Libido u žen - doplňky co fungují?

Anonymní
2.2.21 11:11

Libido u žen - doplňky co fungují?

Zdravím :)

Určitě nejsem jediná ( v tom ač nerada, doufám ). Poslední dobou resp. Poslední rok z ničeho nic, jsem přestala mít absolutní chut na šéf. Partnera mam úžasného, fyzicky i mentálně mě přitahuje, v něm to opravdu není. Lecim se se stitnou zlazou. Rada bych nějaký doplněk stravy na libido, ale je jich tolik a není to levná záležitost, aby člověk bez recenzi zkusil všechny. Někdo nějaký tip - vlastní zkušenost co zabralo?

Krásný den :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
2.2.21 11:17

Slyšela jsem neco o kotvičníku, že je super, ale vlastní zkušenost nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
2.2.21 11:24

Mě pomohla bylinná kúra mgr. Podhorné z fi Naděje. Stojí kolem osmi stovek. Já bych po ní znásilnila i kominíka. Libido jsem ztratila po porodu a rok a půl nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
2.2.21 11:29
@Janli píše:
Mě pomohla bylinná kúra mgr. Podhorné z fi Naděje. Stojí kolem osmi stovek. Já bych po ní znásilnila i kominíka. Libido jsem ztratila po porodu a rok a půl nic…
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
2.2.21 11:37
@Janli píše:
Mě pomohla bylinná kúra mgr. Podhorné z fi Naděje. Stojí kolem osmi stovek. Já bych po ní znásilnila i kominíka. Libido jsem ztratila po porodu a rok a půl nic…

Prosím tě, kterou? Procházím jednotlivé kúry a nemůžu najít tu konkrétní.. :oops: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
2.2.21 11:40
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
2.2.21 12:45

@Janli no já to snad zkusím taky 😂 takže přesně tuhle kůru co si dala odkaz? Po jaké době si začala pozorovat změnu :cert: :lol:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7398
2.2.21 12:52
@Anonymní píše:
Zdravím :)

Určitě nejsem jediná ( v tom ač nerada, doufám ). Poslední dobou resp. Poslední rok z ničeho nic, jsem přestala mít absolutní chut na šéf. Partnera mam úžasného, fyzicky i mentálně mě přitahuje, v něm to opravdu není. Lecim se se stitnou zlazou. Rada bych nějaký doplněk stravy na libido, ale je jich tolik a není to levná záležitost, aby člověk bez recenzi zkusil všechny. Někdo nějaký tip - vlastní zkušenost co zabralo?

Krásný den :palec:

Audi, Bmw, Mercedes, či levnější varianty ALO Diamonds, Prada, LV apod.
Jinak kotvičník spíš asi funguje na muže (podnítí tvorbu testosteronu), u žen se často libido vrací do normálu po vysazení hormonální antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
2.2.21 13:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie