Líbí se mužům sexy prádlo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 15:52

Líbí se mužům sexy prádlo?

Ahoj všem,

chtěla bych nějak oživit sexuální život s mým partnerem - jenže ono nevím jak. Chtěla jsem třeba ukončení na obličej, nebo tak… no, to mě prý nechce pošpinit. Napadlo mě koupit si hezké prádlo, podvazky… mám dobrou postavu, pevnou, hodně sportuji. Ale on říkal, že mu to přijde hrozně laciný, jako kdybych si chtěla vynutit sex. Hračky asi úplně nepřipadají do úvahy, nijak nic moc nechce. Když mě se to hezké prádlo docela líbí, ale nevím tedy, jestli to neřekl, aby mě do toho nenutil, nebo to myslel vážně. Vašim mužům, nebo vám - pánové, co tu jste - líbí se vám to, nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12620
18.10.21 16:00

Já ti nevím, přijde mi, že na sex asi moc nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 16:01
@arinecka píše:
Já ti nevím, přijde mi, že na sex asi moc nebude :nevim:

A přitom na Instagramu sleduje strašně profilu takovej těch nahejch modelek a zadky apod…

• Citovat
  • Nahlásit
25202
18.10.21 16:04

Tak začni zlehka, ať se nevyděsí :mrgreen: třeba nějakou krajkovou, saténovou košilkou na spaní. Nemusíš hned vytáhnout podvazky (a bičík) ;)
Jinak hezký tělo v hezkým prádle se snad líbí každýmu chlapovi, ne? Pokud na to tělo máš, tak do toho jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
18.10.21 16:05

Z mojí zkušenosti se chlapům různé podvazky, šňůrečky atd. líbí. Nosím hodně Promees :) Doma teda moc ne, ale když jdeme spolu někam mezi lidi, nebo i do práce a pak si je ještě chvíli nechám, když se setkáme doma…
Pokud ale Tvůj partner na sex není nebo má s Tebou nějaký blok, prádlo fakt nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
18.10.21 16:06

Tak osobně si myslím, že na ty podvazky a boty na jehlách do postele asi každý chlap nebude.
Třeba kamarád mi jednou říkal, že jeho nejvíc vzrušuje klasická jednoduchá bílá bavlna. Každý nemusí tu škrábavou průsvitnou krajku s podvazkama. Za mě je to teda taky laciné, ale nejsem chlap, tak můj názor není směroplatný, říkala Máňa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 16:09

Muži se to hrozně líbí, já to teda moc nemusím, připadám si v tom divně :D ale když je nějaká příležitost, tak to na sebe navliknu, aby měl radost :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5286
18.10.21 16:10

Já myslím, že se jim sexy krajkové prádlo líbí. Některým dokonce tak moc, že ho i nosí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 16:10

Holky, jak to s tím sexy prádlem provozujete :D? Já už o tom taky uvažovala, mám pár hezkých kousků ale vůbec nevím jak je využít. Do práce v tom nepůjdu, to ani manžel neuvidí a ani to není pod normální oblečení praktické. Když přijdu domů a převleču se do tepláků na úklid, taky taky těžko :D. Sex hrozí jedině před spaním, ale to se do toho přece nebudu natahovat na spaní po sprše, nevím ani určitě, že třeba něco bude…případně ráno a na to v tom přece nebudu celou noc spát ani vstávat o hodinu dřív se do toho navléct. Tak jsem si říkala když někam jdeme pod slavnostní oblečení, akorát že když někam jdeme a vrátíme se pozdě, skoro stoprocentně spíš oba okamžitě usneme, než aby si prohlížel, co mám pod oblečením :D. Takže jsem zjistila, že my máme sex výhradně když už na sobě původně žádné prádlo nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
2390
18.10.21 16:18
@Anonymní píše:
Ahoj všem,chtěla bych nějak oživit sexuální život s mým partnerem - jenže ono nevím jak. Chtěla jsem třeba ukončení na obličej, nebo tak… no, to mě prý nechce pošpinit. Napadlo mě koupit si hezké prádlo, podvazky… mám dobrou postavu, pevnou, hodně sportuji. Ale on říkal, že mu to přijde hrozně laciný, jako kdybych si chtěla vynutit sex. Hračky asi úplně nepřipadají do úvahy, nijak nic moc nechce. Když mě se to hezké prádlo docela líbí, ale nevím tedy, jestli to neřekl, aby mě do toho nenutil, nebo to myslel vážně. Vašim mužům, nebo vám - pánové, co tu jste - líbí se vám to, nebo ne?

Hele, můj taky není na nic moc extra, v podstatě mu je jedno, jaký prádlo zrovna mám. Samozřejmě je pro něj nehezčí, když nemám žádné. Ale už nám není 20…30…A na podvazky jsem se jednou přímo zeptala, když bylo něco takového ve filmu, a taky říkal, že nelíbí. Ono to těm (našim) obyčejným chlapům fakt přijde takový laciný, „šlapkovský“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
18.10.21 16:20
@Anonymní píše:
Holky, jak to s tím sexy prádlem provozujete :D? Já už o tom taky uvažovala, mám pár hezkých kousků ale vůbec nevím jak je využít. Do práce v tom nepůjdu, to ani manžel neuvidí a ani to není pod normální oblečení praktické. Když přijdu domů a převleču se do tepláků na úklid, taky taky těžko :D. Sex hrozí jedině před spaním, ale to se do toho přece nebudu natahovat na spaní po sprše, nevím ani určitě, že třeba něco bude…případně ráno a na to v tom přece nebudu celou noc spát ani vstávat o hodinu dřív se do toho navléct. Tak jsem si říkala když někam jdeme pod slavnostní oblečení, akorát že když někam jdeme a vrátíme se pozdě, skoro stoprocentně spíš oba okamžitě usneme, než aby si prohlížel, co mám pod oblečením :D. Takže jsem zjistila, že my máme sex výhradně když už na sobě původně žádné prádlo nemám.

Tak u vás jedině pod tepláky :mrgreen:
Já zkušenost nemám, ale jednou se jeden v partě chlubil, že ta jeho si to jednou za čas koupí u mistra Bonga za stováka, pak nasadí jehly na nohy, nasouká se do toho, zatančí mu lascivní tanec a vlítnou na to. No, jsou spolu asi 25 let, takže asi dobrýýý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
18.10.21 16:23
@Freeandwild píše:
Z mojí zkušenosti se chlapům různé podvazky, šňůrečky atd. líbí. Nosím hodně Promees :) Doma teda moc ne, ale když jdeme spolu někam mezi lidi, nebo i do práce a pak si je ještě chvíli nechám, když se setkáme doma…
Pokud ale Tvůj partner na sex není nebo má s Tebou nějaký blok, prádlo fakt nepomůže.

To jsem si normálně musela vygooglovat, jak jsem neznalá. Tyhle šňůrky se mi líbí, na horních dílech určitě. A jak běží reklama na Intimissimi, tam to jedna modelka taky má, je to moc hezký, jen nevím, jak moc praktický. Ale jak píšeš, na denní nošení asi ne. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
18.10.21 16:24
@bigl píše:
Tak osobně si myslím, že na ty podvazky a boty na jehlách do postele asi každý chlap nebude.
Třeba kamarád mi jednou říkal, že jeho nejvíc vzrušuje klasická jednoduchá bílá bavlna. Každý nemusí tu škrábavou průsvitnou krajku s podvazkama. Za mě je to teda taky laciné, ale nejsem chlap, tak můj názor není směroplatný, říkala Máňa :mrgreen:

Taky mi přijde sexy bílá bavlna, myslela jsem si že v tom jsem vyjimka :) Ale podvazky mi teda prijdou hrozně pohodlný na nošení, kdybych se nebala, že mi někde budou vidět, tak je normálně nosím místo punčoch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
18.10.21 16:25
@bigl píše:
Třeba kamarád mi jednou říkal, že jeho nejvíc vzrušuje klasická jednoduchá bílá bavlna. Každý nemusí tu škrábavou průsvitnou krajku s podvazkama. Za mě je to teda taky laciné, ale nejsem chlap, tak můj názor není směroplatný, říkala Máňa :mrgreen:

Souhlas :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 16:26

@bigl
Jsem si představila sebe..ono už mi ale není 20, ani 25…to bych asi odradila i sebe sama jen při představě, jak u toho vypadám :D Jako nejsem žádnej vorvaň, ale modelka už taky ne

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat