Levný zubař Ostrava, který přijímá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 10:37
Levný zubař Ostrava, který přijímá

Ahojte :mavam: už delší dobu si sháním zubaře, ale marně. Zdravotní pojišťovna mi dala pouze seznam zubařů, kteří spolupracují s mou pojišťovnou, jinak nic…Našla jsem si jednoho soukromého, ale jak jsem u něj byla, tak hned první návštěva, že mám plnou pusu kazů, a jedna plomba u nich prý 2000+…na to opravdu nemám…kdyby to bylo těch 1000, jak je to všude, tak by to bylo lepší…nemáte někdo zkušenost s levnějším zubařem, a hlavně u kterého se nemusí za vše platit, který momentálně přijímá?
Děkuji za každý komentář :mavam:

Reakce:

Diana69
Kecalka 127 příspěvků 12 inzerátů 18.07.18 10:52

Ostrava Hrabuvka na poliklinice, dám vám více info do SZ. ;)

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 18.07.18 11:00

@Diana69 - můžete i mě? :oops:

Diana69
Kecalka 127 příspěvků 12 inzerátů 18.07.18 11:06

Zakladatelko,na­pište mi do SZ a já vám zaslu ten kontakt ;)

Rachelkaaa
Povídálka 46 příspěvků 18.07.18 11:18

Teď jsem sháněla zubaře pro malého, vzala nás paní doktorka ve Slezské Ostravě, pokud chcete kontakt, ozvěte se do SZ. Teprve tam půjdeme takže zatím nemůžu říct víc ale nejspíš je jedna z mála, která přibírá (předtím ordinovala v Praze, proto má místo).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >