Lhaní přítelkyně bývalého vydávala za kamaráda

12.4.21 17:48

Lhaní přítelkyně bývalého vydávala za kamaráda

Dobrý den slečny a ženy,

potřebuji slyšet názor od žen, protože jako chlap to absolutně nedokážu pochopit.

S přítelkyní jsme na začátku vedli debatu o vztazích a co od nich čekáme, dali jsme si pravidla, že si nebudeme lhát, protože na lhaní a dělání blbce z toho druhého byly důvody, proč naše předchozí vztahy dopadly špatně. Dále jsme řešili jestli jsme v kontaktu s ex partnery. Já ikdyž jsem se s něma rozešel v dobrém, tak jsem kontakty přerušil. Přítelkyně se vyjádřila, že předchozí partnery nemá potřebu potkávat a tak to má i s posledním klukem, do kterého byla zamilovaná předemnou, ale zachoval s k ní jako hovado a už ho nemá potřebu potkávat.

Po roce jsem zjistil, že celý rok byla v kontaktu s tím posledním a mně ho vydávala za kamaráda. Řešila s ním jak pracovní záležitosti - ona ve firmě se kterou on určitým způsobem spolupracuje (ale mohl to s ním řešit i někdo jiný z firmy). Tak osobní - zařizoval ji pronájem bytu, pojistky, měla ho celou dobu na FB v přátelích, donesla od něj i dárek - prý mu pomohla pracovně atd. Mluvila o něm i doma a to tak, že jsem se jednou zeptal, jestli s ním něco měla, že o něm mluvi jinak než o jiných kamarádech. Ze mě byl žárlivec a přece by s ním nebyla ve styku a nelhala by mi - to byla odpověď.

A teď vůbec nevím… lhala mi a navíc to je celé podezřelé. Občas za ním šla do jeho kanceláře atd.

DOPLNĚNÍ - nechtěl jsem to tu psát, ale to že se zachoval jako hovado spočívalo v tom, že se díval, jak ji znásilnil jeho kamarád…

Příspěvek upraven 12.04.21 v 18:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16356
12.4.21 18:02

No a to že o něčem hovoříte znamená že ty mluvíš jak to máš ty a ji ignoruješ? Co by si udělal, kdyby ti řekla že se s ex musí stýkat pracovně zkousl by si to a nebo by si udělal žárlivou scénu?

ostatně svoje informace máš z nějaého žárlivého záchvatu a narušení jejího soukromí, že?

Takže ono je docela dobře možné, že si svoje vlastní mindráky a nejistoty zkoušíš léčit žárlivostí a nutíš okolí, aby nedělalo nic, co by tvoje křehké ego nenarušilo, aby si nezačal vyšilovat, že?

Problém máte oba ona nehraje fér, protože nechce řešit tvoje problémy a ty neřešíš svoje problémy a házíš je na okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
12.4.21 18:03

To si fakt chlap dá přezdívku placenta??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
12.4.21 18:09

Ten nick je teda… :think: :think: 8o 8o :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5976
12.4.21 18:09
@karkarka píše:
:mrgreen: :mrgreen: tohle same napadlo i me… obsah prispevku nicku odpovida :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 18:11
@Ou píše:
No a to že o něčem hovoříte znamená že ty mluvíš jak to máš ty a ji ignoruješ? Co by si udělal, kdyby ti řekla že se s ex musí stýkat pracovně zkousl by si to a nebo by si udělal žárlivou scénu?

ostatně svoje informace máš z nějaého žárlivého záchvatu a narušení jejího soukromí, že?

Takže ono je docela dobře možné, že si svoje vlastní mindráky a nejistoty zkoušíš léčit žárlivostí a nutíš okolí, aby nedělalo nic, co by tvoje křehké ego nenarušilo, aby si nezačal vyšilovat, že?

Problém máte oba ona nehraje fér, protože nechce řešit tvoje problémy a ty neřešíš svoje problémy a házíš je na okolí.

Tak tohle je trochu mimo, nevím kde jste přišla na ty Vaše moudra. Já popsal situaci jak vznikla - ona sama dost často žárlila i na moje kolegyně, se kterýma jsem ji seznámil, kamarádky, které se stali jejíma kamarádkama, žárlila na ně taky ikdyž je zná. Takže jste úplně mimo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7901
12.4.21 18:11
@karkarka píše:

Když je slabý duchem, tak ano. A příspěvek tomu odpovídá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
12.4.21 18:15

@Placenta01 Nejsem chlap. Já bych žárlila, kdyby tohle dělal můj partner. Řekla bych mu, ať si rozmysli co chce a podle toho bych se zařídila. Na nějaké takové kamarádství nevěřím. Pokud by se potkali jednou za pár let a šli pokecat na kafe, nic proti tomu. Ale komunikovat spolu pořád? Tak ať jsou spolu a nepotřebuji k tomu mě. Odchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.21 18:16

Takže lhaní ve vztahu je pro většinu žen OK? Tak to mám chápat? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
12.4.21 18:20
@Placenta01 píše:
Takže lhaní ve vztahu je pro většinu žen OK? Tak to mám chápat? :D

A to jsi prosím tě pochopil z čeho? Jestli náhodou nebude problém tobě, jinak si ty tvoje pochody nedovedu vysvětlit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
12.4.21 18:21
@Placenta01 píše:
Tak tohle je trochu mimo, nevím kde jste přišla na ty Vaše moudra. Já popsal situaci jak vznikla - ona sama dost často žárlila i na moje kolegyně, se kterýma jsem ji seznámil, kamarádky, které se stali jejíma kamarádkama, žárlila na ně taky ikdyž je zná. Takže jste úplně mimo…

Podle vaší reakce bych řekl, že to byla přímo trefa do černého a ani trochu mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21992
12.4.21 18:21
@Placenta01 píše:

Chápej to jak chceš, placento.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5976
12.4.21 18:26
@Placenta01 píše:

no ocividne moc inteligence jsi nepobral… normalni je vztah bez zarlivosti… vetsinou zarli slabosi a ti co si sami sobe neveri… popisujes svoji realitu jak pubertalni pako… tak to mas chapat :-)… nejsem sice tak moudra jako dnesni OU, ale jak se tu prezentujes mam z tebe uplne stejne pocity… mindrak vsude kam se podivas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
12.4.21 18:32

Moc to hrotíš. Asi měla ke lhaní důvod a ten je eventuálně teď vidět. Si horší jak žárlivá ženská :lol:
Udělala snad ještě něco špatného než jen kontakt se svým ex??
Pokud ti to vadí, vždycky můžeš ze vztahu odejít. Nikdo z nás ti tady neřekne co máš dělat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8139
12.4.21 18:34
@Placenta01 píše:

Ne, lhani neni ok, ale stejne tak neni ok, kdyz polozis dotaz a odpovedi se ti nepozdavaji, zacit zbytecne utocit na ty, kteri maji jiny nazor.
My tebe a tvou partnerku nezname, takze variant muze byt vice. Zajiste muze byt prohnana lharka, ale stejne tak ji k tomu lhani mohlo dohnat tve zarleni a proste a jednoduse chtela mit klid.

Mimochodem, ty uz jsi tu psal, vid? Ten pronajem, pojistka a znasilneni kamaradem je pomerne signifikantni. A evidentne to stale resite bez nejakeho zaveru. Pokud te to tak zere, rozejdi se. Zavazky nemate a nema tedy cenu se trapit.

Příspěvek upraven 12.04.21 v 18:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat