Reklama

Levná dovolená v Jižních Čechách pro rodinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 01.02.18 15:23
Levná dovolená v Jižních Čechách pro rodinu

Ahoj :mavam: chtěla jsem poprosit, jestli máte nějaké aktuální typy (max. z roku 2017) na levnou hezkou dovolenou v Jižních Čechách? Byli by jsme 2 dospělí + dcerka v té době 2 roky. Chtěla bych dovolenou s polopenzí a hlavně aby tam bylo nějaké vyžití pro malou. Alespoň venkovní lépe i vnitřní dětský koutek. Hledala jsem na internetu, ale ráda bych osobní zkušenosti ;).. jo a chtěli bychom jet červenec nebo srpen, tak ani nějaké koupání poblíž by nevadilo… moc děkuji za případné typy :mavam:

Reklama

Reakce:

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 01.02.18 15:32

Není to teda v jižních čechách, ale cenově mi to příjde fajn… happydovolena.cz Lidi si to tam chválí…

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 01.02.18 15:39

Moc děkuju, kouknu na to :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 01.02.18 15:57
U

Uz je to tedy dyl, ale my byli v penzionu Axiom, u Lipna, a super. Vnitrni koutek, obri zahrada s hristem, trampolinou, bazenkem i myslim, a slusna cena. A moc prijjemni majitele, nase deti tam jezdily spolu s jejich na motorce po restauraci, a vubec jim to nevafiko. My byli fakt nadseni.

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 16:32

Mozna mi to smazou, ale toto jsou webovky meho tchana, ktery se specializuje na chaty a chalupy v JC, vse ma aktualni a proverene osobne:
http://pronajemchalup.net/
da se tridit podle pozadavku ;)

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 02.02.18 08:37

Moc děkuju, všechno zkouknu :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >