LG L9 - platí se za předpověď počasí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DnnnK
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 27.09.14 11:18
LG L9 - platí se za předpověď počasí

Ahoj holky, včera jsem si koupila nový telefon a tak trochu potřebuji poradit, jak mám zrušit tu předpověď počasí, kterou mám na ploše? Předpokládám, že je to služba placená, že? A jak mám zrušit, ať se mi nic z netu nestahuje, aby byl internet úplně vyplý? Mám služební telefon a nechce se mi platit za připojení, které zatím nemáme v balíčku služeb… Děkuji moc

Reakce:
PetraJ
Kelišová 6865 příspěvků 27.09.14 11:33

Mám LG L7 a za počasí nic neplatím. Aktualizuje se automaticky, pokud jsi připojená na net. Ale určitě to půjdu dát pryč. A pokud nechceš net, zavolej si na operátora, ať ti to vypne nebo si to nastav na stránkách operátora. Já to zrovna včera dělala holce, dostala můj starej telefon a fakt nepotřebu, aby si plácala kredit tím, že se třeba omylem připojí na net.

ivkaaa
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 27.09.14 11:39

Ja bych vypla nahore v liste data.

lilik1
Povídálka 14 příspěvků 27.09.14 11:56

Ja mam LG L 9ii, nic neplatim aktualizuje se to vzdy jak se pripojim na wifi, tot vse.Kdyz se nepripojis tak se nic dit nebude.

DnnnK
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 27.09.14 13:55

Holky, díky, já jsem to odebrala z Widgetu, tak snad to pomůže. S operátorem bych to dohodla, ale máme firemní síť, takže to nepůjde a nechci to zjistit až při faktuře..

josinkaa
Kecalka 144 příspěvků 27.09.14 20:41

Nejlepší je to opravdu řešit s operátorem pokud nechcete používat net nebo s vašim správcem (měl by být opravněn vám to nastavit. Nechci strašit ale on to nemusí být jen ten widget můžou to bejt i ostatní apky ono stačí blbě ťuknout a už se to počítá jako připojení na den. S tímto za mnou chodila sousedka, že občas někam ťukla a už správa aktivovali sme vám net :cert:. Nakonec si nechala domluvit a zrušila to :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >