Líbí se mi kamarád mého přítele

Anonymní
23.4.20 01:24

Líbí se mi přítelovo kamarád

Ahoj holky. Často si čtu zdejší diskuze a mnohokrát mi pomohly v různých situacích. Hledala jsem něco i na téma, které teď zakládám. Ale nenašla jsem asi úplně všechno, co bych potřebovala… A tak se vás chci zeptat na radu…
Líbí se mi přítelovo kamarád. Táhne se to už druhým rokem. Snažím se to nijak nepodporovat, není mi to příjemné. S přítelem jsem šťastná. Myslím, že si nic nenalhávám a opravdu to tak je. Miluji ho. Jsme spolu skoro 6 let. A tenhle jeho kamarád mi nejde z hlavy. Pomohlo, že jsme se nevídali pár měsíců… Ale teď jsme se zase viděli a je to tam, kde to bylo. Nemůžu spát, nemůžu na něj přestat myslet. Nejraději bych mu to řekla. Ne proto, aby to pokračovalo. Ale aby se mi ulevilo. Aby mě odbyl a přestalo to. Aby tam nebyla taková ta malá naděje, co kdyby… Já bych s ním ani nechtěla být. Nevyhovuje mi. Nemohli bychom spolu být. Ale ten pitomej cit se ve mě furt drží. Poraďte, mi prosím, co s tím. Nechci nic takového cítit.

Přítelovi to říkat nechci, strašně by ho to ranilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
556
23.4.20 01:34

To co tě drží, není cit. Anebo o tom silně pochybuji. Je to víceméně vzrušení z nepoznaneho. Můžu vědět jak se chová k tobě on? Tedy kamarád tvého přítele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
23.4.20 01:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Často si čtu zdejší diskuze a mnohokrát mi pomohly v různých situacích. Hledala jsem něco i na téma, které teď zakládám. Ale nenašla jsem asi úplně všechno, co bych potřebovala… A tak se vás chci zeptat na radu…
Líbí se mi přítelovo kamarád. Táhne se to už druhým rokem. Snažím se to nijak nepodporovat, není mi to příjemné. S přítelem jsem šťastná. Myslím, že si nic nenalhávám a opravdu to tak je. Miluji ho. Jsme spolu skoro 6 let. A tenhle jeho kamarád mi nejde z hlavy. Pomohlo, že jsme se nevídali pár měsíců… Ale teď jsme se zase viděli a je to tam, kde to bylo. Nemůžu spát, nemůžu na něj přestat myslet. Nejraději bych mu to řekla. Ne proto, aby to pokračovalo. Ale aby se mi ulevilo. Aby mě odbyl a přestalo to. Aby tam nebyla taková ta malá naděje, co kdyby… Já bych s ním ani nechtěla být. Nevyhovuje mi. Nemohli bychom spolu být. Ale ten pitomej cit se ve mě furt drží. Poraďte, mi prosím, co s tím. Nechci nic takového cítit.Přítelovi to říkat nechci, strašně by ho to ranilo.

Pokud nemáš v úmyslu se s přítelem rozejít, tak bych ti doporučila striktně se jeho kamarádovi vyhýbat. Krom toho, byla by to dvojnásobná zrada.To se nedělá. A hlavně, ať tě ani nenapadne cokoliv říkat jak partnerovi, tak jeho kamarádovi. Jsou to jenom hormony, a časem to odezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
23.4.20 01:46

Přítelovo kamarád? Nebo přítelův kamarád? Mně se zase líbí kamarádovo přítel, teda ehm, kamarádův přítel, ale což naplat je to gay. A oba hledají ženu na děti. Oba smíchají svoje sperma do stříkačky a budou doufat, že najatá žena porodí děti se společnými geny, které budou vychovávat. Omlouvám se za smýšlený příběh, vím, že dělat si legraci z gayů je velmi hloupé. Ale nemůžu si pomoci. Je to prostě sranda, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
23.4.20 01:52
@erdita píše:
To co tě drží, není cit. Anebo o tom silně pochybuji. Je to víceméně vzrušení z nepoznaneho. Můžu vědět jak se chová k tobě on? Tedy kamarád tvého přítele?

„Je to víceméně vzrušení z nepoznaneho“ Jo přesně. Taky si myslím, že to je tím. Taky jsem „to“už zažila asi 2krát, ale v reálu nic..plus možná nespokojenost ve vztahu se sexem? To jsem taky už zažila :( :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
23.4.20 02:06

Tím jsem nechtěla říct, že se s ním máš vyspat. To jsem neřekla. Jen mě napadlo, že já to tak měla - prostě z nedostatku sexu a tím, že je to zakázané ovoce, ale přešlo to za chvíli. Prostě takový poblouznění pitomý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 02:15

@Lucpucka To je docela možný, že je to tím sexem - nemám touhu s ním spát. Možná tak 1× za 2 měsíce. Ale spíme spolu častěji, to jo.

Zkusím na tom zapracovat! :palec: Děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
23.4.20 02:35
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
23.4.20 02:39

@Radejibezjmena
Jak se mu vyHybas, můžeš upřesnit? A proč vůbec když máte rize přátelský vztah,? Víš, mám pocit, že nám nepíšeš celou pravdu. A to je škoda protože tím pádem nedostanes ani objektivní reakci od nas. Zkus napsat pravdu měli jste spolu už něco? Nikdo tě ukamenovavat nebude.. ale potřebuji to vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.20 02:49

@erdita Pokud přítel navrhuje, ať se u dotyčného stavíme na kafe, řeknu, že jsem třeba unavená a zůstanu doma… Pokud to není vyloženě potřeba, nejedu.

Ne, nikdy jsem s ním nic neměla.

Sama nevím, co se to se mnou děje. Možná to působí zmateně. Je jasný, že vnitřně toužím se toho kamaráda dotknout, lehnout si s ním do trávy a čumět na mraky. Ale cítit to nechci a je to úplná kravina. Přítele bych neměnila, to by se joo něco muselo stát. Chci tohle cítit k přítelovi, chci se zbavit toho „citu“, myšlenek, nebo co to vlastně je. A hlavně, chci zjistit, co to je, aby se mi to třeba za 20 let neopakovalo.

Taky trochu doufám, že mi tu nějaká ženská napíše vlastní zkušenost, čímž mi uleví, že je to normální a zároveň poradí. Věřím, že nejsem jediná a taky věřím, že takových ženských je víc a stále jsou s tím stejným partnerem a nějak to vyřešily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
23.4.20 03:02

@Radejibezjmena
Mohu napsat sama za sebe. Něco takového se mi už stalo. Je to cca 12 let zpátky. Balil mě manželuv kamarád. Právě jsem si taky chvíli myslela, že to jsou city ale nebyly. Spíš me vzrusovalo to nepoznané, lichotilo mi, ze se mu líbim a že nas tak často navštěvuje vlastně z úplně jiných důvodů než si původně manžel myslel. Byla jsem mladá a vždy když manžel odešel tak jsme po sobě pokukovali a postřehla jsem i různé signály. Pak když se manžel zase vrátil Např z kuchyně, zas jsme dělali že nic. Spíš jsem to brala jako takovou adrenalinovou hru která mě bavila. Nic víc jsme si však ani jeden k druhému nic nedovolili. Jen takové to hraní si. Nepopírám, bylo to celkem fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
23.4.20 03:05

@Radejibezjmen
Ale k tomu co jsem ti vlastně chtěla napsat, asi tolik… nepokoušej a vykašli se na to, nemá to význam. Píšeš, že jsi a partnerem spokojená, to je double důvod. Máš v sobě jen zmatky které jsou povrchnejsiho charakteru. Věř mi. Kamaráda odstříhnete oba úplně a zijte pro sebe. Opravdu to nemá smysl ani žáden význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
23.4.20 06:38

Vzrušení v tobě bude vyvolávat víc muzu v průběhu života. Za 13 let už se mi to taky stalo a holt se musíš připravit na to, ze by hlava měla vyhrát. Emotivní lidi to mají těžší než racionaliste. Pokud nechceš opustit přítele, tak nezkoušej ani nějaký pokusy o zjištění jeho stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
23.4.20 06:56

Pokušení

@Anonymní píše:
Líbí se mi přítelovo kamarád. Táhne se to už druhým rokem. Snažím se to nijak nepodporovat, není mi to příjemné. S přítelem jsem šťastná. Myslím, že si nic nenalhávám a opravdu to tak je. Miluji ho. Jsme spolu skoro 6 let. A tenhle jeho kamarád mi nejde z hlavy. Pomohlo, že jsme se nevídali pár měsíců… Ale teď jsme se zase viděli a je to tam, kde to bylo. Nemůžu spát, nemůžu na něj přestat myslet. Nejraději bych mu to řekla. Ne proto, aby to pokračovalo. Ale aby se mi ulevilo. Aby mě odbyl a přestalo to. Aby tam nebyla taková ta malá naděje, co kdyby… Já bych s ním ani nechtěla být. Nevyhovuje mi. Nemohli bychom spolu být. Ale ten pitomej cit se ve mě furt drží. Poraďte, mi prosím, co s tím. Nechci nic takového cítit.Přítelovi to říkat nechci, strašně by ho to ranilo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
23.4.20 07:18
@Božislava píše:
Přítelovo kamarád? Nebo přítelův kamarád? Mně se zase líbí kamarádovo přítel, teda ehm, kamarádův přítel, ale což naplat je to gay. A oba hledají ženu na děti. Oba smíchají svoje sperma do stříkačky a budou doufat, že najatá žena porodí děti se společnými geny, které budou vychovávat. Omlouvám se za smýšlený příběh, vím, že dělat si legraci z gayů je velmi hloupé. Ale nemůžu si pomoci. Je to prostě sranda, no.

Božislavo já Tě miluju :lol: :lol: :lol: naprosto přesný! jo a „přítelovo“to je taky něco na mě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat