Lež,přetvářka,neupřímnost a házení klacků pod nohy v manželství

Anonymní
10.5.17 20:05

Lež,přetvářka,neupřímnost a házení klacků pod nohy v manželství

To vše prožívám posledních pár let v manželství. Dá se s tím žít? Přestávám to zvládat, domluva, prosba, pláč, vyhrůžky, nezabírá nic z toho na manžela.
Já 35let, dcera 3roky, manžel 62let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.5.17 20:07

Manželovi je 62 let? Nebo jsi se jen překlikla?
Protože takhle máte skoro generaci a něco mezi sebou. Což staříka může docela štvát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 20:11
@hudečice píše:
Manželovi je 62 let? Nebo jsi se jen překlikla?
Protože takhle máte skoro generaci a něco mezi sebou. Což staříka může docela štvát.

Nepřeklikla. Už mě nebaví ten jeho nezájem o všechno, nezájem o mě, mám plné zuby těch klacků co mi pod nohy hází, začínám být agresivní, flustrovaná, nejistá, neštastná, mám pocit že mi život teče mezi prsty a už se nikdy nedokážu postavit na vlastní nohy. zabil ve mě všechno ale do čista všechno!

• Nahlásit
  • Citovat
1236
10.5.17 20:12
:zed:
@Anonymní píše:
To vše prožívám posledních pár let v manželství. Dá se s tím žít? Přestávám to zvládat, domluva, prosba, pláč, vyhrůžky, nezabírá nic z toho na manžela.
Já 35let, dcera 3roky, manžel 62let.
:potlesk:
Pokud je ten věk skutečný, ne překlep, neudivuje mě to. Prostě nerudny duchodce a starik. To jsou ty generační rozdíly. :zed:
A k dotazu - ne nemám to tak a nesnesla bych to, odešla bych

A teda 62 samozřejmě nemusí být stařík, ale s ohledem na tvuj věk je starej

Příspěvek upraven 10.05.17 v 20:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
10.5.17 20:13

Uprimne, proc ses s tak starym chlapem? Ses mlada. Odejdi. Najdi sobe rovneho, vekem a zacni zit. Zivot mas pred sebou. Pokud se chova takhle, nema smysl zustavat.

• Nahlásit
  • Citovat
10.5.17 20:13
@Anonymní píše:
Nepřeklikla. Už mě nebaví ten jeho nezájem o všechno, nezájem o mě, mám plné zuby těch klacků co mi pod nohy hází, začínám být agresivní, flustrovaná, nejistá, neštastná, mám pocit že mi život teče mezi prsty a už se nikdy nedokážu postavit na vlastní nohy. zabil ve mě všechno ale do čista všechno!

Důchodce, chlap v horších letech. K tomu 3 leté dítě. Můj tatík je skoro tak starý jako tvůj a taky začíná dědkovatět (akorát se nemusí starat o malé dítě), to by mu dělalo největší potíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 20:17

Sedím tady jako blbec a užírám se a manžel zatím jel za maminkou, šel na pivečko a hlavně že mi to opět dal vědět až na poslední chvíli! Včera a dnes jsem se ho ptala, jestli jede s mamkou za tatínkem do nemocnice a jestli u maminky přespí. Celou dobu mi tvrdil že neví, pak že přijede domů, spát tam nebude a před chvílí mě poslal sms prý přespí u maminky a dojde si do hospody posedět! Herdek však mu nic nezakazuju, nikdy neřeknu ani popel a von ne! Von bude zase ze mě dělat blbce! Tohle je jen troška čím mě on nacpává! Mám toho fakt dost!

• Nahlásit
  • Citovat
10.5.17 20:19
@Anonymní píše:
Sedím tady jako blbec a užírám se a manžel zatím jel za maminkou, šel na pivečko a hlavně že mi to opět dal vědět až na poslední chvíli! Včera a dnes jsem se ho ptala, jestli jede s mamkou za tatínkem do nemocnice a jestli u maminky přespí. Celou dobu mi tvrdil že neví, pak že přijede domů, spát tam nebude a před chvílí mě poslal sms prý přespí u maminky a dojde si do hospody posedět! Herdek však mu nic nezakazuju, nikdy neřeknu ani popel a von ne! Von bude zase ze mě dělat blbce! Tohle je jen troška čím mě on nacpává! Mám toho fakt dost!

Proč by z tebe dělal blbce? Rozhodl se na poslední chvíli, jak se zařídí. A tobě teda vadí co? Že ti nedal 100% vědět, jak se rozhodne?
Nehledáš ty problém tam, kde vůbec není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
10.5.17 20:19
@Anonymní píše:
Sedím tady jako blbec a užírám se a manžel zatím jel za maminkou, šel na pivečko a hlavně že mi to opět dal vědět až na poslední chvíli! Včera a dnes jsem se ho ptala, jestli jede s mamkou za tatínkem do nemocnice a jestli u maminky přespí. Celou dobu mi tvrdil že neví, pak že přijede domů, spát tam nebude a před chvílí mě poslal sms prý přespí u maminky a dojde si do hospody posedět! Herdek však mu nic nezakazuju, nikdy neřeknu ani popel a von ne! Von bude zase ze mě dělat blbce! Tohle je jen troška čím mě on nacpává! Mám toho fakt dost!

V tom bude i to malý dítě zřejmě ma už děti dospělé a tobě udělal mimino a nezvládá to, což se mu nedivím a upřímně, tohle sis mela rozmyslet dřív. Takgle starého chlapabych nechtěla a to je mi o dost vic než tobě,40+
:,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
10.5.17 20:20

Nebudu komentovat tady napsané, ale osobně si myslím, že věk nemá se sklony k lhaní, neupřímnosti a přetvařování absolutně nic společného. Že to kvůli generačnímu rozdílu může skřípat, to jasně, ale hajl je hajl v třiceti i v šedesáti… a já znám dost lidí, co se sice s tou šedesátkou změní (kecy o dědkovatění jsou fajn, dokud ty lidi člověk nemá v rodině i s chronickými zdravotními problémy… tož tak), ale ne stylem, aby začali lhát a přetvařovat se!
S touhle logikou by můj osmdesátiletý děda musel být masový vrah proboha :roll:

Spíš se smiř s tím, že manžel je, doplň si vhodné podstatné jméno, a rozmysli si, jestli s takovým člověkem chceš být. Na otázku, jestli se to dá, si musíš odpovědět jedině ty sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
10.5.17 20:20

Sice tentokrát anonym, ale jsem si dost jistá, že už jsem témata od tebe četla. Docela se divím, že tě to překvapuje (byť tady jseš velmi nekonkrétní, takže vlastně téměř nevíme, co že tě tak štve).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 20:21
@Verun83 píše:
Uprimne, proc ses s tak starym chlapem? Ses mlada. Odejdi. Najdi sobe rovneho, vekem a zacni zit. Zivot mas pred sebou. Pokud se chova takhle, nema smysl zustavat.

Vyhrožuje že mi sebere dítě, vyhrožuje že mi zkazí život, vyhrožuje jak potáhnu s holou prdelí, posatrá se o to, aby mě pošpinil. Jo, je toho schopný je to bezpáteřní lump když přijde na věc, neštítí se jít přes mrtvoly, raději si vyřizuje věci přes druhé aby si ručičky nezašpinil a byl ten hezkej pro okolí, hraje komedie a člověk by do něho neřekl čeho všeho je schopný!

• Nahlásit
  • Citovat
23720
10.5.17 20:23

To je ten borec co se kouká na Barbaru? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 20:24
@hudečice píše:
Proč by z tebe dělal blbce? Rozhodl se na poslední chvíli, jak se zařídí. A tobě teda vadí co? Že ti nedal 100% vědět, jak se rozhodne?
Nehledáš ty problém tam, kde vůbec není?

Ne, tohle je jen kravina, sama nevím proč mě zrovna tohle před chvílí tak rozhodilo! Už se to vše navalovalo, navalovalo až taková banalita mě dožrala!

• Nahlásit
  • Citovat
1236
10.5.17 20:25
@Anonymní píše:
Vyhrožuje že mi sebere dítě, vyhrožuje že mi zkazí život, vyhrožuje jak potáhnu s holou prdelí, posatrá se o to, aby mě pošpinil. Jo, je toho schopný je to bezpáteřní lump když přijde na věc, neštítí se jít přes mrtvoly, raději si vyřizuje věci přes druhé aby si ručičky nezašpinil a byl ten hezkej pro okolí, hraje komedie a člověk by do něho neřekl čeho všeho je schopný!

Tohle je závažnější důvod než prespani u mamky na poslední chvíli. Precti si to po sobě ještě jednou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama