Levný zubař Ostrava, který přijímá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 10:37
Levný zubař Ostrava, který přijímá

Ahojte :mavam: už delší dobu si sháním zubaře, ale marně. Zdravotní pojišťovna mi dala pouze seznam zubařů, kteří spolupracují s mou pojišťovnou, jinak nic…Našla jsem si jednoho soukromého, ale jak jsem u něj byla, tak hned první návštěva, že mám plnou pusu kazů, a jedna plomba u nich prý 2000+…na to opravdu nemám…kdyby to bylo těch 1000, jak je to všude, tak by to bylo lepší…nemáte někdo zkušenost s levnějším zubařem, a hlavně u kterého se nemusí za vše platit, který momentálně přijímá?
Děkuji za každý komentář :mavam:

Reakce:
Diana69
Kecalka 247 příspěvků 11 inzerátů 18.07.18 10:52

Ostrava Hrabuvka na poliklinice, dám vám více info do SZ. ;)

Králičice
Extra třída :D 13289 příspěvků 18.07.18 11:00

@Diana69 - můžete i mě? :oops:

Diana69
Kecalka 247 příspěvků 11 inzerátů 18.07.18 11:06

Zakladatelko,na­pište mi do SZ a já vám zaslu ten kontakt ;)

Rachelkaaa
Stálice 52 příspěvků 18.07.18 11:18

Teď jsem sháněla zubaře pro malého, vzala nás paní doktorka ve Slezské Ostravě, pokud chcete kontakt, ozvěte se do SZ. Teprve tam půjdeme takže zatím nemůžu říct víc ale nejspíš je jedna z mála, která přibírá (předtím ordinovala v Praze, proto má místo).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >