Levný vysavač na občasné vysávání ?

1091
24.6.15 20:16

Levný vysavač na občasné vysávání ?

Poradte prosím hodně levný vysavač. Nikde nemám koberce, ale potřebovala bych vysavač na luxování drobností typu předložka před vstupními dveřmi, předložka v koupelně atd atd prostě na drobnosti, takže hledám nějaký levný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.6.15 20:35

@Grey Sky mám eta za 2000,bere super. Tchýně má z tesca neznačkový, za 1300,nebere špatně, ale motor měla v opravě po roce, neustále je vysavač na zádech protože je lehký, tím dochází k zaprášení motoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
24.6.15 20:38

Myslíte že by to občasné stačil tady ten?

http://vysavace.heureka.cz/ecg-vp-2141-s/

Nechce se mi kupovat ani příruční, spíš klasický na to občasné vysávání atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
24.6.15 20:39
@mirecekblbecek píše:
@Grey Sky mám eta za 2000,bere super. Tchýně má z tesca neznačkový, za 1300,nebere špatně, ale motor měla v opravě po roce, neustále je vysavač na zádech protože je lehký, tím dochází k zaprášení motoru.

2000 je na mě moc…nemám koberce, je to jen na občasné využití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9017
24.6.15 21:14

Já taky nemám koberce, ale vysavač využívám docela dost, možná i víc, než když jsme měli koberce… Jak budeš tu podlahu čistit? Jen vytírat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
24.6.15 21:17
@AnastazieB píše:
Já taky nemám koberce, ale vysavač využívám docela dost, možná i víc, než když jsme měli koberce… Jak budeš tu podlahu čistit? Jen vytírat?

já vždy zametám a pak vytírám a nebo rovnou vytírám…jde mi spíš o to luxování předložky před dveře a do koupelny (nedají se prát) cca 1× týdně + luxování třeba v m, ezeře za linkou, kde se špatně vytírá, právě proto se mi nechce investovat do luxu peníze. Kupuju ještě pračku a to radši dám víc za pračku, kterou používám víc a je to důležitější…bez luxu se i obejdu, akorát by mi usnadnil práci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8172
24.6.15 21:22

Neumím si představit, ze bych místo Luxovani zametala 8o i na chatu, kde se padesát let jen zametalo a vytiralo, jsem pořídila vysavač a nemůžu si ho vynachválit :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9017
24.6.15 21:42

@Grey Sky a není teda jednodušší zajít si na heureka.cz, zadat si tam vysavač do 1000Kč a podívat se na recenze? Než čekat, co ti kdo doporučí na emiminu? To samé s tou pračkou…

Příspěvek upraven 24.06.15 v 23:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
24.6.15 22:53
@AnastazieB píše:
@Grey Sky a není teda jednodušší zajít si na heureka.cz, zadat si tam vysavač do 1000Kč a podívat se na recenze? Než čekat, co ti kdo doporučí na emiminu? To samé z tou pračkou…

však sem byla na heurece…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama