40b?…
máme tuhle, tedy ještě s wifi připojením (byla o malinko dražší) a jsme spokojeni. Tiskne, kopíruje, skenuje a kazety se dají koupit taky levně

mehaaja
Kecalka 292 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 09:37

No to zase TAK malo neni. Malo ja beru 15 a4 za mesic. Take zalezi jakou kvalitu tisku pozadujes a jestli se ti nevyplati si nechat a4 s logem predtisknout v profi tiskarne a domu koupit jen cb tiskosku, ty jsou levnejsi. Ber take v uvahu zda tisky casem neporostou. Jinak cena 1500 mi prijde moc levna na tohle mnozstvi tisku.

V anda
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 12.03.18 09:43
@mehaaja píše:
No to zase TAK malo neni. Malo ja beru 15 a4 za mesic. Take zalezi jakou kvalitu tisku pozadujes a jestli se ti nevyplati si nechat a4 s logem predtisknout v profi tiskarne a domu koupit jen cb tiskosku, ty jsou levnejsi. Ber take v uvahu zda tisky casem neporostou. Jinak cena 1500 mi prijde moc levna na tohle mnozstvi tisku.

předtisknout nemužu a to množství je maximum co tak by eventulně šlo…v prumeru mám za měsíc třebas jen 2 smlouvy což je 30 stran… brala jsem to jakoby maximum kolik smluv jsem schopná max udělat…

V anda
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 12.03.18 09:43
@sunshine125 píše:
https://www.mall.cz/…-2130-f5s40b?…
máme tuhle, tedy ještě s wifi připojením (byla o malinko dražší) a jsme spokojeni. Tiskne, kopíruje, skenuje a kazety se dají koupit taky levně

a kolik stajo kazety?

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.03.18 10:11

Tady vidím zásadní nepochopení situace, levná tiskárna NIKDY nebude mít levný tisk. Ta postovaná má černou, která vydrží 190 stran, a stojí 320 korun. Děs. A to je při 5% pokrytí. Reálně budete kupovat černou tak každé dva měsíce, možná i víc.

V anda
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 12.03.18 10:19
@Ploskutáček píše:
Tady vidím zásadní nepochopení situace, levná tiskárna NIKDY nebude mít levný tisk. Ta postovaná má černou, která vydrží 190 stran, a stojí 320 korun. Děs. A to je při 5% pokrytí. Reálně budete kupovat černou tak každé dva měsíce, možná i víc.

jenže bohužel jí potřebuji rychle a bohužel si nemužu dneska koupit nějakou za 2000 a více…

Ploskutáček
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.03.18 10:29

V tom případě berte to HP, buď budete mít levnou tiskárnu s dražším tiskem, nebo dražší tiskárnu s levným tiskem.

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 12.03.18 10:51

@V anda taky se dá změnit nastavení, tisknu hodně jako „koncept“, šetří to barvu.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 12.03.18 10:59
@sunshine125 píše:
@V anda https://www.mall.cz/…erna-f6u66ae
https://www.mall.cz/…evna-f6u65ae?…

Nebo je lepší potom kupovat dual pack - výjde levněji: https://www.mall.cz/…-302-x4d37ae

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 12.03.18 11:01

Každopádně u inkoustové tiskárny fakt doporučuji kupovat originální inkousty, neboť alternativy či plněné rády vytékají, zničí vám to tiskovou hlavu a ta je pak kolikrát dražší než samotná tiskárna.

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 12.03.18 12:08

@kvmatonka ano, souhlasím. @V anda A ty barvy chce pohledat, třeba na heurece, tohle jsem střelila od boku. Bývají akce, výprodeje a fakt se dají sehnat ještě levněji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama