Lhala mi a nadále se setkává s ex

11
12.11.20 10:48

Lhala mi a styky s ex

Prosím o názory žen na tuto situaci.
S přítelkyní jsem rok, bydlíme spolu, už máme v řešení hypotéku, plánujeme společnou budoucnost.
Chvíli po seznámení mi v opilosti řekla, že pár měsíců předemnou byla zamilovaná do jednoho kluka, kterého znala už do vysoké, ale potkala ho až po letech v novém zaměstnání, protože s jejich firmou on spolupracuje (ona v bance a on finanční poradce). Byla do něj zamilovaná, ale ignoroval i neměl na ni čas, pak se s ní vyspal. Pak k ní dovedl dalšího kamaráda, kterého ona znala od vidění. Popíjeli, hráli svlékací karty, měl s ní sex ten její favorit a po něm na ni prý začal dorážet ten druhý, prý ho odstrkovala a nechtěla ho, ale došlo k tomu a ten její spolužák na to koukal a nic neudělal. Pak když u nich byla něco řešit v kanceláři, tak ji řekli, že se na ni domluvili už předem a šli tam s tím, že si s ní užijí.

Když mi tohle řekla, tak jsem ji řekl že to je celkem síla, ona mi řekla, že s něma není v kontaktu, že to nejsou lidi, které chce ještě někdy potkat. A teď ten zvrat….

Řešil se pronájem jejího bytu, řešila to přes kamaráda Tomáše taky z vysoké, který dělá také poradce, byla s ním na bytě na prohlídce s jeho kamarádem, řešila s ním svou hypotéku, byla u něj v kanceláři a řešila s ním dalších x věcí, které mohla řešit s jinýma lidma. Dokonce mi řekla, že ji nabídnul aby mu dělala asistentku a ona to zvažovala. Donesla od něj jako dárek drahý kávovar (prý mu pomohla s nějakou prací) Hodně o něm mluvila a já se ji zeptal, jestli s ním někdy něco měla – ona řekla že ne a to tvrdila celou dobu, ale dostávali se ke mně různé informace.
Zeptal jsem se ji kdo byli ti dva, kteří se na ni domluvili, řekla že mi o nich nic neřekne, že jsou úplně z jiného města a už je nikdy neviděla a že má z toho zážitku trauma a nechce na to myslet a vzpomínat.
Nakonec se mi po nátlaku přiznala, že ten, do kterého byla zamilovaná a domluvil se na ni s kamarádem, byl ten Tomáš, se kterým se stýká celou dobu a ptal jsem si už dávno jestli s ním něco měla, pronajímal ji byt, měla jeho i toho druhého na facebooku, instagramu. Dokonce mi řekla, že když začala tušit že to vím, tak mu zavolala a řekla mu, aby všechno zapřel že spolu někdy něco měli kdybych ho náhodou kontaktoval.

Jsem hodně rozlámaný, tvrdí mi, že mě miluje jako nikoho dřív, chce se mnou vlastní byt, děti a budoucnost. Ale zároveň mi řekne, že byla defacto znásilněná a že s těma lidma už nemá cokoliv společného. Ale s tím hlavním aktérem je v dál kontaktu, neřešila s ním jen pracovní věci (ale i ty mohla předa třeba kolegyni) a rok mi lhala. Ted tvrdí, že s ním už nikdy neměla nic citově ani fyzicky, prý je blbá a naivní a bez sebevědomí, protože ji nenapadlo že po tom všem měla přerušit kontakt a takhle z ní měli jen srandu.

Já to prostě nechápu, on ji předhodí kamarádovi, dívá se na to, pak se ji vysmějou do obličeje a řeknou že se na ni domluvili, ona s ním je dál v kontaktu, řeší s ním naše soukromé věci, mně kvůli němu lže a ještě mu zavolá aby mi nic neříkal. Nevím co si o tom myslet.

Příspěvek upraven 12.11.20 v 11:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4646
12.11.20 10:51

Tohle zní jaksi povědomě… Nedával jsi už tady kdysi dotaz ohledně toho, jak si dala tu „trojku“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28985
12.11.20 10:55

@fakeman05

Jestli by nebylo dobré ty diskuse slučovat pro přehlednost, je to tu nejméně potřetí… :)

https://www.emimino.cz/…osti-400236/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4646
12.11.20 10:57

V tomto odstavci jsem se naprosto ztratila:

Řešil se pronájem jejího bytu, řešila to přes kamaráda z vysoké, který dělá také poradce, byla s ním na bytě na prohlídce s jeho kamarádem, řešila s ním svou hypotéku, byla u něj v kanceláři a řešila s ním dalších x věcí, které mohla řešit s jinýma lidma. Dokonce mi řekla, že ji nabídnul aby mu dělala asistentku a ona to zvažovala. Donesla od něj jako dárek drahý kávovar (prý mu pomohla s nějakou prací) Hodně o něm mluvila a já se ji zeptal, jestli s ním někdy něco měla – ona řekla že ne a to tvrdila celou dobu, ale dostávali se ke mně různé informace, Zeptal jsem se ji kdo byli ti dva, kteří se na ni domluvili, řekla že mi o nich nic neřekne, že jsou úplně z jiného města a už je nikdy neviděla a že má z toho zážitku trauma a nechce na to myslet a vzpomínat.
Nakonec se mi po nátlaku přiznala, že ten, do kterého byla zamilovaná a domluvil se na ni s kamarádem, byl ten, se kterým se stýká celou dobu, pronajímal ji byt, měla jeho i toho druhého na facebooku, instagramu. Dokonce mi řekla, že když začala tušit že to vím, tak mu zavolala a řekla mu, aby všechno zapřel že spolu někdy něco měli kdybych ho náhodou kontaktoval.

Proboha, KDO JE KDO?

Víc postav už má jen Starý zákon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
12.11.20 11:05
@fakeman05 píše:
Prosím o názory žen na tuto situaci.

......, už máme v řešení hypotéku, plánujeme společnou budoucnost.

Prosis o nazor, tady je ten muj:

Kdyz jde o vztah, stane se, ze ma obcas nekdo smulu na partnera a nemel sanci svou spatnou volbu rozpoznat driv, nez je pozde.
Ty se na smulu vymlouvat moct nebudes, pokud s touto partnerkou zustanes dal.

Mozna bys mel o svych planech o spolecne budoucnosti zacit dost premyslet a prestat fnukat… tak na me pusobi tvuj prispevek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
12.11.20 11:07
@fakeman05 píše:
Nevím co si o tom myslet.

Opravdu nevis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
12.11.20 11:08

A co chceš slyšet? Už tady máš diskuzi podruhé, pokaždé trochu jinak popsáno. I když s ní zůstaneš, bude to v tobě pořád hlodat. Kdyby nic, minimálně bych pro tuto chvíli odložila plánování společných závazků. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
12.11.20 11:09

Stojí ti za to, když jsi v takovém vztahu? Její minulost nezmizí, buď to přestaň řešit nebo běžte každý svou cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
12.11.20 11:10

Já myslím, že zřejmě až takové trauma nemá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1934
12.11.20 11:19

Uz zas? :roll: Tu hypoteku bych urcite stopla. Lze ti a velmi pravdepodobne te i podvadi. I kdyby te nepodvadela, tak ty ji stejne neveris, delas nejake „natlaky“, aby se ti priznala… Sla bych od toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5397
12.11.20 11:23

Jedinej kdo z toho má trauma jsi ty. Vykašli se na to. Evidentně jsi ve vztahu ten slabší ty pořád to řešíš ale ani nemáš koule to utnout tím nechci říkat že její jednání schvaluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
12.11.20 11:38

A co chceš vlastně slyšet? Rozejít se s ní nechceš a nedokážeš, už bys to udělal. Tak si holt trp a dělej ji toho poslušnýho vola dál. Je jasný, že je to jinak než ti říká, a že tě má celkem na háku, takže když ti to takhle stačí… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7008
12.11.20 11:56

Ahoj zakladateli,
co se stal nezměníš. A tak by mě zajímalo - co bys vlastně od své přítelkyně nyní čekal? Co by měla udělat, abys ty byl spokojený a neměl náběh na to jí to vyčítat a poslouchat řeči, které se k tobě dostanou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
12.11.20 11:59

Vztah na důvěře evidentně postavený nemáte. Buď si vše vyříkejte na rovinu, stanovte si pravidla nového fungování vztahu (ideálně asi bez pana Tomáše) a nebo se s ní rozejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
12.11.20 12:10

No řekla bych, že až takové trauma z toho nemá a spíš se bála, aby se k tobě nedostala pravda o její minulosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama