LG P710 Optimus L7 II, nebo Samsung Galaxy S III Mini?

7770
11.7.13 11:33

LG P710 Optimus L7 II nebo Samsung Galaxy S III Mini???

Pořád se nemůžu rozhodnout mezi telefony…
kdo se v tom trochu vyznáte, poradíte?

Samsung http://www.alza.cz/…-d386928.htm
LG http://www.alza.cz/…-d425589.htm

u samsungu se mi líbí, že má vychytávky jako otočením telefonu nepřijmout hovor, nalistovat nahoru v menu poklepáním na displey, má větší paměť v telefonu

a LG má zase notifikační diodu, větší displey a lepší foťák a lepší výdrž baterky… :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Princess-ka
11.7.13 11:36

Kámoška ma samsung galaxy s 3MINi a spokojenost velká :)

• Citovat
  • Upravit
11.7.13 11:37

Samsung 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
11.7.13 11:38

Já mám taky s3 mini, jsem spokojená hodně. notifikační dioda akorát žere baterku, byla by první, ketrou bych vypla :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
11.7.13 11:49

Taky mám Samsung a spokojenost. Dioda mi trošku chybí, byla jsem na ni zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 11:58

Mam LG L7 a uz bych si ho nekpupila, libi se mi vzhledove, chtela jsem celky bily mobil, ne za 10tisic, to splnil ale jelikoz na nem jsem porad na internetu tak nabijim kazdy den. Treba mi na nem vadi, ze nejde vypnout zvuk u fotaku, spici miminka s tim proste fotit nemuzu. A kdyz mi prijde sms, neni tu zadna didodka ktera blika, u predchoziho jsem na to byla zvykla. Takze za me ne, nlber ten samsung kdyz ho holky chvali ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17327
11.7.13 12:14

Já mám S3mini a jsem spokojená. Kupovala jsem si ho hlavně kvůli foťáku a videu a opravdu jsem spokojená. Foťák už sebou nenosím - stačí mi mobil a fotky jsou super.

Je fakt, že tu není žádná dioda, která by „blikala“ když mi někdo volal, nebo přišla SMS. Musím ho vzít, otevřít a vidím. To je snad ale jediná nevýhoda. Krásně se zapíná i vypíná internet a celkově obsluha strašně jednoduchá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7770
11.7.13 12:23
@Elizabethie píše:
Mam LG L7 a uz bych si ho nekpupila, libi se mi vzhledove, chtela jsem celky bily mobil, ne za 10tisic, to splnil ale jelikoz na nem jsem porad na internetu tak nabijim kazdy den. Treba mi na nem vadi, ze nejde vypnout zvuk u fotaku, spici miminka s tim proste fotit nemuzu. A kdyz mi prijde sms, neni tu zadna didodka ktera blika, u predchoziho jsem na to byla zvykla. Takze za me ne, nlber ten samsung kdyz ho holky chvali ;)

ale tenhle LG je II. generace, právě má být o hodně vymakanější než ta 1.generace, co máš asi ty. Tento má foťák 8mega, má diodu která navíc bliká různými barvami podle došlé sms nebo zmeškaného hovoru či budík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7770
11.7.13 12:27
@Strsim píše:Je fakt, že tu není žádná dioda, která by „blikala“ když mi někdo volal, nebo přišla SMS. Musím ho vzít, otevřít a vidím. To je snad ale jediná nevýhoda. Krásně se zapíná i vypíná internet a celkově obsluha strašně jednoduchá.

ale prý má vibrační upozornění když ho vezmeš do ruky - je to tak?
kopíruju: Smart alert (Inteligentní upozornění)
Když nemáte telefon nějaký čas u sebe a ve stejném časovém období vám přijde zpráva nebo zmeškáte hovor, tak vám po následném zvednutí do ruky krátce zavibruje, abyste hned věděli, že se něco důležitého událo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7770
11.7.13 12:28

A ještě dotaz k samsungu kdo máte…jak funguje toto???

S Voice
Samsung Galaxy S III mini je dokonale interaktivní, stačí mu říct a on se probudí. Když se vám nechce vstávat a rádi byste si ještě pár minut přispali, stačí mu mluvený příkaz! Stejně tak můžete hlasem přijímat a odmítat hovory, zvyšovat a snižovat hlasitost, nebo dokonce říci fotoaparátu, kdy má pořídit snímek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17327
11.7.13 12:29

Jéžiš tak to ani netuším - můžu to dát manželovi ať se na to kukne - ale až večer a dám vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7770
11.7.13 12:38
@Strsim píše:
Jéžiš tak to ani netuším - můžu to dát manželovi ať se na to kukne - ale až večer a dám vědět.

je to psáno na stránkách alzy a taky na recenzi u mobilizijeme.cz
http://mobilizujeme.cz/…c-galaxie/5/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 12:47

@Aaalenkaaa ahaaa tak jsem nevedela, tak to mi pekne stve :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7770
11.7.13 13:00

@Elizabethie jé, teď čtu u tebe pod čarou tu dobrou zprávu nedávnou…gratuluju ke // :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
12.7.13 21:43

K tomu s-voice, zkoušela jsem to jen chvilku. Ovládá se to příkazy v angličtině. O zavibrovaní při zmeškaném hovoru/SMS nevím. Možná se to musí nějak zapnout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama