Líbí se mi soused na

Anonymní
21.11.15 22:29

Líbí se mi soused na "patře", ale mám muže a dítě

Anonym, opravdu citlivá situace. Jak vypovídá z nadpisu, líbí se mi chlap, který má byt na stejném patře tak jako my. Mně je 29, jemu 45. Je přesně můj typ. S manželem mě to již nebaví, jsme spolu 8 roků i s chozením a mně to přijde jak celá věčnost. Máme spolu dvouletého syna. Soused je charismatický, pohledný, vysportovaný chlap, ale zase není žádný krasavec, aby se po něm každá otočila. Pokukujeme po sobě už asi rok, flirtujeme, když jdu sama nebo se synem, to, že ho mám potkat mě vždy nabíjí, teď byl nemocný a každý den se stavil pro něco, jakože vaří a došla mu sůl, další den zase potřeboval hrneček mléka, třetí si přišel pro mouku, jen včera pro nic. Asi mě chtěl vyprovokovat k nějaké akci, já se nechytala, tak se na to nejspíš vykašlal.
Jeho manželka je typická pavlačová drbna, mohou být tak stejně staří, mají asi 20letou dceru, která už s nimi nebydlí. Manžel mě nebaví, doma je nuda, stereotyp, šeď. Nejhorší je to, že kdyby soused vyslal nějaký zcela jasný signál, že vím, že bych se s ním určitě ocitla v posteli. :oops: Manžel - 37 roků je od rána do večera pryč, pracuje jako manažer, pro rodinu dělá první poslední, vlastně nikdy to mezi námi nebylo úplně žhavé, on mě tenkrát strašně chtěl, já byla mladé ucho, je přitažlivý, ale žádná vášeň tam nebyla, v rodině je sestřenice, která měla permanentní problémy s muži, já to měla denně na očích a ona záviděla, jakého mám hodného přítele, nebaví mě to. Byt je můj, koupili mi jej rodiče, on platí inkaso a vše, peníze mám jen pro sebe a pro syna na oblečení a na jeho potřeby, žiji si jak princezna, ale nebaví mě to, radši bych šla do práce a žila se sousedem :oops: :oops: :oops: Asi jsem rozmazlená, že?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

6036
21.11.15 22:32

Ano. Ale ono tě to dožene, neboj. Ještě budeš vzpomínat.

• Nahlásit
5593
21.11.15 22:32

Nevis co bys, roupy na materske :jazyk: znas ho trochu nebo se ti „jen“ libi? Abys nelitovala…

• Nahlásit
3691
21.11.15 22:33
@Anonymní píše:
Anonym, opravdu citlivá situace. Jak vypovídá z nadpisu, líbí se mi chlap, který má byt na stejném patře tak jako my. Mně je 29, jemu 45. Je přesně můj typ. S manželem mě to již nebaví, jsme spolu 8 roků i s chozením a mně to přijde jak celá věčnost. Máme spolu dvouletého syna. Soused je charismatický, pohledný, vysportovaný chlap, ale zase není žádný krasavec, aby se po něm každá otočila. Pokukujeme po sobě už asi rok, flirtujeme, když jdu sama nebo se synem, to, že ho mám potkat mě vždy nabíjí, teď byl nemocný a každý den se stavil pro něco, jakože vaří a došla mu sůl, další den zase potřeboval hrneček mléka, třetí si přišel pro mouku, jen včera pro nic. Asi mě chtěl vyprovokovat k nějaké akci, já se nechytala, tak se na to nejspíš vykašlal.
Jeho manželka je typická pavlačová drbna, mohou být tak stejně staří, mají asi 20letou dceru, která už s nimi nebydlí. Manžel mě nebaví, doma je nuda, stereotyp, šeď. Nejhorší je to, že kdyby soused vyslal nějaký zcela jasný signál, že vím, že bych se s ním určitě ocitla v posteli. :oops: Manžel - 37 roků je od rána do večera pryč, pracuje jako manažer, pro rodinu dělá první poslední, vlastně nikdy to mezi námi nebylo úplně žhavé, on mě tenkrát strašně chtěl, já byla mladé ucho, je přitažlivý, ale žádná vášeň tam nebyla, v rodině je sestřenice, která měla permanentní problémy s muži, já to měla denně na očích a ona záviděla, jakého mám hodného přítele, nebaví mě to. Byt je můj, koupili mi jej rodiče, on platí inkaso a vše, peníze mám jen pro sebe a pro syna na oblečení a na jeho potřeby, žiji si jak princezna, ale nebaví mě to, radši bych šla do práce a žila se sousedem :oops: :oops: :oops: Asi jsem rozmazlená, že?

Ano, jsi.

• Nahlásit
21361
21.11.15 22:34

Rozmazlená a hloupá. Manžel dělá pro rodinu první poslední, byt ti koupili rodiče a ty se nudíš. Prostě rozmazlená unuděná naivka.

• Nahlásit
8936
21.11.15 22:34

Dej si facku a studenou sprchu 8o

• Nahlásit
16985
21.11.15 22:35
@J_Doe píše:
Ano, jsi.

vote yes.

• Nahlásit
16985
21.11.15 22:36
@Ivtcha píše:
Dej si facku a studenou sprchu 8o

nepomuze, zkusenost je neprenosna :-)

• Nahlásit
14653
21.11.15 22:36

Ty se nudíš, nebo to je nějaká provokace? 8)

• Nahlásit
16985
21.11.15 22:39

Zakladatelko

Jeste me napada, ze ve svych 45 se muze dokonale bavit tim, jak se ti podlamuji kolena. Dobiji ho to a proto „behal pro sul“. Naposled neprisel mozna proto, ze pavlacova drbna mu predlozila pisemnou kalkulaci rozvodu. Zkus si hodit na papir predbeznou kalkulaci sveho rozvodu a ber v potaz to, jak se na pripadny rozvod budou tvarit vasi a zda ti pomohou vic, nez jen bytem. Je to lepsi, nez studena sprcha :-)

• Nahlásit
26162
21.11.15 22:39

Hele a co provedl tvůj manžel tak hroznýho, že má za manželku tebe?

• Nahlásit
9123
21.11.15 22:41

Tak běž, sbal syna, rozveď se s mužem a jdi za sousedem, budeš určitě šťastná :srdce: :potlesk:

:roll:

Příspěvek upraven 21.11.15 v 22:43

• Nahlásit
49241
21.11.15 22:41
@Anonymní píše:
Jeho manželka je typická pavlačová drbna, mohou být tak stejně staří, mají asi 20letou dceru, která už s nimi nebydlí. Manžel mě nebaví, doma je nuda, stereotyp, šeď. Nejhorší je to, že kdyby soused vyslal nějaký zcela jasný signál, že vím, že bych se s ním určitě ocitla v posteli. :oops: Manžel - 37 roků je od rána do večera pryč, pracuje jako manažer, pro rodinu dělá první poslední, vlastně nikdy to mezi námi nebylo úplně žhavé, on mě tenkrát strašně chtěl, já byla mladé ucho, je přitažlivý, ale žádná vášeň tam nebyla, v rodině je sestřenice, která měla permanentní problémy s muži, já to měla denně na očích a ona záviděla, jakého mám hodného přítele, nebaví mě to. Byt je můj, koupili mi jej rodiče, on platí inkaso a vše, peníze mám jen pro sebe a pro syna na oblečení a na jeho potřeby, žiji si jak princezna, ale nebaví mě to, radši bych šla do práce a žila se sousedem :oops: :oops: :oops: Asi jsem rozmazlená, že?

rozmazlená, hm možná, ale co jsi určitě, pěkně pitomoučká..
muž je hodný, dává ti první poslední, vydělává, vše platí, má tě rád, ale tobě to nestačí..tak jo užij si s ženatým sousedem a až ti dá jeho pavlačovka do nosu a tvůj hodnej muž práskne do koní nejlépe za nějakou, která to ocení, pak budeš mít jako samoživitelka o zábavu postaráno…

• Nahlásit
21.11.15 22:42

Nejsi rozmazlená, jen ZAMILOVANÁ!!! :mrgreen: Tvou situaci ti teda vůbec nezávidím a co ti poradit netuším..

• Nahlásit
49241
21.11.15 22:42
@Malaga píše:
Hele a co provedl tvůj manžel tak hroznýho, že má za manželku tebe?
:think: :nevim: to bude karma
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama