Levný zásnubní prsten

Anonymní
2.7.20 13:00

Levný zásnubní prsten

Ahoj, můžu se zeptat na váš názor? Přítel mě požádal o ruku. Měla jsem z toho obrovskou radost, samozřejmě. Ale teď mě trápí můj zásnubní prsten. Když mi ho dal, tvrdil, jak byl hodně drahý a jak si na něj mám dávat pozor. Vydělává dost peněz, tak jsem si myslela, že se cena mohla pohybovat tak kolem 10 000, možná i víc. I jsem si myslela, že tam mám třeba briliant. Moji oba bráchové svým manželkám prstýnek s briliantem koupili. A to se jeden ženil ještě coby student a druhý nebere měsíčně ani půlku toho, co můj snoubence, a že zaplatil za prstýnek přes 8 000 se rodičům svěřil. Pochopitelně jsem se na cenu ani na kámen neptala, přišlo mi to hloupé a potom, kolik kolem toho nadělal, mi přišlo, že určitě byl dražší. Teď jsem ale potřebovala najít účet od jednoho rozbitého domácího spotřebiče, abych ho vyreklamovala, a našla jsem účet od prstýnku. Vím, že je to on, sedí den nákupu 2 dny před tím, kdy mě o ruku požádal, a navíc jsme si v tom klenotnictví byli ten prstýnek vyzvednout poté, co upravovali velikost. Cena mě však zarazila, 4 000. Je mi jasný, že žádný drahý kámen tam nemám. Cena je vyšší kvůli tomu, že je to zlato. Ale upřímně, náušnice, co mi koupila mamka k 25. narozeninám byly dražší (ty jsem si vybrala sama a tehdy mi řekla, že si dala strop 7 000). A rozhodně kolem toho nedělala takové haló jako on a to má plat učitelky, ještě k tomu poloviční úvazek. Připadám si teď dost hloupě. Před dvěma lety žádal přítelův kamarád o ruku svou dnes už manželku a kluci se smáli, že si slečna myslela, že tam má drahý kámen, přitom se jim ten kamarád svěřil, kolik ho prstýnek stál a že to bylo o dost míň, než kolik platil můj brácha (ten se s nimi zná taky). Vím, že na ceně prstýnku nezáleží, že hlavní je ten význam, ale snoubenec bere opravdu dost peněz, za sebe utrácí majlant, není pro něj problém si koupit drahé vybavení na jachtu či elektroniku. Přijde mi, že na mně v tomhle směru dost ušetřil a připadám si trochu podvedená. O to víc, že jsem si záměrně vybrala levnější snubní prsten s tím, že mám přeci drahý zásnubní, tak k čemu by mi byly dva drahé prsteny. Nejradši bych mu to vmetla do obličeje, ale mám ho ráda, neberu si ho kvůli prstenu ani kvůli penězům (i když to tak teď možná nevypadá). Nikdy jsem si od něj nenechala kupovat nic víc, než obvyklé dárky, možná tak jednou mi koupil bundu, jedny kalhoty, ale to byla jeho iniciativa a já mu taky sem tam koupila nějaké pěkné triko jen tak, dokonce mi občas přišlo, že i když studuji, tak za dárky pro něj utrácím víc, než on za ty mé. Nevím no, snad trochu rozumíte, jak to myslím. Co byste dělali na mém místě? Díky za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4871
2.7.20 13:02

Troll.
Tohle tady bylo asi pred rokem. Vcetne toho nahodne nalezeneho uctu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
2.7.20 13:08
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
2.7.20 13:08

Ja bych nedelala nic, byla bych šťastná, že si partner vybral prave me za ženu. Je mi jedno jaký to je prsten, přítel ví, ze mam rada stribro a ze bych zlato na sebe nevzala, bílé ano.. ale jestli tam je obyc kaminek nebo briliant by mi bylo u zadele… byla bych stastna ze me vubec pozadal… jde videt, kde jsou v dnesni dobe priority… me stačí, ze me pritel miluje a snad se jednou dočkam pozadani i kdyby s poutovym prstynkem :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
2.7.20 13:10
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
2.7.20 13:10

Toto bych asi neřešila. :nevim: :D Ale já si svého muže brala z lásky a ne kvůli prstýnku. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
2.7.20 13:11

Já bych mu jo hodila na hlavu. Nejsem žádná Máňa z vesnice aby mi stačil šunt za 4000. To ne, to ať si chlapec zkouší jinde. Chci prsten aspoň v hodnotě jachty! Ať ukáže ze na to a ze si mě váží.

