Líbí se mi starší muž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 15:31
Libi se mi starsi muz

Dobry den, je mi 22 let a libi se mi 47 lety muz, mam pritele 5 let a miluju ho, ale on mi nejak utkvel v hlave a porad na nej musim myslet, je to kolega v praci ktereho obcas potkam, parkrat jsme prohodili par slov, dlouhe ocni kontakty a usmevy…co mam delat? prosim anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
freeport
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 27.05.19 15:33

Nic. zapomeň na něj a věnuj se mládí a svému příteli.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14757 příspěvků 27.05.19 15:34

Nic :nevim: mně se líbí chlapů a neblbnu kvůli tomu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 15:35

@freeport ale jak na nej mam zapomenout kdyz je to kolega?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 15:36

@Tichošlápek porad na nej musim myslet :zed:

Lioness34
Závislačka 2663 příspěvků 27.05.19 15:36

Neděli nic. On má svou historii už odzitou. Manželku nebo deti - vše poprvé si již zažil… navíc do budoucna absolutně neperspektvini… pokud přítele nemilujes, jsi si jistá, tak to ukonči a max pokud je tento starší rozvedený nebo sám, tak bych chvíli si s nim užila… ale je to dost na zvážení… rozhodne neplanobat budoucnost deti atd.
Tak uvidíš… jako na spestreni dejme tomu, pokud on ani ty nikoho nebudete mít… ale jinak na vazno ne…

Lioness34
Závislačka 2663 příspěvků 27.05.19 15:37
@Anonymní píše:

Změnit práci… nebo proste sama sebe přesvědčit ze ne

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14757 příspěvků 27.05.19 15:39
@Anonymní píše:

Mysli spis na to, co udělá s tvým přítelem - kterého miluješ - když rozbijes vztah kvůli staršímu pánovi, který se ti líbí

freeport
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 27.05.19 15:39
@freeport píše:
Nic. zapomeň na něj a věnuj se mládí a svému příteli.

V jeho věku má určitě ženu, děti.. vezmi rozum do hrsti. Jsi mladá, vykašli se na to. Prostě ho ber jako kolegu.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 27.05.19 15:41

Zkus ho sbalit, vůbec neváhej!!! :potlesk: Pětadvacet let rozdíl není vůbec nic, hlavně v sexu vám to bude bááááječně klapat :potlesk: Jestli má rodinu a děti, tak tím spíš, případná dcera bude nadšena novou maminkou ve stejném věku :potlesk:
A až budeš chtít za pár let děti ty sama, budeš to mít úžasně jednoduchý, protože nic než umělý oplodnění s dárcem už nepřijde v úvahu :pankac:
On tě sice nejspíš bere jako další mladý naivní maso, ale ty zaručeně uděláš terno :pankac: :pankac: :pankac:

Marakuja
Kecalka 280 příspěvků 27.05.19 15:42

Chce se ti za chvíli řešit problémy s impotencí?

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 27.05.19 15:46
@Anonymní píše:

Tak mysli. Přejde to. Je na tebe starý.

Mamazkoncesveta
Kecalka 203 příspěvků 27.05.19 15:54

Jéééé, kolikrát já byla platonicky zamilovaná do některého z kolegů a to i zadaná, jestli na to máš a ustojíš to, jednorázově si užij, jestli ne, tak si ho třeba představuj doma při sexu s přítelem. Každopádně časem to stejně samo od sebe vyšumí…

Halamka
Závislačka 4030 příspěvků 27.05.19 17:43

A ještě je otázka, zda on to bere stejně. Třeba se jen rád podívá, ale to je všechno. Třeba vůbec nemyslí na nějaký románek. Tohle vše je jen tvá fantazie a tvé pocity. Může se stát, že když to budeš chtít 'rozjet", tak narazis..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 17:54
@Marakuja píše:
Chce se ti za chvíli řešit problémy s impotencí?

Má pravdu. Mně je 40, tedy muž 50 let by pro mě měl být adekvátní - a posledního ex jsem vyprala po pár postelovych akcích. Prostě měl měkejše, skoro nikdy se do mě ani nedostal. Tohle chceš? Když jsem ho kouřila, a to jsem dost dobrá a zkušená, mohla mi huba i ruka upadnout než se konečně udělal, celkem frustrující. Buď s kým chceš, ale ne se starým ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama