Levný a kvalitní zubař - Náchodsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nituš
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 00:17
Levný a kvalitní zubař Náchodsko

Ahoj, víte o nějakém dobrém, kvalitním a zároveň levném zubaři?
Který se pohybuje v tomto okolí cca ( I Hradec by šel)
A který příjmá nové?
Děkuji :)

Reakce:

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 02:13

Mudr Shmal Červen Kostelec

Salorka
Závislačka 4225 příspěvků 4 inzeráty 20.01.17 06:17

Mudr. Tomáš Hýbl asi přímo v NA?

Nituš
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 11:25

Neznám to tu nikde, tak neví kde kdo je.. a na netu každý píše něco jinbého, take se raději ptám takhle..

Můžete mi když tak napsat jestli i vy k ním chodíte? a jací jsou?

jakalm
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 20.01.17 12:28

@Lifka je fakt tak skvělej?:))) každý ho hrozně chválí.. já mám pořád takový blok k němu jít jak je cizinec, tak nevím vubec co čekat:)

luloinka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 20.01.17 18:45

Já chodím už asi 15 let k Neoralový do Teplic nad Metují a jsem spokojená. Chodí k ní i část rodiny.
Co vím, tak taky hodně chválí jejího manžela i syna, oba jsou v Polici nad Metují.

Nituš
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 22:45

No o těch vím také ale mé mamce znižily zuby, tak říkala, že raději ať zajdu jinám :/

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 19:03

@jakalm je bezva, mně se při kojení dost kazí zuby tak jsem u něj byla už 4 x a se synem tam jdu v úterý. Paní doktorka Rysnarová si našla skvělého pokračovatele.

jakalm
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 23.01.17 21:41

@Lifka já pravé taky kojim a mam problemy ale kdyz chci k mému zubaři tak abych na to pul roku setrila:( dejte mi prosim vedet jaky je na deti az budete mit po kontrole.. Se synem bych k nemu taky sla:) jestli teda přibírá

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 24.01.17 12:04

@jakalm nakonec jsme nikam nejeli. Malý má horečku a kašel. Jinak už jsme u něj byli a byl moc milý.

jakalm
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 24.01.17 23:26

@Lifka v pohode, i tak moc děkuji za info:))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >