Levné dorty na zakázku - Praha

28
16.7.21 23:52

Levné dorty na zakázku-Praha

Ahoj ve spolek.
Poraďte prosím, kde sehnat na Praze-Zapad a okolí levný, narozeninový dort? Posledních pár let to pořád nemůžu doladit. Vzdycky seženu drahý a nic moc dort :think:
Bylo by to fakt jen pro prcka, žádná velká oslava..Ale radost udělat chcem :srdce:
Dekuju moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9266
17.7.21 05:52

No co je na těch fotkách, tak nikdy neseženes levný. Takže si asi ujasní, jestli chceš parádní dort nebo aby to bylo levný a taky, kolik si představuješ pod „levny“? Pod 500?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.7.21 06:04

Tak dle fotek jsou to opravdu náročné dorty. Sama peču dorty i takhle s figurkama tvarovanýma a opravdu je s tím dost práce, sama bych takový dort pod 1500-2000kč opravdu nedělala. Možná nějaký začátečník, který si třeba vezme jen za materiál, aby získal zkušenosti nebo tak, ale ono i jen za ten materiál i takhle velkých a zdobených dortů to bude tak 700kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
17.7.21 06:07

Drahy nic moc a levny myslis, ze bude lepsi? Ja to resim jedlym papirem. Babicka upece dort, nahoru dame jedly papir a dozdobime. Vim, ze dort bude vyborny a dceri vzdycky udelame radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.7.21 06:14

Já právě k pečení taky přišla tak, že mi od ostatních přišly dorty drahý a nedobrý. Na internetu je v dnešní době návodů dost, tak to lze vyřešit třeba i takto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
17.7.21 06:42

A co znamená levný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33077
17.7.21 07:21

Jsou opravdu krásné, ale ani na maloměstě by ho nikdo neupekl za 500. I to mi přijde pro roční mimino škoda, protože ho leda opatlá a ožužlá. Jestli je starší, udělala bych korpus, koupila mandlovou hmotu a figurky v cukrárně.

Nebo hledej na FCB někoho, kdo peče pro radost ve vašem okolí. V profi cukrárně bude prostě vždycky dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
17.7.21 07:44

Take pecu dorty. Jen za material obycejny jednopatrovy stoji kolem 800. Kdyz si pripocitas praci a rozumnou hodinovou mzdu, zjistis, ze cena 1500-2000 je velmi dobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.7.21 07:51
@tkub píše:
Take pecu dorty. Jen za material obycejny jednopatrovy stoji kolem 800. Kdyz si pripocitas praci a rozumnou hodinovou mzdu, zjistis, ze cena 1500-2000 je velmi dobra.

Viď :mrgreen: taky jsem nadávala, že na tom hrozně hrabou, ale až když jsem začala sama péct, zjistila jsem co je v tom práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19474
17.7.21 07:57

Tak ty co máš na fotce jsou nejméně od 2 tisíc nahoru…poptej se mezi kamarádkama, jestli nějaká nepeče třeba jen pro zábavu, ale s cenou počítej vyšší…nevím teda, co si představuješ pod pojmem levný dort…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35115
17.7.21 08:08

Dobré a levné jsou dorty v krabici od Dr. Etkera nebo mražené dorty z Kauflandu. K rozmrazování stačí 4-6 hodin. To myslím zcela vážně, máme zkušenost. Dorty jdou dozdobit.

Dětem peče dorty mamka podle přání a z domácích surovin. Ale je v tom spoustu peněz, času i práce. Dělá to několikrát do roka pro radost vnoučatům, ale kdyby pekla cizím na zakázku, levně v žádném případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
17.7.21 08:19

U nas mají sice “drahy” dorty, ale výborný :lol: koupili jsme klukovi k narozeninám takovy ten obyc, a sežrali ho celej během víkendu jenom ve třech :P mňam

A fakt to není takovej ten maslovej humus, co jíš jenom z lásky k bližnímu :P

Příspěvek upraven 17.07.21 v 08:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35115
17.7.21 08:20

Pokud bys to nechtěla teď o prázdninách, tak další levnější alternativou je učňovská cukrárna.
Beru od nich každý rok část vánočního cukroví, další část beru od babiček v důchodu, které pečou, takže srovnání mám. A spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14799
17.7.21 08:23
@tkub píše:
Take pecu dorty. Jen za material obycejny jednopatrovy stoji kolem 800. Kdyz si pripocitas praci a rozumnou hodinovou mzdu, zjistis, ze cena 1500-2000 je velmi dobra.

O částce za práci vůbec nediskutuju, ale - co stojí 800 za materiál u 1 patra dortu?
Peču si jen pro domácí potřebu, petadvacet let, vlastně víc, ale takova částka za suroviny na jednopatrový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
17.7.21 08:31
@adresa píše:
O částce za práci vůbec nediskutuju, ale - co stojí 800 za materiál u 1 patra dortu?
Peču si jen pro domácí potřebu, petadvacet let, vlastně víc, ale takova částka za suroviny na jednopatrový?

Ja tedy dorty nepecu, ale potahovaci hmota, hmota na figurky, to je drahe a 1 maslo za 50,–, docela tu cenu chapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat