Lezení po 4 a jedna noha bokem

37
2.11.19 21:18

Lezení po 4 a jedna noha bokem

Zakládám nové téma, protože jsem za boha nemohla najít, v tom kvantu, co mne zajímá. Prosíme, zná to někdo z Vás? Naše malá 10měsíců si začala při lezení na 4, které krásně zvládala, dávat vždy jednu a tu samou nohu pokrčenou v kolínku jakoby do boku a zároveň se odráží od plosky a druhého kolínka, nevím jak to popsat. Jakoby se připravovala sednout ale nesedne a valí dál. Vždycky si přes tu nožku sedá, ale sedá si i přes druhou jen teď pár dní takhle blbne. Bude to na fyzio? Asi se mám radši poradit s dr. to stejně řeknete všechny. Já jen jestli to někdo neznáte… :srdce:

Díky Eddie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7447
2.11.19 21:19

Jen zkousi jak to ruzne jde, mne to nejstarsi delal taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15426
2.11.19 21:27

Neboj, ona na ten správný pohyb přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
2.11.19 21:29

@Tarjei a přesně takhle? Kdyby to aspoň ta naše bobina dělala i na druhou stranu, tak se tak neznepokojuju, ale ono ji to takhle jde tak nějak přirozeně, jakoby to tak mělo být, úplně si frčí koťátko :lol:… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
2.11.19 21:30

@Ou tak snad ji to přejde, jinak je krásně rovná…u syna jsem to nezažila :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7447
2.11.19 21:34

@Eddie91 ano tak, jedna noha normalne, druha do boku rovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
2.11.19 21:40

@Tarjei ona ji má teda pokrčenou do pravého úhlu, ale i tak…jakoby ji měla nachystanou aby si rychle sedla a tak ji tam má prostě nachystanou :zed: na jednu stranu je to docela vtipné, ale je to i trošku zvláštní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
2.11.19 21:42

Moje dcera to dělá taky, říkáme tomu kungfu styl :mrgreen: S doktorkou jsem to vůbec neřešila. Přijde mi to normální. Jsou dny kdy tak leze furt, jindy jen po 4 a teď už i chodí a nemá to teda žádný vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
2.11.19 21:43

Syn mi to dělal taky. Chodili jsme v té době na neurologii kvůli něčemu jinému a pan doktor mi tehdy řekl, že to tak dělat může, že ho to takhle asi víc baví. A je fakt, že to časem přestal dělat, asi v té době, když začal dělat první krůčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12752
2.11.19 22:02

Syn taky lezl takhle, jen kratce, pak se rychle zacal stavet. U fyzio jsme byli o neco pozdeji, rikala, ze idealni to neni, pac to neni symetricky pohyb…„normalne“ se naucil lezt asi az kdyz blbnul s mladsim brachou ve 3 letech :lol: Pokud leze hodne a jinak neumi, tak podle me konzultace na fyzio neuskodi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
2.11.19 22:08

Mám zkušenost podle všeho s tím samým. Pokud to trvá delší dobu, doporučuji konzultaci s fyzioterapeutem. Ano, někdo to přestane dělat sám a nic se mu nestane, ale spoléhat na to nejde. Jakákoli dlouhodobá asymetričnost není dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.11.19 07:40

@Martha03 @bjitka123… Ano hodně ji to baví, poradím se s kamarádkou fyzio, mám jí to natočit, ona si vždycky první krok najede normálně a pak šup a kolínko je nahoře, díky holky max budem chodit na fyzio :P

@beruska9 @Elfrida …No jasné klasicky týden max dva, no tak snad to přestane dělat, naštěstí to dělá par dní, vlastně od té doby, co se naučila chodit za ručky, tak díky moc a uvidíme :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat