Líbím se mu náš sex nebo ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
24.1.22 07:59

Líbím se mu náš sex nebo ne?

Ahoj,

Jsme spolu s přítelem teprve 5 měsíců. Mám 20 let a chodím na vysokou, přítel má 25 a pracuje, takže se vidíme většinou o víkendech, ale někdy i přes týden.
Je to upřímný člověk, vždycky když mu něco vadilo hned to řekl. Bohužel máme problém se sexem. Často se nám stává, že přítel nemá úplnou erekci, takže vždy musíme počkat než se dostaví zase úplná erekce, mezitím co mě uspokojuje (většinou nechce, abych mu k tomu dopomohla rukou nebo orálním sexem). Někdy se mu i stane, že to musíme ukončit, protože to prostě nejde.
Už jsme se několikrát bavili o tom, co se nám každému v sexu libí (fetiše a atd…), takže si nemyslím, že by to bylo tím, že by ho náš sex nebavil, ale do hlavy mu nevidím.
Ani nevím, kdy tenhle problém nastal, ale podle mě se to děje skoro od počátku našeho vztahu.
Jestli jsou tu i muži, tak by mě zajímalo, jestli si to muž může i užit bez vyvrcholení? Občas mi i totiž řekne, že se nechce udělat, protože má druhý den závody a chce mít v sobě hodně testosteronu. A nebo že si to chce nechat na potom.

1. Věc, co mě napadla byla samozřejmě, jestli mu už nepřijdu neatraktivní, ale jsme spolu teprve chvilku, aby docházelo k takovým věcem.
2. Jak už jsem zmínila, tak mu možná přijde náš sex nudný, ale když jsem se zeptala i přímo po nevydařeném výkonu tak tvrdil, že je vše v pořádku. Dále se o tom nechtěl bavit a dělal, jak kdyby se nic nedělo.
3. Silný diabetik od malička. Někde jsem četla, že s erekcí mývají problémy, ale kdyby s tím měl problémy odjakživa tak bych čekala, že mi to řekne.
4. Zadržuje to tak, že už to prostě nejde. Při sexu vidím, že se mu to líbí a musí vždy na chvilku přestat, aby se neudělal.

Byla bych ráda, jestli byste mi napsali svůj názor nebo pokud jste zažili podobnou situaci. Nevím, co víc mám dělat. Cítím se pak špatně, že ho nedokážu ani uspokojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2033
24.1.22 08:18

Svou roli v tom může hrát nervozita, že bude špatnej. Asi by ses divila, co to může s chlapem udělat za paseku. I s mladým, nadrženým a přes týden abstinujícím. Jo, u sportovců je to dost běžný, že si to nechávají „na potom“. I u nesportovců. Měl jsem kamaráda, kterej měl heslo „napřed holka“, takže napřed uspokojil ji, a pak teprv myslel na sebe. Často se mu stávalo, že pak už nechtěla ta holka.

1. Neatraktivní mu pochopitelně připadat můžeš, ale tahle pravděpodobnost je dost mizivá.
2. Nikdy se chlapa po výkonu neptej, jestli byl špatnej. Radši tam vždycky nech pauzu.
3. Je to možný a těžko ti bude říkat, že mu v tak malým věku špatně stojí.
4. Takže nakonec se to povede, jestli to dobře chápu. A tahle situace není nic vyjímečnýho. Tu si při sexu prožíváme všichni. Někdo častěji, někdo méně často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
24.1.22 08:47

Testosteron si po sexu urcite nevycerpa, to je kec, aby to jen zamluvil, aby nemusel…jestli je to diabetik 1.typu a cukrovku ma dlouho, tak ma pravdepodobne autonomni neuropatii a poskozene nervy, ktere erekci vyvolavaji…takze co nejlepsi kompenzace cukrovky a urcite resit s urologem nebo sexuologem, samo to lepsi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32801
24.1.22 09:18

@Terezka53 je to tím diabetem, to musí řešit u doktorů, pokud to vůbec je řešitelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
24.1.22 09:35

Co si o tom zkusit promluvit někdy jindy, než hned po akci. Komunikace vám očividně jde. Vím, že se těžko navozuje toto téma při snídani, ale odpovědi budou asi upřímnější. A podej mu to tak, že ty jsi spokojená, jen by jsi ráda, aby on byl taky.

A odpověď za muže. I bez vyvrcholení je sex hezký zážitek, ale něco tomu chybí. Něco jako krásný příběh bez pointy.

@fera21
Myslel jsem, že pravidlo „napřed holka“ je standardem? Ono to naopak moc nefunguje :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
24.1.22 09:50
@pouzitychlap píše:
Co si o tom zkusit promluvit někdy jindy, než hned po akci. Komunikace vám očividně jde. Vím, že se těžko navozuje toto téma při snídani, ale odpovědi budou asi upřímnější. A podej mu to tak, že ty jsi spokojená, jen by jsi ráda, aby on byl taky.

A odpověď za muže. I bez vyvrcholení je sex hezký zážitek, ale něco tomu chybí. Něco jako krásný příběh bez pointy.

@fera21
Myslel jsem, že pravidlo „napřed holka“ je standardem? Ono to naopak moc nefunguje :-)

Jako je, ale tenhle to hnal ta moc do extrému, že se mu dost často stávalo, že holka dostala i dvě čísla a jeho nepustily ani na krajíček :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.1.22 10:06
@fera21 píše:
Svou roli v tom může hrát nervozita, že bude špatnej. Asi by ses divila, co to může s chlapem udělat za paseku. I s mladým, nadrženým a přes týden abstinujícím. Jo, u sportovců je to dost běžný, že si to nechávají „na potom“. I u nesportovců. Měl jsem kamaráda, kterej měl heslo „napřed holka“, takže napřed uspokojil ji, a pak teprv myslel na sebe. Často se mu stávalo, že pak už nechtěla ta holka.1. Neatraktivní mu pochopitelně připadat můžeš, ale tahle pravděpodobnost je dost mizivá.
2. Nikdy se chlapa po výkonu neptej, jestli byl špatnej. Radši tam vždycky nech pauzu.
3. Je to možný a těžko ti bude říkat, že mu v tak malým věku špatně stojí.
4. Takže nakonec se to povede, jestli to dobře chápu. A tahle situace není nic vyjímečnýho. Tu si při sexu prožíváme všichni. Někdo častěji, někdo méně často.

Tyjo, nervozita mě vůbec nenapadla. Zas si říkám, ale že jsme spolu “dost” dlouho na to, aby z toho už nebyl nervózní.
Jinak k té 4. Poznámce, právě že většinou nevyvrcholí… Jde na něm vidět, že by to klidně šlo, jenže se snaží vydržet tak dlouho, že už to potom vůbec nejde. Takže zase dojdeme ke stejnému závěru, při sexu se neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.1.22 10:08
@Rebísek píše:
Testosteron si po sexu urcite nevycerpa, to je kec, aby to jen zamluvil, aby nemusel…jestli je to diabetik 1.typu a cukrovku ma dlouho, tak ma pravdepodobne autonomni neuropatii a poskozene nervy, ktere erekci vyvolavaji…takze co nejlepsi kompenzace cukrovky a urcite resit s urologem nebo sexuologem, samo to lepsi nebude.

Ano, diabetik 1. Typu. Už hned na začátku vztahu mě upozorňoval, že si s ním užiju ještě srandy, že často mývá po sexu hypoglykemii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.1.22 10:10
@stinga píše:
@Terezka53 je to tím diabetem, to musí řešit u doktorů, pokud to vůbec je řešitelné

Ráda bych se na to zeptala, ale je to tak citlivé téma, že nevím jak na to, abych se ho nějak nedotkla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
24.1.22 10:13
@Terezka53 píše:
Tyjo, nervozita mě vůbec nenapadla. Zas si říkám, ale že jsme spolu “dost” dlouho na to, aby z toho už nebyl nervózní.
Jinak k té 4. Poznámce, právě že většinou nevyvrcholí… Jde na něm vidět, že by to klidně šlo, jenže se snaží vydržet tak dlouho, že už to potom vůbec nejde. Takže zase dojdeme ke stejnému závěru, při sexu se neudělá.

Jo takhle. No, to se taky stává, že se to přetáhne. Ať se prostě udělá i za cenu toho, že to bude kratší a učí se trénovat výdrž. A hlavně ať se nesnaží dosahovat nějakých monstrózních předpisových výkonů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.1.22 10:20
@pouzitychlap píše:

@fera21
Myslel jsem, že pravidlo „napřed holka“ je standardem? Ono to naopak moc nefunguje :-)

Určitě si s ním zkusím promluvit ještě víc. Trápilo mě to hned od začátku, ale pořád jsem se uklidňovala, tak že většinou po nepovedeném sexu přišel sex, kdy jsme byli oba spokojený. Začalo mě to, ale více trápit, když to prostě nešlo celý víkend (měli jsme spolu sex, ale nevyvrcholil ani jednou), potom co jsme se týden neviděli. Pak další víkend, co jsme se viděli to zase šlo.
Například, teď jsme se viděli po dvou týdnech. Byli jsme spolu od pátku do neděle. A hned při prvním pokusu řekl, že neví proč, ale že to prostě nejde. A při dalších zase nedošel ke vyvrcholení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.1.22 10:33
@fera21 píše:
Jo takhle. No, to se taky stává, že se to přetáhne. Ať se prostě udělá i za cenu toho, že to bude kratší a učí se trénovat výdrž. A hlavně ať se nesnaží dosahovat nějakých monstrózních předpisových výkonů.

Bohužel, několikrát jsem mu už říkala, ať se klidně udělá, že už jsem uspokojená taky. Vždycky na to, ale řekl, že ještě nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
24.1.22 10:44

@Terezka53
Jak často masturbuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.1.22 10:50
@pouzitychlap píše:
@Terezka53
Jak často masturbuje?

Na to jsem se ho nikdy neptala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
24.1.22 10:54
@Terezka53 píše:

Tak je to jeho rozhodnutí a vyhovuje mu to. Pokud to chceš jinak, tak mu to řekni. Třeba že Tě to uspokojí, když ho uvidíš stříkat. Ať si to udělá dnes podle sebe, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat