Lhal mi, jak se teď zachovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 01:37
Lhal mi, jak se teď zachovat?

Zdravím a kvůli citlivému tématu. poprosím anonym.

Seznámila jsem se před zhruba 6 měsíci (říkejme mu třeba Michal), s Michalem. Hned na začátku našeho seznámení, mi řekl že se rozvádí. S rozvodu byl všelijakej, což jsem plně chápala a na nic netlačila. Rozuměli jsme si a bylo nám spolu dobře. Nespali jsme spolu, ale nejspíš by k tomu časem došlo. Jenže jsem před pár dny zjistila, že si Michal dal na sociální síť fotky s údajně ex manželkou, kde jí objímá a tváři se jak je vše zalité sluncem. Takže nějaký rozvod už úplně vylučuji. Jenže, mi napsal před několika dny sms, zda se neuvidíme. Do dnes jsem na ni neodepsala, tím že mi lhal a je ženatý je pro mě tabu. A já teď nevím, zda dělat “mrtvého brouka” - neodepisovat, nebo mu odepsat něco v tom smyslu, že je lhář a vím, že se nerozvádí. A nebo na schůzku dojít a říct mu to tam. Jak by jste to udělali vy? :think:

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 07.01.19 01:40

Maximálně poslat smsku, za víc nestojí.

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 07.01.19 02:14

Napsala bych mu sms, ze jsem videla fotku stastneho paru, a ze takhle asi tezko vypada nekdo, kdo se rozvadi. Poprala stesti a tim bych to ukoncila.

Roker
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 07.01.19 03:17

“Jenže jsem před pár dny zjistila”

Takze ho smirujes ;-)))

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 07.01.19 04:27

No asi to s tím rovodem tak žhavé nebude :nevim: Jestli ti psal sms před několika dny a ty jsi neodepsala tak myslím že už ani nemusíš, to už mu asi došlo že se s ním vidět nechceš. Nechala bych to plavat.

cecetka
Echt Kelišová 7660 příspěvků 07.01.19 04:46

@arinecka Taky tak :palec:

mau-mau
Závislačka 3328 příspěvků 07.01.19 04:51
@Verun83 píše:
Napsala bych mu sms, ze jsem videla fotku stastneho paru, a ze takhle asi tezko vypada nekdo, kdo se rozvadi. Poprala stesti a tim bych to ukoncila.

Taky bych udělala toto. Má to vůči chlapci výchovný efekt, než to jen nechat plavat a neodepsat. Nebo bych prostě jen neodepsala. Záleží na situaci, v jakém bych byla rozpoložení. Ale na schůzku bych nešla. Třeba se to nějak vysvětlí jinak. To jsou holt ty fejsy a instáče.. :mrgreen: ;)

lll14
Kecalka 147 příspěvků 07.01.19 06:38

Ukončila bych to pomocí sms s tím, že jsem viděla, že manželství funguje a že rozhodně nebudu tím, kdo rozvrací fungující manželství. Popřala bych hodně štěstí a po odeslání sms bych číslo hodila do black listu a vymazala, aby mě to nelákalo.

Černá vdova
Extra třída :D 11018 příspěvků 07.01.19 07:22

Napsala bych SMS, že zadaní mě nezajímají a ukončila to.

zoidberg
Extra třída :D 12239 příspěvků 07.01.19 07:52

A jsou to čerstvé fotky? Třeba FB mi nabízí několik let staré fotky vždy k výročí události a už se mi stalo, že jsem trochu líznutý a v návalu sentimentu potvrdil opětovné zveřejnění. Nemohl to být podobný případ?

radek9
Kecalka 168 příspěvků 07.01.19 08:29

No … chce Tě normálně přefiknout … dej mu … a budeš mít klid :)

Ou
Kelišová 5864 příspěvků 07.01.19 09:12

Pokud nechceš aby tě ukecal tradičním bláboly jako „je to jen kvůli dětem“ „manželka mi nerozumí“ a nebo si vymyslel nějakou nemoc, kvůli kterou ji zrovna diagnostikovali a proto žádost o rozvod stáhl, tak na ti schůzku nechoď.

Poslat do háje si zaslouží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:08

@zoidberg Fotky nejsou na Facebooku. Ale na instagramu.

GabinkaCh
Závislačka 3030 příspěvků 07.01.19 11:41
@radek9 píše:
No … chce Tě normálně přefiknout … dej mu … a budeš mít klid :)

Není nad dobrou radu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >