Líbí se vám, když ženy moderují MS v hokeji?

2046
6.5.16 19:14

Líbí se vám,když ženy moderují MS v hokeji?

Začíná MS, tak dotaz, jak se vám obecně líbí ženské moderátorky při MS v hokeji:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9949
6.5.16 19:15

@maskovak obecně nelíbí :oops: :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
6.5.16 19:16

@Kotatko03 presne,prijde mi to divne :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10260
6.5.16 19:20

Vůbec mě nenapadlo o tom přemýšlet.
Takže asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
6.5.16 19:20

Pamatuju si ještě ten trapas s jednou komentatorkou, tehdy jsem byla snad ještě na stredni, slečna sprosta, mimo a naprosto dle projevu tupá… :lol: mám radši celochlapskou sestavu… :potlesk: jedem kluci :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
6.5.16 19:21

Nelíbí se mi žádný český komentátor, taky to už pár let česky sleduji jen výjimečně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
6.5.16 19:43

PMS v hokeji? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
6.5.16 19:56

Z těch, co tam mají nemám ráda ani jednu. Líbí se mi Jana Niklová, ale tu na MS nevzali. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
6.5.16 19:58
@pohledzdruhestrany píše:
PMS v hokeji? :think:

:mrgreen: :palec: Tu teď bude mít každá druhá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
6.5.16 20:09

A me je to v celku jedno vzdyt zapas primo nekomenruji spis se ptaji hracu o prestavkach a ty otazky maji nachystany. A myslim jsme jedna z mala zemi co tam ty zensky v reporterech maji. : :) tak zase proc ne. Me se treba kolikrat nelibi chytry reci zaruby. :D takze ja v holkach problem nemam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
6.5.16 20:16
@Majova4 píše:
A me je to v celku jedno vzdyt zapas primo nekomenruji spis se ptaji hracu o prestavkach a ty otazky maji nachystany. A myslim jsme jedna z mala zemi co tam ty zensky v reporterech maji. : :) tak zase proc ne. Me se treba kolikrat nelibi chytry reci zaruby. :D takze ja v holkach problem nemam

Svatá pravda, z chlapů se mi hrozně líbí jak moderuje Michal Dusík. Ráda se dívám na atletiku a tu většinou moderuje on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
6.5.16 20:23

Komentovani zapasu by se mi nelibilo v podani zenske, ale takhle treba ty jejich zpovedi hracu jsou v pohode, na to se beztak nedivam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5030
6.5.16 20:24

Nemám s tim žádný problém. Zas tolik to nežeru. Ale třeba tchán to nemůže ani vystát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10849
6.5.16 20:24

@maskovak
líbí. je to perfektní oživení.

I když ne zrovna Němky, pokud jsou takové sucharky jako němečtí moderátoři-chlapi.

jsme tu většinou ženské, a tak šovinistické a tradicionalisticky proktecionistické (vůči chlapům) postoje? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
6.5.16 20:50

Tak Mistrovstvi sveta jsem pod zkratkou MS na emiminu fakt necekala :lol: :lol: komentatori jsou mi fuk, stejne nejvic miluji „elektronickou tuzku“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat