Líbí se vám křiklavě červené vlasy?

682
17.1.21 08:50

Líbí se vám křiklavě červené vlasy?

Dobré ráno,
mám chvilku čas a projíždím ty sociální sítě a vidím, že jedna známá - dříve blondýna si obarvila vlasy na křiklavě červenou. Docela mě to praštilo do očí, jsem spíše vyznavačem přírodní krásy, ale tisíc lidí, tisíc názorů.
Co vy, líbí se vám červená na hlavě?
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5865
17.1.21 09:02

Někomu sluší i červená…někomu nepomůže ani červená…
Co to je zas za dotaz? :zed: Tak někomu se ti líbí učitě, když jsou lidé, kteří to nosí…a asi se to nebude líbit úplně všem, když to nenosí většina populace. :nevim:
A máš odpověď na všechno…mimo jiné i na ostatní barvy, kdy ses ptala i na ně ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48376
17.1.21 09:04

Někomu se ta červená líbí a sluší mu. Každý ať si nosí, co chce.
Sama mám vlasy barvené do hnědo červený. Jsem s tím spojená a názory cizích lidí mi jsou jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.1.21 09:07
@Janina B1 píše:
Dobré ráno,
mám chvilku čas a projíždím ty sociální sítě a vidím, že jedna známá - dříve blondýna si obarvila vlasy na křiklavě červenou. Docela mě to praštilo do očí, jsem spíše vyznavačem přírodní krásy, ale tisíc lidí, tisíc názorů.
Co vy, líbí se vám červená na hlavě? :kytka:

Souhlasím s holkama nahoře. Je to každého věc jaky účes nebo barvu má, každý máme jiný vkus. Když se někomu líbí zelená ať si dá klidně zelenou, jeho život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
17.1.21 09:07

Asi je mi to jedno, když se to dotyčnému libi, ať si to nosi, nicméně já bych se tak obarvit nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
17.1.21 09:22

Ted už ne 😃 jeden čas jsem měla červenou hlavu ale strašně se to vymývá a ta červená fakt dlouho nevydrží hezká 8o Do života je to hodně nepraktická barva ale jako experiment fajn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6279
17.1.21 09:26

Záleží na odstínu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
17.1.21 09:26

Některým ženským ta zářivá červená (jak já říkám na Ariel) strašně sekne! Já sama bych si jí nedala, nemám na to odvahu, asi bych to neuměla nosit. Ale ano, na někom se mi moc líbí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
17.1.21 09:29

Jojo, nosila jsem červenou i růžovou, nijak mě nezajímalo co si o tom myslí okolí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
17.1.21 09:34

Mně se extravagantní barvy vlasů líbí, sama mám teď tmavofialové. Pro mne je cokoliv lepší než zničená chemlonová platina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
17.1.21 09:37

Pokud se jedná o barvu alá Ariel, tak ne. Sluší to tak jedné z 1000. Navíc se ta barva dost vymývá. Pokud o barvu do zrz, tak taky ne. Líbí se mi čistě přírodní zrzky, mají specifický odstín kůže, pihy, krásné oči a vlasy mají úplně jinou strukturu a to žádná barva nenahradí ani nedokáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8091
17.1.21 09:42

Křiklavé a hodně nepřirozené barvy se mi většinou nelíbí, takže ani nějaká červená, co září na dálku jak rudá záře nad Kladnem, by se mi asi nelíbila.
Ale záleží na odstínu, typu té ženské.

Ale je mi to vcelku fuk, jestli chce mít někdo na hlavě třeba duhu a je mu jedno, co si myslí okolí, tak ať ji má. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
17.1.21 09:43

Mýmu chlapovi se na ženách tahle křiklavá barva líbí strašně moc. Já mám vlasy tmavý, takže mě by nechytla a odbarvovat se kvůli tomu nebudu. Každopádně jako chvilková změna by mi to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35819
17.1.21 09:46
@Janina B1 píše:
Dobré ráno,
Co vy, líbí se vám červená na hlavě? :kytka:
Červenou jsem nosila na střední škole :mrgreen: teď už léta nosím svoji světle hnědou přírodní barvu ale ať si každá(ý) nosí co chce :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24873
17.1.21 09:48

Co by ne. POkud se v tom dotyčná cítí dobře…každý není naturální tip a jenom proto, že si taková ty, neznamená, že to tak musí mít všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat