Lexaurin - jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:27
Lexaurin jake mate zkusenosti?

Ahoj
Dneska jsem dostala predepsany lexaurin. Mate s nim nekdo zkusenosti? Pomahal vam?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2626 příspěvků 05.08.19 13:35

Asi ti pomůže, když ho máš předepsaný.

krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 05.08.19 13:36

Osobní zkušenost nemám. Spíš vím o lidech, kteří ho berou jako „na spaní“ a jsou spokojeni. Lépe se jim spí.

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 13:39

Zkousela jsem 1×, nicmene je to velmi silny oblbovak a lek na kterem se tvori silene rychle silna zavislost, mam v nejblizsi rodine bohuzel jednu co je na nem zavisla, je to svinstvo! doktori se nas jen chteji zbavit a proto ti predepisi lek aby meli pokoj… z vlastni zkusenost - me pomaha na spani a neklid a stres medunkovy caj a silny kozlikovy kapky, delaji je v lekarne, jsou bez predpisu, staci loknout a zapit vodou a do 20 min jsi v klidu a netvori se na tom zavislost… a pak na dlouhodobejsi stres radim terapii, najdi dobreho terapeuta, fakt je to k necemu dobre! nespolehej na leky, jsou k nicemu, a jen roztoci kolo prusvihu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:42
@petull77 píše:
Zkousela jsem 1×, nicmene je to velmi silny oblbovak a lek na kterem se tvori silene rychle silna zavislost, mam v nejblizsi rodine bohuzel jednu co je na nem zavisla, je to svinstvo! doktori se nas jen chteji zbavit a proto ti predepisi lek aby meli pokoj… z vlastni zkusenost - me pomaha na spani a neklid a stres medunkovy caj a silny kozlikovy kapky, delaji je v lekarne, jsou bez predpisu, staci loknout a zapit vodou a do 20 min jsi v klidu a netvori se na tom zavislost… a pak na dlouhodobejsi stres radim terapii, najdi dobreho terapeuta, fakt je to k necemu dobre! nespolehej na leky, jsou k nicemu, a jen roztoci kolo prusvihu

Uz jsem zkousela ruzne bylinkove tablety, caje, nic. Nepomohlo ani v nejmensim, spis mi prislo ze mi to uskodilo. Zachvaty paniky mam tak silne ze na nejakou dobu asi potrebuju nejake leky. V zari bych mela zacit terapii, doufam psycholozka se mi jeste neozvala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 13:46

Les les les a zase les…a běhat…a když nejde běhat tak aspoň chodit.

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 13:46
@Anonymní píše:
Uz jsem zkousela ruzne bylinkove tablety, caje, nic. Nepomohlo ani v nejmensim, spis mi prislo ze mi to uskodilo. Zachvaty paniky mam tak silne ze na nejakou dobu asi potrebuju nejake leky. V zari bych mela zacit terapii, doufam psycholozka se mi jeste neozvala.

ja trpim panickou poruchou, vylecila jsem ji chozenim na psychoterapii, chodila jsem tam 5let, opravdu mi to pomohlo, najdi nejakeho psychosomatika nebo terapeuta, co se panickou poruchou primo zabyva a ty kozlikovy kapky mi na to prave desne zabiraly vzdy… jsou opravdu silne, asi jsi nemela ty, tablety jsou nanic ale kapky zaberou hned a hlavne jim musis verit… jakmile si vezmes lexaurin, zacne kolotoc, nevylezes z domu bez nej, ja to znam, ver mi… je to psycho…

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 13:49

Jinak sport a behani taky zabira, priroda a venovat se necemu jinemu… ale kdyz je panicka ataka, je to spatny, to uz si n ikdo moc neumi predstavit, jaky to je, kdo to nezazil, terapeut ti prave poradi, co mas delat pri zachvatu paniky, uzemnit se, ruzne relaxacni techniky a tak, plus me vzdy zabraly ty kappky… a pokud mas palpitace, to nejvic vadilo me - silny a rychly busesni srdce, tak si dojdi na kardiologii, nech se vysetrit a napsat si vasocardin, ten zklidni tep a neni to zadne svinstvo jako neurol a lexaurin, vasocardin mi taky v nejhorsich casech pomahal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 14:04
@petull77 píše:
Jinak sport a behani taky zabira, priroda a venovat se necemu jinemu… ale kdyz je panicka ataka, je to spatny, to uz si n ikdo moc neumi predstavit, jaky to je, kdo to nezazil, terapeut ti prave poradi, co mas delat pri zachvatu paniky, uzemnit se, ruzne relaxacni techniky a tak, plus me vzdy zabraly ty kappky… a pokud mas palpitace, to nejvic vadilo me - silny a rychly busesni srdce, tak si dojdi na kardiologii, nech se vysetrit a napsat si vasocardin, ten zklidni tep a neni to zadne svinstvo jako neurol a lexaurin, vasocardin mi taky v nejhorsich casech pomahal

Kardiologicky jsem vysetrena horem dolem. Kdyz jsem byla na urgentu zjistili mi nizsi hodnotu drasliku a cely tyden jsem ho pak brala aby se to srovnalo. Jinak krevni testy v poradku, tlak taky. Ja mela i nejake kapky, ktere mi taky moc nepomohly. Ten lexaurin mam ale brat jen kdyz bude nejhur, kdyz uz citim ze bude zachvat. Takze si myslim ze zadna zavislost by nemela vzniknout..

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 28321 příspěvků 05.08.19 14:05

Zas z toho lexaurinu nedělejte drogu. já ho brala kdysi při depresi, než zaberou antidepresiva a žádnou závislost jsem nepozorovala ani po měsíci braní. A asi doktor ví, proč to napsal. Jasně, nemělo by se to brát dlouhodobě, ale pod dohledem rozumného doktora je pravděpodobnost vzniku závislosti minimální až nulová.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 28321 příspěvků 05.08.19 14:08
@Anonymní píše:
Kardiologicky jsem vysetrena horem dolem. Kdyz jsem byla na urgentu zjistili mi nizsi hodnotu drasliku a cely tyden jsem ho pak brala aby se to srovnalo. Jinak krevni testy v poradku, tlak taky. Ja mela i nejake kapky, ktere mi taky moc nepomohly. Ten lexaurin mam ale brat jen kdyz bude nejhur, kdyz uz citim ze bude zachvat. Takze si myslim ze zadna zavislost by nemela vzniknout..

pokud to nebereš neustále v dávkování třikrát denně jednu tabletu, tak se fakt neboj, hezky tě to zklidní. Já teda měla po něm velkou ospalost, takže jsem si prášek půlila, někdy i ještě na čtvrtky.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 46534 příspěvků 05.08.19 14:09

Zadne. Letos mi dala dva kolegyne, ktera to ma, protoze ma problemy se spankem.
Dala mi je na nervozitu na statnicovy den. Ale nevzala jsem si to. Protoze jsem cetla na netu, ze to muze utlumit moc nebo se projevit negativne. Vzhledem k tomu, ze jsem to nikdy nemela, tak jsem ji je pak vratila, ze jsem mela strach to pouzit.
Nevim, jak by moje telo reagovalo jednorazove.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 28321 příspěvků 05.08.19 14:12
@Kelsey píše:
Zadne. Letos mi dala dva kolegyne, ktera to ma, protoze ma problemy se spankem.
Dala mi je na nervozitu na statnicovy den. Ale nevzala jsem si to. Protoze jsem cetla na netu, ze to muze utlumit moc nebo se projevit negativne. Vzhledem k tomu, ze jsem to nikdy nemela, tak jsem ji je pak vratila, ze jsem mela strach to pouzit.
Nevim, jak by moje telo reagovalo jednorazove.

no, vzít si to před nějakou zkouškou, tak bych pohořela. mně to tak utlumovala, že jsem byla tak zralá se jít natáhnout. :mrgreen:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 46534 příspěvků 05.08.19 14:15
@aiwwa píše:
no, vzít si to před nějakou zkouškou, tak bych pohořela. mně to tak utlumovala, že jsem byla tak zralá se jít natáhnout. :mrgreen:

Tak vidis, nastesti jsem je nevzala. Toho jsem se prave bala, ze budu oblbla, utlumena moc.
Jsem si rikala, ze radeji budu za plasana, vystraseneho.

petull77
Povídálka 28 příspěvků 05.08.19 14:41
@aiwwa píše:
Zas z toho lexaurinu nedělejte drogu. já ho brala kdysi při depresi, než zaberou antidepresiva a žádnou závislost jsem nepozorovala ani po měsíci braní. A asi doktor ví, proč to napsal. Jasně, nemělo by se to brát dlouhodobě, ale pod dohledem rozumného doktora je pravděpodobnost vzniku závislosti minimální až nulová.

presne tak, nesmi se to brat dlouhodobe… pokud zakladatelka dokaze tohle udrzet, pak ok… ale vim, jak tohle na panikare pusobi, neni to vhodnej lek na panickou ataku, na depresi mozna ano, i kdyz i tam se maji spis brat antidepresiva a ne tahle kratkodoba divnost, je to akorat berlicka a muze se pak bat vubec existovat bez tehle berlicky… ale naopak je potreba ty berlicky nemit… lexaurin je vhodny pri akutni jednorazove zatezi a stresu, napriklad umrti, rozvodu apod a pak konec

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama