Levný zubař nejlépe Praha 13

Anonymní
10.11.20 09:49

Levný zubař nejlépe Praha 13

Ahoj, moc vás prosím o nějaké tipy na cenově přijatelného zubaře a to nejlépe na Praze 13, ale může být i kdekoliv jinde po Praze.
Já mám často potíže se zuby. Cistim si je pravidelně, správným kartackem, kvalitnější pastou, pouzivam zubní nite i mezizubni kartacky, přesto mě třeba jednou do roka chytnou zuby a mám tam zánět, který mě v současné době trápí. Můj současný zubař mě už připravil že si mám vzít sebou tak asi 5-6tisic :think: za čištění kanálků a celkový výkon. Přišla jsem teď kvůli koronaviru o práci, takže 5tisíc nemám, nebo je dám za zub, ale nebudu mít kde bydlet. Na druhou stranu to řešit chci, bude to jen horší.. takže pokud máte prosim nějaké dobré tipy na cenově přijatelného zubaře, budu vám moc vděčná :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1286
10.11.20 09:53

Třeba MDDr Horká, Kotlářka. Ale nemá ani rentgen, takže je to něco za něco. A nevím, jestli nabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 09:57

@Janee19 děkuji za doporučení:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4470
10.11.20 09:58

Eva Krejcarová - neplatila jsem u ní ani korunu nikdy, chodím tam již 20 let. Poliklinika Hostinského

Příspěvek upraven 10.11.20 v 10:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 09:59

@Paola21 jee super. Hned jdu zkusit zda nepribira nove pacienty. Děkuji mockrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
10.11.20 10:26
@Janee19 píše:
Třeba MDDr Horká, Kotlářka. Ale nemá ani rentgen, takže je to něco za něco. A nevím, jestli nabírá.

zubaře bez rentgenu, aspoň na jednotlivé zuby, už bych nechtěla, já měla zubaře, starou školu „rentgen je nesmysl, přece vidím a když, tak vás pošlu do nemocnice“, „injekce na bolest je pro frni, já bez ní vím líp jak vrtám“ a „na paradontózu si kup Lacalut“ a „dentální hygiena je nesmysl“ jsem měla
jo byl levný, hodně levný, ale vyrobil mi slušný strach ze zubaře a jeho laxnost mne vloni stála 15 tisíc za vyspravení toho co neviděl a tátovi zanedbal paradontózu tak, že přišel o zuby a s protézou od něj se ani nenajedl, nová na obě čelisti ho přišla na 36 tisíc

chápu, že peníze nejsou ale 5t za vyčištění kanálků je v dnešní době spíš dost levné a na pojišťovnu kanálky čistit nechcete, nedá se to udělat správně, takže za nějakou dobu o ten zub přijdete stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
10.11.20 10:28

@Paola21 Počkej, to neplatíš ani za bílou plombu? Nenašla jsem tam ceník :think:
Já také teď hledám pro nás zubaře, naše šla na mateřskou a od té doby jsem jiich pár zkusila a pod 2500,– za plombu jsem nenašla :zed: a amalgám nikdo nechce dělat.
Bydlím sice v centru, ale klidně bych dojížděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 10:36

@annlady 5-6 tisic mi moc levné neprijde, nebo to možná vidím vse jinak, ted kdyz prostě penize nejsou… ono to ale asi bude vsude dost podobné, prostě za zuby se platí a ne zrovna málo. Dříve jsem se divila proč si někdo nenechá udělat chybějící zub, že je to hrozný, ale teď bych si ho taky nemohla nechat udělat. Sice bych se za sebe styděla, ale kde na to vzít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
10.11.20 10:46

A tušíte, že jsou zubaři, kde se dá dohodnout třeba i na splátkách? Nebojte se a ptejte se i těch soukromých, jestli tuhle možnost nabízí a jestli je možnost nějaké provizorní opravy a dodělání třeba za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1286
10.11.20 11:01
@annlady píše:
zubaře bez rentgenu, aspoň na jednotlivé zuby, už bych nechtěla, já měla zubaře, starou školu „rentgen je nesmysl, přece vidím a když, tak vás pošlu do nemocnice“, „injekce na bolest je pro frni, já bez ní vím líp jak vrtám“ a „na paradontózu si kup Lacalut“ a „dentální hygiena je nesmysl“ jsem měla
jo byl levný, hodně levný, ale vyrobil mi slušný strach ze zubaře a jeho laxnost mne vloni stála 15 tisíc za vyspravení toho co neviděl a tátovi zanedbal paradontózu tak, že přišel o zuby a s protézou od něj se ani nenajedl, nová na obě čelisti ho přišla na 36 tisícchápu, že peníze nejsou ale 5t za vyčištění kanálků je v dnešní době spíš dost levné a na pojišťovnu kanálky čistit nechcete, nedá se to udělat správně, takže za nějakou dobu o ten zub přijdete stejně

Jj, proto jsem to psala. Jako já naštěstí nemám velké problémy, abych to musela extra řešit, ale teď chodím do soukromé ordinace a péče je nesrovnatelná. Za prevenci atd neplatim, zatím jsem platila jen za pilou plombu, za kterou bych platila i ve staré ordinaci. U soukromé je standard jednou za dva roky velký rentgen, alespoň jednou za rok rentgen mezizubních prostor… Raději zaplatím cca 1500 ročně za prevenci na dentální hygieně než pak resit problémy u levné zubařky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
10.11.20 11:11

@Martina Číža já neříkám, že 5 tisíc je málo peněz, ale že za vyčištění a výplň kanálků správně, protože to zabere hodně času, aby to bylo dobře a nevyhnilo to, tak to je v dnešní době spíš ta z nižších částek, běžně se teď s mikroskopem platí i víc jak 10 tisíc za zub
a čím dřív se to řeší, tím míň to stojí, kamarád si vyrazil před lety přední zub, neřešil to, zuby se mu rozjely a teď by ho náprava stála 100t, protože by musel nosit rovnátka, nějakou věc na znovu vytvoření dostatečné mezery mezi zuby a pak ještě implantát
pokud vím, tak ve slušné ordinaci se lze dohodnout na splátkovém kalendáři

já chodím sem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
10.11.20 11:17

Mimochodem.. ono taky spousta lidí neví, že může být normálně zaregistrována u zubaře, který má smlouvu s pojišťovnou a na složitější / lepší péči může chodit k těm, kteří tu smlouvu nemají. Prostě drobnosti na pojišťovnu a průšvihy za vlastní, ale kvalitně. Zakladatelko, zkus se podívat na Dentální centrum Rosmarin. Není to Praha 13, ale furt se to dá mhd dojet. Jsou otevření chvilku, ale znám oba lékaře, byla jsem v jejich péči už dřív a přijdou mi otevření tomu, co jsem psala předtím: nějak se pokusit vyjít pacientovi vstříc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
10.11.20 12:15

A co zkusit studenty stomatologie? Předpokládám, že by mohli být levnější a pracují pod dozorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4470
10.11.20 12:54
@lucynka25 píše:
@Paola21 Počkej, to neplatíš ani za bílou plombu? Nenašla jsem tam ceník :think:
Já také teď hledám pro nás zubaře, naše šla na mateřskou a od té doby jsem jiich pár zkusila a pod 2500,– za plombu jsem nenašla :zed: a amalgám nikdo nechce dělat.
Bydlím sice v centru, ale klidně bych dojížděla.

za bílou bych nejspíš platila, ale nepotřebovala jsem ještě, amalgám je u ní zadara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
10.11.20 14:42

@Paola21 tak to je fajn já fakt nenašla zubaře co by dával amalgám ještě..

A nebo jsem si vzpoměla, že na Karlaku na zubním mají snad poloviční ceny, ale jak jsou šikovní ty medici :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama