Levná výměna prasklého displeje v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 08:16
Levná výměna prasklého displeje v Praze

Prosím nevíte někdo, kde se v praze ideálně na počkání dělá výměna dispeleje u telefonu. Spadl mi na zem na led venku a udělala se pavučinka a zjistila jsem, že telefon jde i volá ale nejde dispelj…

Mám Samsung galaxy s 5 neo a našla jsem to všude za cca 4500kč cože k zblití s prominutím.

ps. anonym jsem schválně - prosím o zachování. Tedka jsem to řešila v práci a sem také chodí kolegyně a nechci aby mohli pak číst kde všude diskutuji atd.
 Děkuji

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 06.01.17 08:28

Tak, cena je to vysoká, ale o moc níž se, bohužel, nedostaneš. Displeje jsou drahé. A samozřejmě, chceš-li to hned, tak za to taky zaplatíš. Máš-li čas, můžeš se dostat tak na 3.000,– a musí ti to někdo vyměnit zadarmo. Nebo sháněj někoho, kdo má telefon rozbitý jiným způsobem a prodá ho levněji :nevim:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 06.01.17 08:49

Taky myslím, že se na nižší cenu nedostaneš. Kdyby šlo jenom o sklo, tak jsi na polovině, ale jestli je ko i displej, tak o tom pochybuju.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 08:52
@Teruna000 píše:
Taky myslím, že se na nižší cenu nedostaneš. Kdyby šlo jenom o sklo, tak jsi na polovině, ale jestli je ko i displej, tak o tom pochybuju.

jakej jen v tom rozdíl?

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 06.01.17 08:55
@Anonymní píše:
jakej jen v tom rozdíl?

Displej je to, co svítí. Sklo je nahoře a má v sobě dotykové senzory. Pokud máš prasklinu na skle a displej nesvítí, potřebuješ obojí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 08:57
@Tunrida píše:
Displej je to, co svítí. Sklo je nahoře a má v sobě dotykové senzory. Pokud máš prasklinu na skle a displej nesvítí, potřebuješ obojí.

jo maličko pavučinka a nesvítí to…jen když jsem to zapínala a vypínala ta probliknul spodek tel…ale didoda nahoře co se rozbliká když mi přijde zpráva tak jde i dole takové ty tlačítka dotykové…to znamená budu platit displej i sklo?

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 06.01.17 09:00
@Anonymní píše:
jo maličko pavučinka a nesvítí to…jen když jsem to zapínala a vypínala ta probliknul spodek tel…ale didoda nahoře co se rozbliká když mi přijde zpráva tak jde i dole takové ty tlačítka dotykové…to znamená budu platit displej i sklo?

Displej určitě, ten evidentně nefunguje. Ty diody, o kterým píšeš, s ním nemají nic společného. Ta pavučinka, pokud je na tom vrchním skle, tak to budeš potřebovat taky nové.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 06.01.17 09:02
@Anonymní píše:

jestli na displeji nic nevidíš, tak ano, budeš platit displej i sklo… tzn těch cca 4-5 tis.

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 06.01.17 09:13

No, každopádně vzhledem k tomu, že momentální cena toho telefonu jsou nějaký 4 tisíce, tak už bych to nespravovala.

cecetka
Kelišová 7356 příspěvků 06.01.17 09:27
@Tunrida píše:
No, každopádně vzhledem k tomu, že momentální cena toho telefonu jsou nějaký 4 tisíce, tak už bych to nespravovala.

Presne tak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 10:55
@Tunrida píše:

kde se dá prosím sehnat tento telefon za 4 000kč??? v alze ho mají tedka ve slevě za 9 500kč.

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 06.01.17 10:57
@Anonymní píše:
kde se dá prosím sehnat tento telefon za 4 000kč??? v alze ho mají tedka ve slevě za 9 500kč.

Ne nový :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 15:45
@Tunrida píše:
Ne nový :lol:

tak jako koupit si v bazaru telefon za 5000kč to je snad lepší si nechat vyměnit ten dispej když tzen tel nemám ani rok…

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 06.01.17 15:52
@Anonymní píše:
tak jako koupit si v bazaru telefon za 5000kč to je snad lepší si nechat vyměnit ten dispej když tzen tel nemám ani rok…

Jezis, ja ti nerikam, ze si mas jit ten telefon koupit do bazaru, ale ze ta oprava je drazsi, nez momentalni hodnota toho tvyho telefonu a ze nych to nrspracovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >