Levné kadeřnictví v Praze pro dlouhé vlasy

3.12.19 18:16

Levné kadeřnictví v Praze pro dlouhé vlasy

Ahoj holky,
dá se ještě v dnešní době najít v Praze kadeřnictví, kde nebudou chtít za jednoduchý střih (v podstatě jen konečky) dlouhých vlasů víc než 500,–? Jako studentce se mi za to fakt nechce dávat tolik peněz. Klidně dojedu kamkoliv po Praze.
Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9313
3.12.19 18:21
@holkazprahy píše:
Ahoj holky,
dá se ještě v dnešní době najít v Praze kadeřnictví, kde nebudou chtít za jednoduchý střih (v podstatě jen konečky) dlouhých vlasů víc než 500,–? Jako studentce se mi za to fakt nechce dávat tolik peněz. Klidně dojedu kamkoliv po Praze.
Díky za tipy!

Až ho najdeš, tak dej vědět. Dcera chodí na zastřižení dlouhých vlasů + výživa a vyfoukání za 1200 a fakt to není žádný prestižní salón :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
3.12.19 18:24

Tak jako učiliště tě vezme zadarmo (Michle, myslím), ale výsledek nejistý, a nemůžeš si přesně říct, co chceš… Jinak asi ne, přecijen asi máš husté vlasy, když lpíš na délce, a to je na střih fuška… Nebo zkusit nějaký Slevomat, ale taky je to risk. Kamarádka tě ostříhat nemůže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 19:39

Já dávám 880,– za barvu, ostříhání, foukani. Cena je za dlouhé vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1726
3.12.19 19:39

Tak pokud ti jde jen o ostrihani konecku, tak bych šla do pánského, tam to bývá znatelně levnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 19:42

@lenka_ Ale vezmou mě v pánském? Nemám s tímto vůbec zkušenosti.

@listento Kamarádkám bych se nesvěřila, všechny jsme technické typy a levé na cokoli, co zahrnuje jakékoliv tvůrčí činnosti. :D Možná zkusím to učnovství, díky za tip. Zase ale nechci dopadnout špatně, takže nevím no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
3.12.19 19:45

Jo, to by mě taky zajímalo. U nás ve městě (není to Praha) dávám kolem 700 i s umytím a foukáním - ale stále je to jen stříhání, žádná barva a podobně. V Praze se bojím jít ke kadeřnici, že si řekne ještě víc. A docela by se mi šiklo něco právě do těch 700, protože se v Praze pohybuji už více jako u nás doma… Ale ceny jsou teda pálka, to raději chodím bez střihu a v poslední době mě to už dooost štve! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1726
3.12.19 19:47

Vezmou, úplně v pohodě. Chodím jen do pánského, protoze nemam ráda, když mi kadeřnice myje vlasy. V pánském strihaji jen na sucho a platím 100 až 200kc. A jako bonus jsem za pár minut hotová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5709
3.12.19 21:01

Moje kadeřnice polodlouhé vlasy (na ramena) mytí foukání nějakých 350 Kč
Praha, Kavalírka. Ale teď před svátky bych řekla, že beznadějně plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama