Levné odstranění bradavic a znamének

37
20.5.21 02:22

Levné odstranění bradavic a znamének

Ahoj,

mám celé tělo poseté pigmenty a bradavicemi. Potřeboval bych najít nejlevnější možnost, jak se všeho zbavit nejlépe laserem.

Bohužel na internetu koukám, že jedna bradavice je za 500 Kč, což je moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21608
20.5.21 08:07

Zajdi si na kožní, nech si vystavit žádanku a co půjde, odstranit na chirurgii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
20.5.21 08:18

@Caligos kozni vypsala papir, chirurg vyrezal. Kozni ti zhodnoti jestli neco nema potencial nadoru a to bych nechala pro jistotu vyriznout a nechat poslat do laborky, ostatni se da laserem. Muj doktor myslim rikal, ze pri jednom ukonu vyreze max 3 kousky. A bylo to zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1252
20.5.21 08:43

Můj chlap chodí na chirurgii a nic neplatí. Už jich má pryč tak 10 určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
20.5.21 09:35
@hospodki píše:
@Caligos kozni vypsala papir, chirurg vyrezal. Kozni ti zhodnoti jestli neco nema potencial nadoru a to bych nechala pro jistotu vyriznout a nechat poslat do laborky, ostatni se da laserem. Muj doktor myslim rikal, ze pri jednom ukonu vyreze max 3 kousky. A bylo to zdarma.

Nezůstává po chirurgickém vyřezání nějaká viditelná nepravidelnost na kůži?

Chirurgie je zdarma? Kolik se platí u laseru?
A co dusík, není lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
20.5.21 11:05
@Caligos píše:
Nezůstává po chirurgickém vyřezání nějaká viditelná nepravidelnost na kůži?Chirurgie je zdarma? Kolik se platí u laseru?
A co dusík, není lepší?

po 1.5 roce mam jednu vetsi jizvu, ale to bylo velke vystouple znamenko cca 1 cm prumer a tak 0.3 vyska, ale schovane vpredu pod kalhotkama, takze me to netrapi. a na zadech vim priblizne misto, ale uz to nenajdu. Chirurgie s papirem od kozni je zdarma. Laser a dusik nemam poneti. Vzhledem k lokaci jsem vubec nepatrala. Kdybych to mela ve vystrihu nebo v obliceji tak se budu zajimat vic. Navic ja nejsem na vzhled takovy pedant. telem se na molu nezivim, bude mi 35 a nejak citim, ze jsou dulezitejsi veci nez nejaka jizvicka. Jen se obavam, ze ted ti to nikdo neudela. Pihy a znamenka se resi na podzim, protoze je musis pred slunickem skryvat a poradne mazat, jinak by zustaly hodne viditelne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32568
20.5.21 12:25

@Caligos

Na Tvém místě začnu na kožním.

Chce to ta znaménka si nechat kontrolovat každý rok, zeptat se na ty bradavice, jakého jsou typu a jak by šly odstranit, protože některé se dají odstranit i dusíkem nebo seškrábnutím.

Ale chce to řešit tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
20.5.21 12:54
@hospodki píše:
po 1.5 roce mam jednu vetsi jizvu, ale to bylo velke vystouple znamenko cca 1 cm prumer a tak 0.3 vyska, ale schovane vpredu pod kalhotkama, takze me to netrapi. a na zadech vim priblizne misto, ale uz to nenajdu. Chirurgie s papirem od kozni je zdarma. Laser a dusik nemam poneti. Vzhledem k lokaci jsem vubec nepatrala. Kdybych to mela ve vystrihu nebo v obliceji tak se budu zajimat vic. Navic ja nejsem na vzhled takovy pedant. telem se na molu nezivim, bude mi 35 a nejak citim, ze jsou dulezitejsi veci nez nejaka jizvicka. Jen se obavam, ze ted ti to nikdo neudela. Pihy a znamenka se resi na podzim, protoze je musis pred slunickem skryvat a poradne mazat, jinak by zustaly hodne viditelne

No já mám jednu větší na obličeji a taky pod bradou, tak nechci vypadat jako Střihoruký Edward.

Viděl jsem, že se prodávají laserová pera na domácí použití a podle recenzí fungují na ploché pigmenty. Jejich reklama tvrdí, že je i na bradavice. V podstatě se to spálí a po nějaké době to odpadne.

Chci ale raději odbornou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
20.5.21 14:19
@Caligos píše:
No já mám jednu větší na obličeji a taky pod bradou, tak nechci vypadat jako Střihoruký Edward.

Viděl jsem, že se prodávají laserová pera na domácí použití a podle recenzí fungují na ploché pigmenty. Jejich reklama tvrdí, že je i na bradavice. V podstatě se to spálí a po nějaké době to odpadne.

Chci ale raději odbornou pomoc.

Za ten rok a půl je to klasická bílá jizva. Po roce to bylo ještě trochu do fialova. Do domácího bych fakt nesla. Myslím, ze na to tady ti odborníci jsou. Já si stále stojím za tím, ze rozhodne kontrola znamének jestli tam něco nemá potenciál nádoru. A at se rozhodnes k jakékoliv variantě, tak stejne až na podzim, jinak jizva vlivem slunce kor na obličeji zůstane víc viditelná než je nutne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat