Líbí se vám masáže nohou?

74
15.12.19 14:10

Líbí se vám masáže nohou ?

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se vám ženám, líbí masáže nohou/chodidel. Většině ženám/klientkám se tyto masáže velmi líbí a prý se na ně dokonce i těší. Tak by mě zajímal, váš názor a popřípadě i zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

194
15.12.19 14:19

Libi, ale vim, ze nektere zeny jsou tak lechtive, ze ani omylem.Ja nohy vubec lechtive nemam, mam rada masaze chodidel od partnera i klidne na masazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9532
15.12.19 14:24

Reflexni masaz plosky nohou je neco uuuuuuuuzasneho :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
15.12.19 14:28

Jasně, manžel mi nohy očovává každý den :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
15.12.19 14:38

@DRACK22 Moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 14:41

Chodidla mi masíruje pedikérka a je to slast pro nohy, dělám ve zdravotnictví, tak to potřebuju jako sůl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
15.12.19 15:05

@evulinda79
Ano, já jsem také pediker a klientky mají právě nejvíc rady masáže nohou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1774
15.12.19 15:09

Ja strasne moc, klidne bych chodila jen na masaz chodidel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 15:33

@DRACK22 Ne nelibi, partner prakrat zkusil, protoze jemu se to velmi libi, ale ja nesnesu, kdyz mi nekdo saha na chodidla, jak se k nim jen priblizi, uz vrestim a kopu. Predstava, ze jdu k pedikerce je naprosto hrozna :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 16:23

Ne, nesnesu to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21222
15.12.19 16:31
@DRACK22 píše:
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se vám ženám, líbí masáže nohou/chodidel. Většině ženám/klientkám se tyto masáže velmi líbí a prý se na ně dokonce i těší. Tak by mě zajímal, váš názor a popřípadě i zkušenosti :)

Ne, na nohy si nenechám sáhnout. Jednou mi sice masérka nohy promasírovala a do úsměvu jsem ji nekopla, ale nehodlám to riskovat podruhé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 19:06

Mi to nevadí, ale ani nějak zvlášť nedělá dobře. Vadilo mi tedy, když mi masérka odblokovávala páteř přes palec u nohy, to bylo hodně bolestivé. Moje mamka by tě pokopala, nesnáší dotyk na chodidle, na pedikúru chodí a vždycky u toho trpí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 21:04
@DRACK22 píše:
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se vám ženám, líbí masáže nohou/chodidel. Většině ženám/klientkám se tyto masáže velmi líbí a prý se na ně dokonce i těší. Tak by mě zajímal, váš názor a popřípadě i zkušenosti :)

Ne nemam hezke nohy, vybocene palce a nerasa nohy ukazuji, takze ne, stejne tak nesnasim masaz hlavy. Jinak masaz obliceje a masaz tela, nohou krom chodidel, super

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama