Lezení - pomůže na prdíky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 16:49
Lezení - pomůže na prdíky?

Dobrý den,
malý už od narození trpí na prdíky. Zkoušeli je už vše kapičky, nahřívání, probiotika, rourku, polohování na bříško a další věci. V podstatě pomůže jen chování a skákání na míči. V kocárku řve taky. Jak ho položíme, okamžitě začne brečet, prohýbá se do luku. Je mu šest měsíců. Zoubky zatím nikde. Jsem z toho věčného houpání hotová. Tak se chci zeptat, zda vám pomohlo, kdyz se vám děti rozlezly? Vím, že každé dítě je jiné, ale chtěla bych alespoň nějakou naději do budoucna. :D Děkuji

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 03.07.19 17:43

Ani vám zatím nepomohlo když je na bříšku? Ten náš se krásně vyprdi v této poloze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 17:57
@35ja píše:
Ani vám zatím nepomohlo když je na bříšku? Ten náš se krásně vyprdi v této poloze.

občas se na bříšku vyprdí, asi na deset minut je klid, pak se začne vztekat, tak si ho vezmu, zase se prohýbá do luku. Uklidním ho, pak ho dám opět na bříško. někdy tam vydrží zas deset minut, někdy ne a já zase houpu. :zed:

35ja
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 03.07.19 18:05

Já to měla to samé, vím jak je to náročné :hug:…byla jsem také pořad na míči protože nic nepomahalo, divím se že se mu to už nezlepšilo když se víc hýbe, nám to opravdu pomohlo…začínáme se plazit a u toho si prdime. Jedete uz prikrmy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:14
@35ja píše:
Já to měla to samé, vím jak je to náročné :hug:…byla jsem také pořad na míči protože nic nepomahalo, divím se že se mu to už nezlepšilo když se víc hýbe, nám to opravdu pomohlo…začínáme se plazit a u toho si prdime. Jedete uz prikrmy?

já se také divím. řekla bych, že se hýbe dost i na zádech. přitahuje si nožičky, kope.. je to takovej divous :) děda trpěl prý na prdíky i v roce, tak já nevím, jestli je to dědičné :roll: jojo. příkrmy dáváme. vyhýbám se všemu nadýmavému. :think:

Váš příspěvek
Reklama