Levné vozíky za kolo s polohováním zad pro děti

55
18.2.21 17:24

levné vozíky za kolo s polohováním zad pro 2 děti

Ahoj holky,
ráda dětem dopřeji, ale přijde mi zbytečné kupovat vozík za kolo za 40 tis.
Dáte mi prosím tipy na dobrý vozík za kolo pro dvě dítka hlavně s polohováním zad? brzdu neřeším (manžel by domontoval sám). Prosím konkrétní značky a typy, zkušenosti. Beru také rady, jak případně polohování zajistit doděláním, ani jsem netušila, že to tedy jde?? Moc díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7899
18.2.21 17:46

Tak jsou drahy, jelikož musí splňovat nějaké bezpečnostni normy atd. Navíc máte zkušenosti s vozíkem za kolo nebo by to byl první? Jste hodně aktivní a trénování cyklisti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19637
18.2.21 18:55

Na polohovani bych se nevazala, mimco mas v miminkovniku a to vlastni polohovani je o par cm. Nesmi byt moc mimo konstrukci, ne moc menit teziste… Radeji hled na poradne odvetrani boku, abyste mohli mit stazeny ten predni kryt a na deti se neprasilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 19:16
@Cenarius píše:
Tak jsou drahy, jelikož musí splňovat nějaké bezpečnostni normy atd. Navíc máte zkušenosti s vozíkem za kolo nebo by to byl první? Jste hodně aktivní a trénování cyklisti?
Řekla bych, bz jsme poměrně zdatní, ale budeme vláčet ještě 4 letou dceru, takže tak 🙂 samozřejmě chci, aby ten vozík byl bezpečný. A vím, že to není zadarmo. Jen za n nedám ani 20tisic, tak bych ráda znala osobní zkušenost třeba s konkrétní značkou a typem ;) samozřejmě přejezdem pomalu i polnacku či nějaký ten patník. Motokros jezdit nebudu
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 19:19
@Cuddy píše:
Na polohovani bych se nevazala, mimco mas v miminkovniku a to vlastni polohovani je o par cm. Nesmi byt moc mimo konstrukci, ne moc menit teziste… Radeji hled na poradne odvetrani boku, abyste mohli mit stazeny ten predni kryt a na deti se neprasilo.

Možná jsem se špatně vyjádřila. Jde mi o to, že když děti usnou, tak nechci, aby seděly v pravém úhlu. Ráda bych, aby byly sedačky v polosedu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 19:23
@Cenarius píše:

Zkušenost nemám. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 19:24
@Cenarius píše:

Předpokládám, že ibty levné vozíky splňují normy 🤔 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
18.2.21 19:30

Koupila bych použitý. Ten náš byl jen mírně zajetý a stál polovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 19:36
@Lucynka_v píše:
Koupila bych použitý. Ten náš byl jen mírně zajetý a stál polovinu.

to bych ráda, ale nevím který a přijde mi, že ho někdo koupí v akci za 30.000 a snaží se ho prodat za 33.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 19:37

Holky, dejte mi prosím konkrétní značky/typy. klidně linky, kouknu. Moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
18.2.21 20:05

@verkus
Vzhledem k bezpečnosti bych opravdu zvazila, zda chci a potrebuju šetřit. Například švýcarské vozíky Leggero jsou hodně drahé, ale mají perfektní odpružení a crashtesty asi do 50km/h. Další co by připadal v úvahu je Thule.
Obávám se, ze tak jako u autosedaček, jsou i normy pro cyklovoziky nastavené žalostně nízko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19637
18.2.21 20:57

@verkus tak chariot cx má sedačky v pololehu dostatečně, děti nám v něm v pohodě spí. Navíc už jsou jejich ceny na bazaru pěkně nízko, jsou jedny z nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.2.21 22:27
@Cuddy píše:
@verkus tak chariot cx má sedačky v pololehu dostatečně, děti nám v něm v pohodě spí. Navíc už jsou jejich ceny na bazaru pěkně nízko, jsou jedny z nej.

Můžete mi hodit odkaz na ty bazary? Asi neumí m hledat. Poradila by mi taky prosím někdo ohledně odpružení? To se jako prodává zvlášť nebo co? 😨 😱 😵 ji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
19.2.21 09:42

https://deti.bazos.cz/…chariot-cx1/
Dnes bych za něj těch cca 15 tis.dala. My měli jinej bezarovej za 6,5 a posloužil, ale rozdíl to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
20.2.21 01:12
@Lucynka_v píše:
https://deti.bazos.cz/…chariot-cx1/
Dnes bych za něj těch cca 15 tis.dala. My měli jinej bezarovej za 6,5 a posloužil, ale rozdíl to je.

Možná jsem se zapomněla zmínit, že mám dvojčátka. Na bazoš, Sbazaru jsem nic nenašla, ani na Aukru, na fb…nic. nenapada Vás ještě něco? Nejaka skupina cyklistů nebo tak :lol: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat