Reklama

Levná kuchyň na míru - Karviná a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anahita
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.07.18 22:12
levná kuchyň na míru - Karviná a okolí

Máte tip na firmu, soukromníka na kuchyně? Kde bychom se vlezli do 50tis. Kuchyně není velká Do L celková délka linky 3,5m. Chápu, že čím méně peněz tím méně „vychytávek“ :) Kuchyně v Polsku - např v Merkury jsou hezké a vlezla bych se do 25000 v pohodě. Problém je, že se tam prostě nenapasuji se spotřebičema, tak jak si to představuji :/ Tj. myčka, vest. trouba a Lednička. Budu moc vděčná za rady a doporučení. Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.18 08:23

Ahoj.
Myslím, že máš nereálnou představu.

Já mám kuchyň do U, i když ve skutečnosti je do L, protože jednu stranu tvoří volně stojící lednička a nad ní malička skříňka. Je velká asi 3×1.5 metru a již před více jak 12 lety jsem za ní dala těch 50 dala. A to máme volně stojící lednici i myčku ( tedy o dvířka , resp skříň méně) a nemám ji dělanou v žádném studiu, ale od kamaráda truhláře. Ve studiu, tak jak nám ji tehdy nacenili , vycházela na minimálně 70 ( a to jsme se drželi hednevpti zemi), jako sektorová, poskládaná ze skříněk by vyšla asi na 40, ale za cenu dost kompromisů. A píšu o cenách před 13 lety. Dnes už budou jiné. Ceny samozřejmě bez spotřebičů.

Takže, shrnu to.
Myslím si, že chtít levnou kuchyň na míru od soukromníka je nesmysl. To je jako jít si nechat ušít šaty na míru a chtít je za cenu konfekce. To ti udělá jen kamarádka, která to bude chtít dělat po večerech pro radost a nikoli někdo, kdo to má jako obživu. A s tou kuchyni je to podobně.
Ještě je možnost to nechat udělat v Polsku, tam se asi cenou dostanete jinam. Jak s kvalitou nemohu soudit.

Anonym z důvodu osobních informací.

anahita
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 29.07.18 13:27

No myslím, že to není zas tak naivní představa. Dnes jsem dostala tip na teuhláře z našeho města, od kterého má kamarádka krásnou kvalitní kuchyň za 38tis. Tak uvidíme. Kuchyň sektorová z polska na poskládání by mě vyšla obyčejná na 18tis. Už jsem tam byla. Ale je to to, co mám doma. Po 5 letech nabobtnané desky od dvířek panty a pojezdy u šuplíků děs běs. Ale taky mě stála jen 6tis :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama