Líbí se mi výrazně starší muži

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
18.10.21 04:58

Líbí se mi výrazně starší muži

Ahoj, už delší dobou ale výrazně poslední měsíc si všímám toho, že se mě přitahují spíše starší chlapi. Třeba 30-40 let, mě samotné je 15. Tak myslíte, že třeba až mi bude 18, povedlo by se mi ulovit staršího samce? Jde z nich klidnější energie, přijde mi a mají v určitých věcech více jasno než mladší mužské osazenstvo. Nedokážu si představit sex ani třeba obejmutí s vrstevníkem, jen ve výjimečných případech. Je to normální? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10156
18.10.21 06:13
@Traingirl píše:
Ahoj, už delší dobou ale výrazně poslední měsíc si všímám toho, že se mě přitahují spíše starší chlapi. Třeba 30-40 let, mě samotné je 15. Tak myslíte, že třeba až mi bude 18, povedlo by se mi ulovit staršího samce? Jde z nich klidnější energie, přijde mi a mají v určitých věcech více jasno než mladší mužské osazenstvo. Nedokážu si představit sex ani třeba obejmutí s vrstevníkem, jen ve výjimečných případech. Je to normální? :srdce:

Já myslím že i teď by se ti podařilo ulovit samce na sex :mrgreen: trolle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16283
18.10.21 06:21

@Traingirl copak? Kluka z vlaku se nepovedlo ulovit?

Buď si jistá, že staršího nebudeš ani muset lovit. Ale počítej s tím, že budeš u většiny jen zajíc do postele. Tak jestli ti nevadí být v pozici naivní školačky, kterou nebude chlap ani brát vážně, tak směle do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36996
18.10.21 06:29

Zkus to už teď. Někteří chlapi mají rádi hodně mladé maso. A to víš, že je to normální. Přece si 45 letý chlap nenabrnkne čtyřicítku. Fujky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
18.10.21 06:33

@Traingirl ty starší nebudeš muset sní balit. Jen od zadnyho nečekej nějaký velký vztah. Bude to jen o sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
18.10.21 08:05

Patnáctka si chce nabrnknout 40 letého samce na sex? :mrgreen: Tak určitě :pankac:
Vyřeš si vztahy s taťkou, evidentně si něco kompenzuješ, pokud teda jen čiště netrollíš. Taky mě vždy přitahovali starší muži, ve tvém věku jsem ale měla 29 letého a i to byl dost úlet :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18788
18.10.21 08:15

A ten ve vlaku se ti už nelíbí?

Už si ho nějak oslovila?

Jak teda chceš „ulovit“ dospělého chlápka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3387
18.10.21 08:24

Hele to je od tebe rozumné, starým chlapům už jen pevně visí, a když ti to stačí, směle do nich. Taky budou potřebovat časem pečovatelku. A nám starším aspoň zbydou zajíci na práci a zábavu :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
18.10.21 08:27

30 až 40? neblbni ty ještě neví NIC. Je tvůj rybníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
18.10.21 16:09

@Ou toho kluka z vlaku jsem od té doby co jsem sem napsala příspěvek neviděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 17:11

Tak mně se v 18 „staršího samce“ (to je strašný slovní spojení :lol: ) ulovit podařilo. Teda ulovili jsme se tak nějak vzájemně :) Už jsme spolu 15 let a klape to. Taky jsem si nikdy nedokázala ani ve snu představit mít cokoliv se svým vrstevníkem, třeba si dát pusu pro mě byla šíleně komická představa :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
81
19.10.21 22:16

Tobě není 15 trolle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
20.10.21 06:57

@psanicko Jo je mi 15🤣

• Citovat