Líbí se mi kluk ze školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:36
Libi se mi kluk ze skoly

Ahoj… libi se mi moc jeden kluk ze skoly.. chodim na stredni skolu sem v prvaku ale mel sem byt v druhaku ( odklad ) ten kluk je tretak.. potkavam ho jen nekdy na chodbe ale nemam jak se s nim zacit bavit nemam s nim jak prijit do stYku ani moji kamaradi nikdo z nich se s nim nezna a ani ja neznam zadny jaho kamarady.. Bavila sem se s nim jen jednou a v tu dobu se mi jeste ani nelibil a to bylo tak ze sme se skolou meli sportovni den a ja sem se ho zeptala jestli neví kde je jedno stanovište.. a to je vsechno a pak jak sem dojela domu tak sem zjistila ze se me fakt libi… buhvi jestli kdyz me potka ve skole jestli vubec vi ze sem to ja..Zkousela sem mu poslat zadost na fb ale neprijal to ( asi si nepridava lidi co nezna ) to dela spoustu lidi ???? kamoska me rekla at se na neho usmeju ale to je divny se na nekoho tlemit kdyz se s nim nebavis… a nebo jen tak za nim proste jit.. to asi ne:DD nebo mu psat kdyz me ani neprijal zadost pfff nevim to je vlezly a divny… prosim poradte me nekdo a ne otazky typu vykasli se na to nema to cenu.. chodime do skoly v Liberci ( nepodstatny udaj )

Reakce:
Diana69
Kecalka 248 příspěvků 11 inzerátů 12.01.19 20:40

Usmej se na nej :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:42
@Diana69 píše:
Usmej se na nej :)

A kdyz se neusmeje nazpet tak se mu asi nelibim nebo to jeste takhle hned brat nemuzu ? :D asi mam fakt debilni dotazy ja vim :DD
A pokud bych si mu libila tak by si ke me asi nejak cestu uz nasel ze ..

Diana69
Kecalka 248 příspěvků 11 inzerátů 12.01.19 20:45

Dala bych tomu cas :D nebude to ze dne na den..nejdete třeba na maturak se podívat? Tam bych ho klidně i pozdravil a a nebo ho nějak oslovila a bavila se s ním :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:49
@Diana69 píše:
Dala bych tomu cas :D nebude to ze dne na den..nejdete třeba na maturak se podívat? Tam bych ho klidně i pozdravil a a nebo ho nějak oslovila a bavila se s ním :)

Joo to mas pravdu nemuzu cekat ze hned za tyden se budem bavit …:woman_facepal­ming_tone1: Tak jako ja sem v prvaku a on v tretaku maturak budem met on az za rok leda ze by sme se sli podivat na maturak ctvrtakum ale tak to spis ne on by tam byl se svoji partou a asi nemuzu proste jen tak tam za nema dojit ze :DD ale to je jedno zkusim se na nej usmat a dam tomu cas a pokud se mu budu libit tak urcite by treba nejak navazal konverzacii je to prece kluk .. a neprinde mi jako stydlin … pokud me bude ignorovat tak se mu urcite zas tak nelibim ..:slight_frown: :relieved: ale diiky za radu urcite

Russet
Extra třída :D 13286 příspěvků 12.01.19 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj… libi se mi moc jeden kluk ze skoly.. chodim na stredni skolu sem v prvaku ale mel sem byt v druhaku ( odklad ) ten kluk je tretak.. potkavam ho jen nekdy na chodbe ale nemam jak se s nim zacit bavit nemam s nim jak prijit do stYku ani moji kamaradi nikdo z nich se s nim nezna a ani ja neznam zadny jaho kamarady.. Bavila sem se s nim jen jednou a v tu dobu se mi jeste ani nelibil a to bylo tak ze sme se skolou meli sportovni den a ja sem se ho zeptala jestli neví kde je jedno stanovište.. a to je vsechno a pak jak sem dojela domu tak sem zjistila ze se me fakt libi… buhvi jestli kdyz me potka ve skole jestli vubec vi ze sem to ja..Zkousela sem mu poslat zadost na fb ale neprijal to ( asi si nepridava lidi co nezna ) to dela spoustu lidi ???? kamoska me rekla at se na neho usmeju ale to je divny se na nekoho tlemit kdyz se s nim nebavis… a nebo jen tak za nim proste jit.. to asi ne:DD nebo mu psat kdyz me ani neprijal zadost pfff nevim to je vlezly a divny… prosim poradte me nekdo a ne otazky typu vykasli se na to nema to cenu.. chodime do skoly v Liberci ( nepodstatny udaj )

Až ho potkáš, podívej se mu do očí a usměj se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 21:27
@Russet píše:
Až ho potkáš, podívej se mu do očí a usměj se.

Noo to mu to ale asi dojde ze se mi libi :DD :grimacing:

Russet
Extra třída :D 13286 příspěvků 12.01.19 21:30
@Anonymní píše:
Noo to mu to ale asi dojde ze se mi libi :DD :grimacing:

A to nechceš? Já to na střední takhle dělala a někdy se i zadařilo. Vlastně o prázdninách po prváku jsem takhle přišla k oficiálně prvnímu klukovi :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 21:34
@Russet píše:
A to nechceš? Já to na střední takhle dělala a někdy se i zadařilo. Vlastně o prázdninách po prváku jsem takhle přišla k oficiálně prvnímu klukovi :oops:

Jako joo chci ale mam strach z toho ze kdyz tomu klukovi dam jakkoliv najevo ze se mi libi jako prvni tak ze se mu treba nebudu libit a trapas no … ale tak to nemuzu vedet no a kdyz to nezkusim tak to nezjistim asi :thinking: tyjo je to slozity jako ja si neprindu nejak hnusna ale nemam uplne top postavu tak skrz to … co kdyz je to ten tYp kluka ktery resi hlavne postavu na holce..

Russet
Extra třída :D 13286 příspěvků 12.01.19 21:40
@Anonymní píše:
Jako joo chci ale mam strach z toho ze kdyz tomu klukovi dam jakkoliv najevo ze se mi libi jako prvni tak ze se mu treba nebudu libit a trapas no … ale tak to nemuzu vedet no a kdyz to nezkusim tak to nezjistim asi :thinking: tyjo je to slozity jako ja si neprindu nejak hnusna ale nemam uplne top postavu tak skrz to … co kdyz je to ten tYp kluka ktery resi hlavne postavu na holce..

Hele, tím si projde každý někdy. Pokaždé se nestrefíš. Je fakt, že jako středoškolačka jsem to řešila víc jak matematické příklady a vedla si deník. Tenkrát jsem měla cca 5 kilo nadváhu, nosila velké svetry a brýle. A přesto se občas někdo našel, komu jsem zajímavá přišla.

https
Kecalka 124 příspěvků 12.01.19 22:03
@Anonymní píše:
  • …moji kamaradi nikdo z nich se s nim nezna a ani ja neznam zadny jaho kamarady..
  • …Zkousela sem mu poslat zadost na fb ale neprijal to ( asi si nepridava lidi co nezna ) to dela spoustu lidi ????…
  • …on by tam byl se svoji partou a asi nemuzu proste jen tak tam za nema dojit ze…
  • …jako ja si neprindu nejak hnusna ale nemam uplne top postavu tak skrz to …

Ahoj,
není se co divit, že se s ním nikdo z tvého okolí osobně nezná, když ty jsi v prváku a on ve třeťáku. Party na škole, ve kterých by byly zastoupený různý ročníky, se neformují tak často. Někdy ale zjistíš, že má třeba mladšího bráchu, ségru nebo sestřenici, se kterýma se někdo z tvého okolí zná. Ale jak se jmenuje víš, že jo? Máš na něj telefon/whatsapp?

• Vykašli se na žádosti o přátelství, to pořádně nefunguje ani tady na emiminu.
  • Zjisti si, jestli třeba dělá hokej nebo fotbal.
  • Pak mu napiš něco jako tohle: „Ahoj Martine, prej si dobrej v hokeji, můžu se někdy přijít podívat na trénink? Eva ze školy“ Jestli ho ten sport baví, tak určitě odepíše a buď se sním pak potkáš na tréninku, nebo aspoň pokecáš přes zprávy.
  • Jestli máš 5 kilo víc nebo míň vůbec neřeš. Když po pár schůzkách zjistíš, že ho fyzicky nepřitahuješ, tak to nevadí, třeba se přes něj seznámíš s někým jiným z jeho ročníku.
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >