Levny samoopalovak co barvi do hneda po 1. aplikaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 30.08.19 15:24
Levny samoopalovak co barvi do hneda po 1. aplikaci?

Nazdar devcatka…podarilo se mi za posledni dva dny brutalne opalit az splait do hned ruce a vystrih, bohuzel tak blbe ze pokud si nedam triko ke krkumam videt v dekoltu bile pruhy. A nohy mam taky btutalne bile a zase tam vypalenou lajnu od 3/4 taku a sandalu. Vypadam jak sasek. Zitra me ceka dulezita schuzka. Vim, ze to nezachranim za jednu noc, ale prece jen pro svuj a pocit a taky aspon to trosku vylepsit. Da se koupit nejaky samoopalovak v drogerii. Vim, ze to zazrak neudela, ale aby to alespon ty rozdily trosku dorovnalo. Neco levnejsiho a idealne z DM… nasla jsem na strankach DMnejake spreje ale stoji cca 200 az 300 a to me prijdepro 1× celkem dost… mama ma nejaky obycejny asi za 80kc a je to videt i po jedne noci ale je silene do zluta ja mam spis ruzovo hnedou kuzi… nejake napady… bohuzel jsem az do 7 u klienta na schuzce takze solarko nestiham jedine DM nebo tak ty maji do 21h vetsinou u nas… diky

Reakce:
Kosopemi
Kecalka 299 příspěvků 30.08.19 15:38

S levnym samoopalovakem bych to nezkousela, mohla bys vypadat fakt smesne. Nekdy barvi spis dooranzova a rozdil videt pujde.

Kriss Tina
Extra třída :D 12136 příspěvků 30.08.19 15:44

Do těch levnych bych nešla. 200 za samoopalovak není tak hrozná cena. Ty levný jsou do oranžova a pak nejdou smyt. Spíš bych teda zvolila oblečení, které ty nejhorší přechody opálení skryje :nevim:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 30.08.19 18:09

Za me super tento
https://makeup.cz/product/270127/?…

Kdyz potrebuji taky vyrovnat opaleni, nebo tonovat. Finguje okamzite, pouzivam na cele telo-nikdy kozni problem, narozdil od jinych, fleky nedela, barva opravdu prirozena, cena super. Kupuji v DM

Maji i krem, ale zustala jsem u spreje.Lepe se rozetira atd atd

Váš příspěvek
Reklama