Jsem si jistá, ze bych se s nim rozešla. Okamžitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
2.7.20 13:13

@Natálka26 to je ale vtip, ne? Kvuli prstynku i kdyby si ho milovala? Ne ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3699
2.7.20 13:14

Si delas srandu nebo jsi vypatlana a mel by te kopnout do řiti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12713

Tahle diskuze je mi nějak povědomá :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18191

A až se vezmete peníze budete mít jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3699
@Barba94 píše:
@Natálka26 to je ale vtip, ne? Kvuli prstynku i kdyby si ho milovala? Ne ne :mrgreen:

Jezis jasne, ze to je vtip :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1475
2.7.20 13:15

Uprimne receno, me taky nemrzi utratit ctyri tisice za neco smysluplneho (konicek, zazitek, uzitecna vec), ale kdybych mela vysolit ctyri tisice za prstynek, tak bych si taky pripadala, ze desne rozhazuju, protoze mi to prijde jako nebetycna skoda penez :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21605
2.7.20 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj, můžu se zeptat na váš názor? Přítel mě požádal o ruku. Měla jsem z toho obrovskou radost, samozřejmě. Ale teď mě trápí můj zásnubní prsten. Když mi ho dal, tvrdil, jak byl hodně drahý a jak si na něj mám dávat pozor. Vydělává dost peněz, tak jsem si myslela, že se cena mohla pohybovat tak kolem 10 000, možná i víc. I jsem si myslela, že tam mám třeba briliant. Moji oba bráchové svým manželkám prstýnek s briliantem koupili. A to se jeden ženil ještě coby student a druhý nebere měsíčně ani půlku toho, co můj snoubence, a že zaplatil za prstýnek přes 8 000 se rodičům svěřil. Pochopitelně jsem se na cenu ani na kámen neptala, přišlo mi to hloupé a potom, kolik kolem toho nadělal, mi přišlo, že určitě byl dražší. Teď jsem ale potřebovala najít účet od jednoho rozbitého domácího spotřebiče, abych ho vyreklamovala, a našla jsem účet od prstýnku. Vím, že je to on, sedí den nákupu 2 dny před tím, kdy mě o ruku požádal, a navíc jsme si v tom klenotnictví byli ten prstýnek vyzvednout poté, co upravovali velikost. Cena mě však zarazila, 4 000. Je mi jasný, že žádný drahý kámen tam nemám. Cena je vyšší kvůli tomu, že je to zlato. Ale upřímně, náušnice, co mi koupila mamka k 25. narozeninám byly dražší (ty jsem si vybrala sama a tehdy mi řekla, že si dala strop 7 000). A rozhodně kolem toho nedělala takové haló jako on a to má plat učitelky, ještě k tomu poloviční úvazek. Připadám si teď dost hloupě. Před dvěma lety žádal přítelův kamarád o ruku svou dnes už manželku a kluci se smáli, že si slečna myslela, že tam má drahý kámen, přitom se jim ten kamarád svěřil, kolik ho prstýnek stál a že to bylo o dost míň, než kolik platil můj brácha (ten se s nimi zná taky). Vím, že na ceně prstýnku nezáleží, že hlavní je ten význam, ale snoubenec bere opravdu dost peněz, za sebe utrácí majlant, není pro něj problém si koupit drahé vybavení na jachtu či elektroniku. Přijde mi, že na mně v tomhle směru dost ušetřil a připadám si trochu podvedená. O to víc, že jsem si záměrně vybrala levnější snubní prsten s tím, že mám přeci drahý zásnubní, tak k čemu by mi byly dva drahé prsteny. Nejradši bych mu to vmetla do obličeje, ale mám ho ráda, neberu si ho kvůli prstenu ani kvůli penězům (i když to tak teď možná nevypadá). Nikdy jsem si od něj nenechala kupovat nic víc, než obvyklé dárky, možná tak jednou mi koupil bundu, jedny kalhoty, ale to byla jeho iniciativa a já mu taky sem tam koupila nějaké pěkné triko jen tak, dokonce mi občas přišlo, že i když studuji, tak za dárky pro něj utrácím víc, než on za ty mé. Nevím no, snad trochu rozumíte, jak to myslím. Co byste dělali na mém místě? Díky za názory

Troll nebo blbka…

Mě požádal o ruku s prstýnkem co našel v šuplíku po své dceři :mrgreen: a byla jsem šťastná.

4000 se ti zdá málo…?

Nechtěla bych tě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
2.7.20 13:18

@Kaileee no tak aby to zakladatelka nevzala vazne vid :mrgreen: :mrgreen:
Nikdy nevis jak to kdo pochopi, kort kdyz se takhle hloupe zakladatelka pta… si umim predstavit ti scenu doma… jako prstynek jen za 4000? To si ho strc do zadku ja nejsem levna cuchta :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama