Levný dobrý zubař/ka Praha po x-té

Kikunka.kiki
27.1.16 08:32

Levny dobry zubar/ka Praha po x-te

Ahoj, vím že toto téma tu je již několikrát, ale většina příspěvků je stará rok a více :-( Neznáte prosím někdo zubaře ordinujícího v Praze, kde nenechám celou svou výplatu? Jaké ceny mají vaši zubaři, já zatím natrefila jen na vykuky co si účtují za plombu 2000 a výš a to je prostě moc si myslím. Moc vám děkuji za tipy a přeji hezký den.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12125
27.1.16 08:36

Ja chodila k mudr Votavove na zizkov, klasicke ukony na pojistovnu, ale cisteni kanalku 2.500,–, bila plomba 2.000. Si asi v Pze nevyberes kazdopadne pribira. Ted chodim na orechovku do soukrome a ceny jsou nekolika nasobne vyssi. Takze asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
27.1.16 08:39

Nojo, ono v Praze dobrý zubař nepotřebuje být levný, lidi si kvalitu zaplatí… bílá plomba za 1500-2000 je myslím tak nějak normál. Kdo ji má o něco levnější, nažene si to zas na jiných položkách. Můžeš si nechat dát amalgám zadarmo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
27.1.16 08:40

@Kikunka.kiki buď je zubař dobrý a nechá si svou práci zaplatit anebo levný… ;) a ti co mají příznivější ceny a jsou šikovní, tak nepřibírají nové pacienty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
27.1.16 08:41

@Etcetera78 já nevím, jestli se někde v Praze ještě vůbec dělá amalgám čistě na pojišťovnu…víš o někom? Díky, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
27.1.16 08:57

Myslim, ze tyhle dve veci nejdou dohromady :think: levny a dobry. Pokud chces kvalitu, a zuby co ti vydrzi cely zivot, budes si muset zaplatit, tak to bohuzel je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
27.1.16 09:04

@Malaga jj me delali na pojistovnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
27.1.16 09:18

Chodím sem http://medident.webnode.cz/, myslím, že jsem platila posledně za bílou plombu max 1500, víc to určitě nebylo. Jenže ono záleží i, jak je kaz hluboký. Já jeden například měla až na dřeň a on mi tam navíc dával speciální výplň na tu dřeň, ta stále další peníze. Bez ní by to ale bylo na odstranění nervů a umrtvení zubu a to bylo zbytečný, když to šlo takto. Umrtvený zub je pak zbytečně trochu očernalý a není hezký, navíc to bolí jak čert a přistupuje se k tomu, když už není zbytí, co sem pochopila. A stejně ty kanálky se pak taky musej něčím vyplnit..

Chodila jsem i k levnějšímu, co dával amalgámy, jenže se mi o ty zuby dobře nepostaral! Nabídl bílou plombu za 1000,–, ale místo toho tam dal jen jakousi výplňovou hmotu, co slouží jenom ke kratšímu zalátání. A napatlal mi to na tu amalgámovou, která pod tím zůstala vidět :roll: Navíc pod tím vším nakonec byl kaz. Stěžovala jsem si mu na bolest dásní mezi zuby, řekl mi že se s tím nedá nic dělat. Pak sem přišla sem a poslal mě na ústní hygienu a světe div se, ono se s tím dá dělat a poté, co mě naučili se starat o zuby, bolest a otok dásní zmizel - za dva týdny! Takže levnej už nikdy :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
27.1.16 09:21

Jinak ten můj zubař je výborný, hlásí mi na kolik procent odvrtal už kaz, odpočítává, kdy skončí vrtání :mrgreen: Jsem poseroutka, takže toto mě moc pomáhá. Je rychlej a precizní. Vše vysvětlí a nechá tě i se podívat do zrcadla, co v té puse provádí. Nevím zda nabírá. Musela bys zkusit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
27.1.16 09:24

@Malaga ale jo, i spousta těch lepších ti dá amalgám, pokud o něj výslovně požádáš… a pak jsou pořád malé ordinace, kde bílá plomba je pro hollywoodské hvězdy a umrtvující injekce pro změkčilce :-) Byla jsem u jedné takové zubařky, už je to teda nějaký ten rok, ale tipla bych si, že tam pořád tak nějak existuje :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
27.1.16 09:47

@Etcetera78 @Šarlota4 Děkuju za info…u nás na klinice už je to jinde, ale chápu, že každý na to nemá chodit a platit nadstandard…i když teda občas předěláváme hrozný věci (např. amalgám ve dvojce apod a to se týká jen estetiky, o zalomených nástrojích v kanálcích ani nemluvím)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
27.1.16 10:32

@Malaga no ja uz ted chodim na soukromou kliniku, nebylo to o penezich ale spis jsem to mela blizko, brala nove pacose atd. Ta pece a vybaveni je nesrovnatelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama