Levný zubař Ostrava, který přijímá

Anonymní
18.7.18 10:37

Levný zubař Ostrava, který přijímá

Ahojte :mavam: už delší dobu si sháním zubaře, ale marně. Zdravotní pojišťovna mi dala pouze seznam zubařů, kteří spolupracují s mou pojišťovnou, jinak nic…Našla jsem si jednoho soukromého, ale jak jsem u něj byla, tak hned první návštěva, že mám plnou pusu kazů, a jedna plomba u nich prý 2000+…na to opravdu nemám…kdyby to bylo těch 1000, jak je to všude, tak by to bylo lepší…nemáte někdo zkušenost s levnějším zubařem, a hlavně u kterého se nemusí za vše platit, který momentálně přijímá?
Děkuji za každý komentář :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
876
18.7.18 10:52

Ostrava Hrabuvka na poliklinice, dám vám více info do SZ. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13948
18.7.18 11:00

@Diana69 - můžete i mě? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
18.7.18 11:06

Zakladatelko,napište mi do SZ a já vám zaslu ten kontakt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
18.7.18 11:18

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
25.11.20 16:30

Zubař MS kraj

Dobrý den, prosím nevíte někdo o zubaři, který bere nové pacienty (a není soukromý - smlouva s VZP)? Ostrava, Opava a blízké okolí…
Nedávno jsem tu pár maminkám radila já ale zubařka teď odchází na mateřskou, tak snad někdo poradí zase mi :D Díííky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
25.11.20 16:43
@Rachelkaaa píše:
Dobrý den, prosím nevíte někdo o zubaři, který bere nové pacienty (a není soukromý - smlouva s VZP)? Ostrava, Opava a blízké okolí…
Nedávno jsem tu pár maminkám radila já ale zubařka teď odchází na mateřskou, tak snad někdo poradí zase mi :D Díííky :kytka:

Ahoj, já se nedávno přidala do této skupince na FB - https://www.facebook.com/…080751124121 (skupinka se jmenuje Hledám zubaře Ostrava a okolí), tak snad ti to pomůže :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
25.11.20 17:07
@Rachelkaaa píše:
Nedávno jsem tu pár maminkám radila já ale zubařka teď odchází na mateřskou, tak snad někdo poradí zase mi :D Díííky :kytka:

A jak se ta zubařka jmenuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
25.11.20 17:30

@Zuzik94 díííky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
25.11.20 17:34

@Beckyttine5 Jako ta, která nám teď končí? Asi si sedím na vedení, ale nechápu, k čemu ta informace bude :) (Pokud u ní někdo další je, jistě to ví taky.. nebo proč to má být podstatné?) Shánějí za ni zástup ale neví se, jestli se podaří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
25.11.20 19:39

Všichni zubaři jsou soukromníci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
25.11.20 19:49
@Rachelkaaa píše:
@Beckyttine5 Jako ta, která nám teď končí? Asi si sedím na vedení, ale nechápu, k čemu ta informace bude :) (Pokud u ní někdo další je, jistě to ví taky.. nebo proč to má být podstatné?) Shánějí za ni zástup ale neví se, jestli se podaří…

Zajímá mě, zda to není moje sestřenice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat