Líbání se švagrovou přítelkyní

Anonymní
4.5.21 00:38

Líbání se švagrovou přítelkyní

Zdravím.
Chtěla bych se s vámi podělit o vtipnou situaci z mého života..
Jsem 25 let, vdaná, mam syna. Švagr si našel novou přítelkyni 31 let, jsou spolu cca 2 měsíce, tak nás s manželem pozvali na menší posezení u nich doma.. A teď přijde to, co mi přijde vtipné. Opili jsme se.. A já s paní švagrovou zůstala v pokoji sama, bavili jsme a tak..když v tom najednou mě začala hladit a líbat. Trošku jsme se osahali, polaskovali a pak už přišli chlapi.. Já z toho byla tak vykolejena, že jsem vypila další dva litry vína a ráno se vzbudila u nich v posteli a švagr s babou spali na gauči. Jsem sice bisexuální, ale nikdy jsem manžela takhle nepovedla. Navíc jsem baculka a ona malá drobná krásná žena. Co jí to sakra napadlo..
S hanbou jsem šla ráno domů. Tvrdím manželovi i těm dvěma že si nic nepamatuju. Co ona to fakt nevím.. A doufám že příště budu líbat maximálně mého muže. Ona se s tím asi taky chlubit nebude.
Kamarádovi co tam s námi byl, dotyčná nechala ať si sáhne na její umělé prsa a ostatním ukazovala své fotky v plavkách. Ale u toho já nebyla.. Teď nevím jestli jim ten vztah ještě vůbec Preju, když je to taková střela a neví co dřív 😂 😂 😂 dík za vypsání. Pěkný večer
(díky za anonym)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1062
4.5.21 03:34
@Anonymní píše:
Zdravím.
Chtěla bych se s vámi podělit o vtipnou situaci z mého života..
Jsem 25 let, vdaná, mam syna. Švagr si našel novou přítelkyni 31 let, jsou spolu cca 2 měsíce, tak nás s manželem pozvali na menší posezení u nich doma.. A teď přijde to, co mi přijde vtipné.Opili jsme se.. A já s paní švagrovou zůstala v pokoji sama, bavili jsme a tak..když v tom najednou mě začala hladit a líbat. Trošku jsme se osahali, polaskovali a pak už přišli chlapi.. Já z toho byla tak vykolejena, že jsem vypila další dva litry vína a ráno se vzbudila u nich v posteli a švagr s babou spali na gauči. Jsem sice bisexuální, ale nikdy jsem manžela takhle nepovedla. Navíc jsem baculka a ona malá drobná krásná žena. Co jí to sakra napadlo..
S hanbou jsem šla ráno domů. Tvrdím manželovi i těm dvěma že si nic nepamatuju. Co ona to fakt nevím.. A doufám že příště budu líbat maximálně mého muže. Ona se s tím asi taky chlubit nebude.
Kamarádovi co tam s námi byl, dotyčná nechala ať si sáhne na její umělé prsa a ostatním ukazovala své fotky v plavkách. Ale u toho já nebyla.. Teď nevím jestli jim ten vztah ještě vůbec Preju, když je to taková střela a neví co dřív 😂 😂 😂 dík za vypsání. Pěkný večer
(díky za anonym)

Dobre chlastas 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
4.5.21 03:42

Mně to přijde spíše smutný než vtipný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
4.5.21 05:16

To zni dost vylizane… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
4.5.21 05:58

Aha. Vtipná historka… :poblion: Asi jsem suchar. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9751
4.5.21 06:26

Čumím, ty jsi dobrej alkac. Vytáhnout X litrů vína. Přesně takhle tyhle akce kde je chlast a víc páru dopadají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12369
4.5.21 07:24

Fuj, nejsem puritan, ale tyhle rodinný swingers fakt nemůžu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8328
4.5.21 07:46

Jasně honimire :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20937
4.5.21 08:05

To je ale bžunda :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
4.5.21 08:06

Furt čekám kdy přijde to vtipné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
4.5.21 08:13

No vy jste mi partie 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10853
4.5.21 08:29

Uf, opila ses a pak sis dala ještě dva litry vína? Ty jo, to bych byla mrtvá 8o
Ona bude asi malinko povolnější no. Asi bych si nebyla jistá tím, že se s tím chlubit nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
4.5.21 08:56

😂 😂 😂 Me to vtipné prijde. Vy musíte být rodinka 😄 😄 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu