Lezení a postoj v 7 měsících

18.3.20 07:36

Lezení a stání v 7 mesici

Zdravím mámy, chtěla jsem se zeptat, syn má 7 měsíců a je to tak 14 dní co se plazil a teď už se hned staví na nohy a klidně už stojí a dělá pár krůčku.. dost mě to zarazi, aby takhle rychle se stavil sám na nohy, nejdříve má přeci pořádně lež a pak nohy, už odmala byl čipera.. máte někdo stejnou zkušenost? Díky a krásný den ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.3.20 07:48

Ahoj, můj malej (7,5 m) to má taky tak. Lezl asi týden a pak se hned stavěl. Ale beru to v klidu, když se staví sám, sedne i na zadek sám tak ho nechávám jít svým tempem. Jeho tatínek prý taky už v 7 měsících ťapal tak asi geny :grin: Ale asi bude spíš fyzicky nadaný než nějaký řečník. Ještě mi neopakuje žádné slovo. V tom si zase dává na čas. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 07:52

@SlečnaJ tak to jsi mě uklidnila, jakém, že jsem někde četla že je důležité, aby dítě pořádně lezli a pak stání, jelikož pak může mít díky tomu určitě problémy ve skole.. jinak malý už říká máma a baba, i tomu jsem se divila, jak je až moc rychlí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 08:02

@pimpulka01 Tak on pěkně i leze. Doleze kam chce tam si stoupne pak si hezky sedne a leze zase dal. Tak doufám, že žádné problémy s tím související nebudou. Stejně mu to těžko zákážu :) A tobě i leze nebo jen stoupá a plazí? Tak to je šikula. Já na něj pořád mluvím a artikuluju jak dívá a zatím jen žvatlá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 08:10

@SlečnaJ malý už také leze, a někdy je tak rychlý, že ho ani nestačím zaregist ovat kam až dojde, až se tomu sama divím. Každé dítě je prostě originál :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 08:21

@pimpulka01 Tak to mají stejně :lol: Já myslím, že to není špatně. Jen jsou teď trochu napřed ale zase jim to takhle může vydržet dýl než se zase posunou dál k chození. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama