Líbání s kamarádem, nevěra? Jak se s tím vyrovnat?

Anonymní
17.4.17 16:33

Líbání s kamarádem,nevěra?jak se s tím vyrovnat?

Ahoj, nevím zda si jdu tak pro radu jako asi pro vypsání, ale snad mě tu někdo pochopí a přispěje názorem, či radou, jde o to že včera jsem byla s přítelem a jeho přáteli spíše chlaspské osoby na zábavu, do vedlejší vesnice, všechno pobíhalo užasně bavili jsme se, jenže stalose to, že jsem se opila, normálně spíš nepiju, nebo málo, ale tady mi to nějak uniklo, věděla jsem co dělám ale byla jsem už takovýto je mi to jedno, a stalo se to že pak po zábavě jsme čekali na odvoz, já přítel, jeho jeden z nejlepších kamárádů a ještě jeden seděli na takové bedně a já tam stála u nich, no a já i ten kamoš jsme měli teda popito asi víc než by bylo zdrávo a najdenou bohužel ani nevím jak, ale jak se říká jsme se „vykousli“ nebyla to líbačka jako taková, ale bylo to kratoučký libání asi tři zasebou, přítel seděl hned vedle něj a koukal na nás a hledal flašku s pitím, nic neříkal neodtáhl mě nic, pak jsme jeli domů, a já si nějak doma uvědomila vše mi došlo a byla jsem z toho špatná, řekala jsem to přítelovi že mě to mrzí a že spytuju svědomí, a on prostě to neřešil, že jéžiši prosimtě a tak. Dobře nechali jsme to být a šli spát, jenže dneska jsem to psala kamošce a ona že jako je to podvod no, ale že jestli to bral takle, že by to neřešila, byla jsem opilá. A já se rozplakala příteli v náručí a on co se děje a já že mě to strašně mrzí, že to nedávám, že nejsem podváděcí typ, že prostě na tohle nemám žaludek a dělá se mi sama ze sebe špatně, a on zase jéjda no tak jste se „vykousli“ no boože no tak co, říkám a tobě je to jedno? a on že jo že jsem byla opilá a tak ale ze srandy řekl je mi to jedno, ale budeš to mít na tálíři dlouho, říkám jo že s tím počítám, a jako nevím objal mě a neřešil to nějak, nic prostě. A vše dobré jenže ted jsem přijela domů (nebydlíme spolu) a zase to na mě dolehlo, a tak píši sem co mi na to řeknete, prosím neukamenujte mě já vím že jsem kráva, a že jsem to **** a tak vím že je tu hodně žen co mají milence, ale já prostě taková nejsem zařekla jsem se, že už to nikdy nedopustím, at seděj cokoliv, chci se vás zeptat mám to dál řešit příteli se asi po 110 omluvit, nebo se s tím srovnat sama v sobě a neřešit to, nebo dělat si z toho srandu? Jak to vidíte, děkuji za přečtení za případné chyby se omlouvám děkuju jo a nejsme 15 letý děti, jsme všeci dospělí lidé

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17.4.17 16:39

…o to je tenhle prispevek horsi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15978
17.4.17 16:40

Kdyz bude partner libat jinou bude ti to vadit? Budiz ti to odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
17.4.17 16:42

@Nymphetamine @jahuhudka ze vy jste se domluvily s tema profilovkama :lol: :lol: :lol: jinak k dotazu…co nechces aby delali jini tobe, nedelej to sama :roll: a nechapu tveho pritele, reakce dost podivna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15978
17.4.17 16:46

@PETRUCHA :mrgreen: tojo jsem si nevsimla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 16:47

Dle reakce tvého přítele bych řekla, že on nejspíš bude mít horší svědomí jak ty. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
17.4.17 16:52

To jako vazne? :mrgreen: Nejsem si uplne jista, jestli by tohle napsala dospela zena..Ale budiz, pokud bych to mela brat vazne, hodila bych to za hlavu a dal se k tomu nevracela..Pritel to vi, vyrikali jste si to, cas nevratis, holt stalo se co se stalo tak nevidim duvod, proc si s tim dal lamat hlavu a vycitat si to…Ne ze by to bylo v poradku, ale co s tim nadelas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
17.4.17 16:53
@Jatoznam píše:
Dle reakce tvého přítele bych řekla, že on nejspíš bude mít horší svědomí jak ty. :mrgreen:

Taky moznost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21552
17.4.17 16:54

Jak se „spytuje“ svědomí? Myslela jsem, že to píše nějaká šestnáctka.. Rada - nepij, když pak líbáš cizí chlapy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 16:55
@barca0140 píše:
To jako vazne? :mrgreen: Nejsem si uplne jista, jestli by tohle napsala dospela zena..Ale budiz, pokud bych to mela brat vazne, hodila bych to za hlavu a dal se k tomu nevracela..Pritel to vi, vyrikali jste si to, cas nevratis, holt stalo se co se stalo tak nevidim duvod, proc si s tim dal lamat hlavu a vycitat si to…Ne ze by to bylo v poradku, ale co s tim nadelas?

moc děkuji za odpověd, ano opravdu jsme všichni dospělí, ano vyříkali, taky mi ublížil, já mu nikdy, tak to asi vzal takle, není to v pořádku a já to vím, jsem si plně vědoma svojí chyby, ale asi ano, ještě se s ním o tom asi pobavím, a pak to nechám být, děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.4.17 16:58
@Jatoznam píše:
Dle reakce tvého přítele bych řekla, že on nejspíš bude mít horší svědomí jak ty. :mrgreen:

ano, já mu nikdy neublížila, on už mě parkrát ano sice ne nevěrou, ale také ne, co by do vztahu patřilo, tak to vzal asi že jsem uklouzla jako on a odpustil mi nevím vůbec, moje myšlenky ted jsou šílené

• Nahlásit
  • Citovat
4874
17.4.17 17:04

No.. je to zvláštní. Patnáct vám není pry, ale kolik vam teda je? Přijde mi to cely jakysi zvláštní. Ty se bez problémů „vykousáváš“ s jeho nej kamarádem přímo před přítelem a jemu je to jedno. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21552
17.4.17 17:07

@Moniňoň
Asi osmnáct a tři dny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
17.4.17 17:10
@Russet píše:
@Moniňoň
Asi osmnáct a tři dny :-)

Dle vyjadřování bych to tak viděla taky. To neni nic proti zakladatelce, jen dedukce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 17:13
@Moniňoň píše:
No.. je to zvláštní. Patnáct vám není pry, ale kolik vam teda je? Přijde mi to cely jakysi zvláštní. Ty se bez problémů „vykousáváš“ s jeho nej kamarádem přímo před přítelem a jemu je to jedno. :nevim:

mě necelých 19,příteli 20,kamarádovi 24

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama