Líbí se mi soused. Jak mu to říct?

201
10.7.21 23:08

Libi se mi soused, jak mu to rict ?!

Ahoj, v dome kde mame 15bytu se mi libi soused. Formalne se zname 3roky, ale az posledni mesic se mi z nej taji dech a klepou kolena. V posledni dobe ho dost sleduju, jestli ma pred domem auto, jestli sviti nebo nahodou nejde po chodbe, abychom se potkali a prohodili par vet. Ty vety jsou vetsinou dost zmatene.

V dome neni prilis mladych lidi, v podstate jenom my dva. Jestli ma pritelkyni nevim, ale zije sam.

Mam jeho cislo a obcas si pisem ohledne zalezitosti v dome, ale neprekracujeme hranici.

Za ty tri roky me dvakrat pozval na pivo, ale to jsem ho jeste neregistrovala a ani se mi to nehodilo a pivo nepiju. Ale vino bych si s nim dala.

Co mam delat? Jak mu to mam rict? A co mu mam rict? Achjo :)

jo a je nam obema pres 30let :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
310
10.7.21 23:19

Ježkovi oči :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 23:19

Stav se s lahví vína a rozbitým spotřebičem 😁

• Citovat
  • Nahlásit
15589
10.7.21 23:31

Tak když už tě 2× zval na pivo a ty jsi odmítla, po třetí to asi neudělá…je to na tobě…ale osobně taky nevím, jak bych se toho uajala…chlapy zásadně nebalím. U mě by z toho nic nebylo, pokud by se mě nezeptal po třetí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
10.7.21 23:40

Jeste to ma jeden blby detail… je to muj najemnik. bydli v mem byte. takze spolu mame formalme vztah, kdy je lepsi si drzet odstup. nevim jak to vnima on, ale ja bych to riskla… nechci ani vztah, spis romanek.
on je charismaticky a sarmantni a elegantni a krasny, ani nevim jestli na nej mam… 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15589
10.7.21 23:52
@wants píše:
Jeste to ma jeden blby detail… je to muj najemnik. bydli v mem byte. takze spolu mame formalme vztah, kdy je lepsi si drzet odstup. nevim jak to vnima on, ale ja bych to riskla… nechci ani vztah, spis romanek.
on je charismaticky a sarmantni a elegantni a krasny, ani nevim jestli na nej mam… 8o 8o 8o
Ženská má na chlapa vždy :mrgreen: A pokud ti jde jen o románek, tím líp, to určitě rád přijme ;) Jen bych teda úplně nevěděla, jak mu to sdělit, zvlášť, když máte formální vztah…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
10.7.21 23:53

Neverim, ze ti je pres 30 :lol:…max 17 ty jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
11.7.21 00:11

Prostě až se uvidíte, prohodíte pár vět, tak je problém říct něco ve smyslu: „Co kdybychom spolu někam zašli na víno nebo pivo?“? A podle toho jak zareaguje, tak se pak můžeš zeptat kdy se mu to třeba hodilo. Maximálně tě odmítne a budeš vědět na čem jsi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
11.7.21 05:23

Já bych se držela hesla “co je v domě, není pro mě”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
11.7.21 05:54

Mrkni na Bony a klid, tam pan domaci chodil za Evickou s lahvi vina. Tva situace je jen genderove obracena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32733
11.7.21 06:02
@wants píše:
Ahoj, v dome kde mame 15bytu se mi libi soused. Formalne se zname 3roky, ale az posledni mesic se mi z nej taji dech a klepou kolena. V posledni dobe ho dost sleduju, jestli ma pred domem auto, jestli sviti nebo nahodou nejde po chodbe, abychom se potkali a prohodili par vet. Ty vety jsou vetsinou dost zmatene.

V dome neni prilis mladych lidi, v podstate jenom my dva. Jestli ma pritelkyni nevim, ale zije sam.

Mam jeho cislo a obcas si pisem ohledne zalezitosti v dome, ale neprekracujeme hranici.

Za ty tri roky me dvakrat pozval na pivo, ale to jsem ho jeste neregistrovala a ani se mi to nehodilo a pivo nepiju. Ale vino bych si s nim dala.

Co mam delat? Jak mu to mam rict? A co mu mam rict? Achjo :)

jo a je nam obema pres 30let :roll:

Myslím, že nic. Až se ti příště rozklepou kolena, až přijede fešný popelář, budeš vyhlížet každé úterý Kuka vůz? :roll:
To, že tě někdo zve na pivo, neznamená, že si nemůžeš dát deci vína. Prostě si sednete a ty řekneš, číšníku, jaké zde máte víno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14917
11.7.21 06:14

Románek s otcem kamaradky nefungoval tak uvidime, jak se vydaří tenhle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32733
11.7.21 06:21

A hele, jestli podnájemník skočí na vějičku, žádný fotky a videjka jeho telefónem. Až ho budeš chtít vystěhovat, mohl by z něj být malý vyděrač :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
11.7.21 06:48
@wants píše:
on je charismaticky a sarmantni a elegantni a krasny, ani nevim jestli na nej mam… 8o 8o 8o

Nemáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
11.7.21 07:58

Pokud jsi dvakrat odmitla pozvani, je rada na tobe.
Neco ve stylu: „Zval jste me na pivo a to ja nepiju, co takhle dat si vino?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat